26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Rhodiování - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Rhodiování Praha - firmy

BENET GOLD, s.r.o.-Karlín - Rhodiování

BENET GOLD, s.r.o.-Karlín

Zabýváme se výrobou a prodejem snubních a zásnubních prstenů, zlatých, stříbrných a ocelových šperků, hodinek a hodin. Nabízíme polotovary pro zlatníky, součástky, metráž, krabičky a nářadí. Prodáváme budíky. Poskytujeme opravy a výkup. Provádíme zlacení, stříbření a rhodiování.

Praha Karlíngroše:363

Klenotnictví San Rocco  - Rhodiování

Klenotnictví San Rocco

Prodej zlatých šperků, náhrdelníků, přívěšků, náramků, náušnic a prstenů. Zakázková výroba snubních či zásnubních prstenů včetně rytí šperků. Provádíme opravy šperků na počkání a zlacení i rhodiování. Výkup zlata nebo výměna protiúčtem.

Praha Nové Městogroše:322

Zlatnictví Zuzana  - Rhodiování

Zlatnictví Zuzana

Nabízíme šperky, snubní prsteny, brilianty, talismany, dětské náušnice, přívěsky a hodinky. Vykupujeme zlato i stříbro. Provádíme rytí, fasování, cizelování a rhodiování.

Praha Nové Městogroše:320

Zlatnictví Vlastimil Kalaš  - Rhodiování

Zlatnictví Vlastimil Kalaš

Zabývám se zakázkovou výrobou katalogových i originálních šperků ze zlata, stříbra, platiny a chirurgické oceli. Provádím 3D vizualizace, rhodiování, gravírování a rytí. Poskytuji opravy i servis zboží. Prodávám drahé i investiční kameny. Rekonstruuji staré pamětní klenoty.

Praha Vinohradygroše:307

Zlatnictví Miloslav Ráž - Rhodiování

Zlatnictví Miloslav Ráž

Zlatnictví Miloslav Ráž nabízí zakázkovú výrobu briliantových šperků s možností výběru vlastního briliantu dle ceny a kvality. Výroba: svatební prsteny, řetízky, náramky, náušnice, manžetové knoflíky, prodej šperků (zlato a stříbro) a barevných kamenů, perel a drahokamů. Opravy i rychloopravy, leštění, rhodiování.

Praha Staré Městogroše:290

Zlatnictví - Věra Macháčková - Rhodiování

Zlatnictví - Věra Macháčková

Zlatnictví Věra Macháčkova se zabýva prodejem zlatých, stříbrných a ocelových šperků, náušnic, řetízků, přívěšků, hodinek, nástěnných hodin, budíků a meteostanic. Oprava a výroba šperků na zakázku včetně zásnubních i snubních prstenů. Provádí povrchové úpravy jako jsou rhodiování, zlacení, stříbření i ruční rytiny.

Praha Vinohradygroše:276

Zlatnictví Jitka Zemková  - Rhodiování

Zlatnictví Jitka Zemková

Opravy, rytí, fasování - zasazení kamenů, zlacení, rhodiování, výkupy,vyrábíme na zakázku.

Praha Kobylisygroše:256

Klenoty Aurela, s.r.o. - Rhodiování

Klenoty Aurela, s.r.o.

Prodáváme zlato, stříbro, brilianty, snubní prsteny, české granátové šperky a hodinky. Zajišťujeme opravy šperků. Zabýváme se zakázkovou výrobou. Provádíme čištění a leštění šperků, fasování i vsazování kamínků a rhodiování. Poskytujeme poradenství.

Praha Nové Městogroše:253

BENET GOLD, s.r.o.-Nové Město - Rhodiování

BENET GOLD, s.r.o.-Nové Město

Zabýváme se výrobou a prodejem snubních a zásnubních prstenů, zlatých, stříbrných a ocelových šperků, hodinek a hodin. Nabízíme polotovary pro zlatníky, součástky, metráž, krabičky a nářadí. Prodáváme budíky. Poskytujeme opravy a výkup. Provádíme zlacení, stříbření a rhodiování.

Praha Nové Městogroše:242

INZERTPRO, s.r.o.  - Rhodiování

INZERTPRO, s.r.o.

Vyrobíme na zakázku šperky a snubní prsteny. Provádíme opravy všech typů šperků a čištění ultrazvukem, stříbření, rhodiování a zlacení.

Praha Karlíngroše:234

Zlatnictví  Věra Macháčková  - Rhodiování

Zlatnictví Věra Macháčková

Vyrábíme šperky na zakázku včetně zásnubních i snubních prstenů. Provádíme povrchové úpravy jako jsou rhodiování, zlacení, stříbření i ruční rytiny. Nabízíme zasazováním drahých i syntetických kamenů a čištění šperků.

Praha Vinohradygroše:186

Hanyš Zlatnictví - Rhodiování

Hanyš Zlatnictví

Specializují se na ruční výrobu šperků. Provádí opravy, úpravy, čištění, leštění, zlacení, rhodiování a gravírování. Vykupují drahé kovy. V sortimentu naleznete prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, brože a soupravy. Nabízí produkty ve tvaru zvířat a brilianty s certifikáty pravosti.

Praha Nuslegroše:171

Zlatnictví Pety - Rhodiování

Zlatnictví Pety

Zlatnictví Pety provádíme zakázkovou výrobu a prodej šperků. Další služby zahrnují opravy veškerých zlatých i stříbrných šperků, čištění, leštění, rytí, zasazování veškerých kamenů, zlacení, rhodiování a další. Nabízí také zvětšení nebo zmenšení prstenů.

groše:156

Zlatnictví Zuzana - Rhodiování

Zlatnictví Zuzana

Zlatnictví Zuzana bylo založeno v roce 1991. Nabízí šperky, snubní prsteny, brilianty, talismany, dětské náušnice, přívěsky a hodinky. Vykupují zlato i stříbro. Provádí rytí, fasování, cizelování a rhodiování.

Praha Nové Městogroše:141

S h a l a, s r.o. - Rhodiování

S h a l a, s r.o.

Zlatnictví Shala nabízí zlaté a stříbrné šperky domácích i zahraničních klenotnických firem. Prodává brilianty, granáty, dámské, pánské a snubní prsteny, náušnice, náramky, manžetové knoflíčky, brože, náhrdelníky, soupravy a dětské zlaté šperky. Provádíme opravy, vsazování kamenů či povrchové úpravy.

Praha Nové Městogroše:123

Hanyš - zlatnictví, s.r.o. - Rhodiování

Hanyš - zlatnictví, s.r.o.

Hanyš - zlatnictví je česká zlatnická firma. Specializujeme se především na ruční výrobu a prodej šperků. Nabízíme kompletní zákaznický servis - výroba šperků dle přání a návrhu zákazníka, opravy a úpravy, čištění, leštění, zlacení, rhodiování, gravírování, výměna zlata protiváhou, výkup drahých kovů. Při výběru

Praha Nuslegroše:108

Jitka Zemková - Rhodiování

Jitka Zemková

Jitka Zemková-Prodej zlata, stříbra, oceli. Máme snubní prsteny, přívěsky, řetízky, náramky, náhrdelníky, náušnice, drahé kameny, piercing. Opravy, rytí, fasování - zasazení kamenů, zlacení, rhodiování, výkupy. Vyrábíme na zakázku.

Praha Kobylisygroše:96

Rhodiování Praha ... zařazeno 17 firem

1