21. února, 2018 - svátek má Lenka

Chodítka - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Chodítka Praha - firmy

Barevný život - Chodítka

Barevný život

kamenný obchod a e-shop se zdravotními potřebami, zdravou výživou, tělovou a vlasovou kosmetikou, produkty z Aloe Vera (zdravotní obuv, ortézy, bandáže, berle, chodítka, měřící přístroje, potraviny, kosmetika)

Praha Žižkovgroše:360

Eshopbaby.cz  , Háje - Chodítka

Eshopbaby.cz , Háje

Kamenná a internetová prodejna dětského zboží. Velký výběr kočárků, autosedaček, dětského a kojeneckého zboží (cestovní postýlky, lehátka, chodítka, nosítka, odrážedla, kočárky pro panenky, hračky, hry a jiné). Nabízíme kočárky kombinované, sportovní a golfové, trojkolky i kočárky pro dvojčata.

Praha Hájegroše:238

Vitalaktiv.cz , Libeň - Chodítka

Vitalaktiv.cz , Libeň

Internetový prodej zdravotnických pomůcek, nástrojů pro rehabilitaci, wellness, zdraví a potřeb pro seniory. V nabídce jsou také boxy na léky s časovačem, matrace, rehabilitační rotopedy, masážní přístroje, nafukovací vany, inkontinenční pomůcky, madla a držadla, vozíky a chodítka.

Praha Libeňgroše:230

Marian Javor - Chodítka

Marian Javor

Provozujeme půjčovnu pomůcek pro handicapované. Půjčujeme mechanické i elektrické vozíky, polohovací postele, motomedy, chodítka a další.

Praha Bubenečgroše:171

AB ASISTENT s.r.o. - Chodítka

AB ASISTENT s.r.o.

Prodej zdravotních pomůcek. Nabízíme mechanické invalidní vozíky, chodítka, toaletní křesla a polohovatelná lůžka.

Praha Staré Městogroše:168

ERGON a.s. - Chodítka

ERGON a.s.

Nabízíme berle, hole, chodítka, kompresní punčochy, podkolenky z ortézy, bandáže, bederní a kýlní pásy, nákrčníky, masážní přístroje, bylinné čaje a masti, potravinové doplňky a vitamíny.

Praha Vinohradygroše:135

DMA - kompenzační pomůcky - Chodítka

DMA - kompenzační pomůcky

Prodáváme zdravotní, kompenzační, ortopedické a rehabilitační pomůcky pro seniory a tělesně postižené. Nabízíme berle, hole, chodítka, klozetová křesla, sedačky do vany a na vanu. Náš sortiment také zahrnuje židle a křesla do sprchy, madla, nástavce na WC a pomůcky pro domácí péči a sebeobsluhu.

Praha Vyšehradgroše:87

Meyra ČR s.r.o. - Chodítka

Meyra ČR s.r.o.

Prodej, poradenství a servis. Mechanické a elektrické invalidní vozíky, el. skútry, polohovací lůžka, pojízdné a vanové zvedáky, hole, berle, chodítka, nástavce na WC, toaletní křesla, antidekubitní program, bandáže, ortézy a sebeobslužné pomůcky.

groše:60

Chodítka Praha ... zařazeno 8 firem

1