16. listopadu, 2018 - svátek má Otmar

Péče o seniory - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Péče o seniory Praha - firmy

DOMOV SUE RYDER.OPS nadace - Péče o seniory

DOMOV SUE RYDER.OPS nadace

Jsme tu pro seniory a jejich rodiny. Dokážeme poradit a pomoci ve chvílích, kdy stáří začíná přinášet starosti. Poznání toho, jak člověk žil, nám umožňuje nabídnout tu nejlepší možnou péči. Jde nám o to, aby v České republice mohl každý důstojně zestárnout. Stáří se nás týká dřív, než sami zestárneme!

groše:123

POHODLÍ DOMOVA o.p.s. - Péče o seniory

POHODLÍ DOMOVA o.p.s.

Nabízíme domácí asistenční péči všem lidem bez rozdílu věku, 24h denně v domácnostech po celém území Prahy. Poskytujeme asistenci a péči pro seniory a handicapované. Pomoc v domácnosti, doprava, zajištění zdravotní péče.

Praha Krčgroše:117

Celesta Praha, z.ú. - Péče o seniory

Celesta Praha, z.ú.

Pro seniory v Praze zabezpečujeme SENIOR TAXI k zajištění nákupu, návštěvy lékaře, přátel apod. Poskytneme též doprovod. Dále nabízíme zkušené a proškolené společnice k seniorům. Rozsah služby závisí na přání klienta. Společnice poskytne klientovi podporu při každodenním zvládání péče o vlastní osobu a chod

Praha Žižkovgroše:101

Centrála domácí zdravotní péče Perla a.s. - Péče o seniory

Centrála domácí zdravotní péče Perla a.s.

Poskytování dlouhodobé i preventivní domácí zdravotní péče a služeb pro rodinu a domácnost. Zajistíme vaření, úklid, praní, žehlení, péči o děti nad tři roky věku v rodinách, péči o osoby vyžadující zvýšenou péči, kontrolu domu či bytu v době nepřítomnosti.

Praha Dejvicegroše:96

DOMOV PRO SENIORY KOBYLISY - Péče o seniory

DOMOV PRO SENIORY KOBYLISY

Nabízíme ubytování, stravu, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu včetně hygieny a sociálně-terapeutickou činnost. V celém objektu domova jsou bezbariérové přístupy a výtahy.

Praha Kobylisygroše:69

Agentura ISA Prague Hlídání dětí - Péče o seniory

Agentura ISA Prague Hlídání dětí

Hlídání dětí a doučování, výuka hudebních nástrojů, výuka jazyků, úklidy bytů a kanceláří, péče o seniory, hospodyně, chůvy, společnice a hostesky, služebné, hlídání a venčení psů.

Praha Horní Počernicegroše:54

PROCARE MEDICAL s.r.o. - Péče o seniory

PROCARE MEDICAL s.r.o.

Komplexní domácí zdravotní péče včetně odborné rehabilitace. Specializujeme se na domácí intenzivní péči u dětí i dospělých. Zajišťujeme hlídání nemocných dětí zkušenými zdravotními sestrami. Zajistíme dočasný zástup zdravotní sestry v ambulanci.

Praha Vinohradygroše:51

CENTRUM SLUŽEB PRO DOMÁCNOST s.r.o. - Péče o seniory

CENTRUM SLUŽEB PRO DOMÁCNOST s.r.o.

Zprostředkováváme hlídání dětí a úklid domácnosti v Praze a okolí. Naše paní na hlídání dětí a paní na úklid domácnosti jsou prověřeny vstupními pohovory tak, aby byly pro klienta spolehlivé a důvěryhodné. Chceme, aby byl nejen klient,ale i vybraná kandidátka spokojeni. Proto zajišťujeme pro naše paní na úklid

Praha Karlíngroše:33

Péče o seniory Praha ... zařazeno 8 firem

1