24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Posilovna - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Posilovna Praha - firmy

Hotel Fenix - Nové Město - Posilovna

Hotel Fenix - Nové Město

V hotelu Fenix se nachází 128 pokojů s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou garáže, konferenční či společenské místnosti, posilovna i relaxační místnost, WiFi připojení. Možnost zdarma využití Business Lounge s denním tiskem a občerstvením.

Praha Nové Městogroše:461

ARBES - squash a fitness centrum  - Posilovna

ARBES - squash a fitness centrum

Hledáte-li squash, posilovnu, saunu, solárium či másáže pod jednou střechou je pro Vás fitness centrum Arbes tou správnou volbou, finess centrum naleznete na Arbesově náměstí v Praze Smíchově.

Praha Smíchovgroše:390

Život Dětem
Sport Centrum Palmovka - Posilovna

Sport Centrum Palmovka

Provozujeme sportovní centrum. Sportovní centrum nabízí horolezeckou stěnu, posilovnu, aerobik, saunu, TRX a bouldering. Zajišťujeme dětské party a lezecké kurzy. K dispozici je také sauna s kapacitou 5 lidí a fit bar. Poskytujeme výživové poradenství a cvičení s trenérem.

Praha Libeňgroše:355

JEREMI sport - Posilovna

JEREMI sport

Provozujeme solárium, saunu a posilovnu. Nabízíme masáže, hodiny aerobiku, alpinningu, TRX či spinningu. Dále u nás najdete hřiště na squash, badminton, ricochet a volejbal. Provádíme klasické, rekondiční či havajské masáže.

Praha Stodůlkygroše:349

Osobní trenér fitness - Posilovna

Osobní trenér fitness

Osobní trenér a instruktor fitness - Odstranění bolestivosti zad a krční páteře,Tvarování postavy,Zlepšení fyzické kondice,Přibírání svalové hmoty,Redukce hmotnosti.

Praha Radlicegroše:336

Penzion Kounická - Strašnice - Posilovna

Penzion Kounická - Strašnice

V penzionu Kounická Vás ubytujeme ve 2 až 3 lůžkových pokojích. Nabízíme snídaně a garážování auta. Součástí penzionu je posilovna.

Praha Strašnicegroše:314

Hotel Duo  Střížkov - Posilovna

Hotel Duo Střížkov

Hotel Duo dále nabízí sportcentrum: 12 bowlingových drah, bazén, posilovna, masáže, solárium, sauna. Wellness balíčky. Hotel se nachází 10 minut od centra města.

Praha Střížkovgroše:304

Fitness Regina Club - Posilovna

Fitness Regina Club

Provozujeme fitness centrum. Nabízíme wellness posilovnu, spinning a cvičební kurzy aerobiku, indoor cyclingu, pilates i zumby. Provádíme malajské rekondiční nebo klasické masáže celého těla či chodidel. Pronajímáme aerobicový sál.

Praha Střížkovgroše:271

Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4 - Posilovna

Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4

Nabízíme zájmové vzdělávání a aktivní trávení volného času pro děti a mládež. K dispozici je výtvarný ateliér, fotoateliér, nahrávací studio, hřiště či tělocvična. Objekt je také vybaven posilovnou, lezeckou stěnou. Poskytujeme možnost pronájmu učebny výpočetní techniky s 10 počítačovými soupravami.

Praha Krčgroše:269

SQUASH MODRÝ SVĚT sdružení - Posilovna

SQUASH MODRÝ SVĚT sdružení

Provoz 3 squashových kurtů, squashové školy i amatérské ligy. K dispozici je infrasauna a posilovna. Pořádání turnajů. Prodej squashového vybavení, raket, míčků, oblečení a bot. Poskytování masáží. Možnost využití lekcí aerobiku. Pronajímání víceúčelového sálu.

Praha Letňanygroše:267

Fitness Station, spol. s r.o. - Posilovna

Fitness Station, spol. s r.o.

Vážení přátelé, srdečně Vás zveme k návštěvě moderního fitness centra, které poskytuje ucelenou nabídku sportovních aktivit a služeb. Navštivte nás a užijte si fitness, wellness, aerobic, spinning, solarium, plavání a další sportovní i regenerační služby.

Praha Radlicegroše:260

AxaGym - Posilovna

AxaGym

Fitness centrum a posilovna nabízí více než sedm desítek strojů pro formování postavy a posilování fyzické kondice. To vše najdete v útulném prostředí v centru hlavního města, se zkušenými trenéry a přátelskou klubovou atmosférou.

Praha Nové Městogroše:257

Fitness club Řepy - Posilovna

Fitness club Řepy

Provozování fitness klubu. Nabídka zumby, indoor cyclingu, power ballu, aerobicu, bodyform, power yogy, body stepu a tae-bo. K dispozici je solárium, sauna a stolní tenis. Posilovna je vybavena stroji značky Grün Sport. Možnost rezervace sálu. K dispozici je on-line rezervační systém.

Praha Řepygroše:257

Fitness Style Club - Posilovna

Fitness Style Club

Provozování fitness centra vybaveného zařízením Panatta. K dispozici je posilovna, 2 squashové kurty, sauna, solárium a aerobní sál. Mezi další služby našeho fitness patří v tuto chvíli oblíbené cvičení TRX, lekce Thaiboxu pro muže i ženy nebo skupinový kruhový trénink.

Praha Braníkgroše:249

Bušírna - Posilovna

Bušírna

Provoz fitness centra s posilovnou, soláriem a saunou. K dispozici je také hard core machine, odborné poradenství, bar s doplňkovou výživou, vířivka a další. Nabízíme sestavení jídelníčku,

Praha Strašnicegroše:246

Holmes Place Czech Republic, s.r.o. - Posilovna

Holmes Place Czech Republic, s.r.o.

Naše centra nabízí profi služby v oblasti fitness a wellness, posilovny a kardio zóny. K dispozici je sauna, pára, vířivka, bazén, osobní trénink, skupinové lekce např. bosu, programy Les Mills, zumba, spinning, jóga, pilates a další; výživové poradenství, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra aj.

Praha Smíchovgroše:242

Sport Centrum Evropská - Posilovna

Sport Centrum Evropská

Provozujeme multifunkční areál. Nabízíme lekce aerobicu, alpinningu, indoor rowingu a spinningu. K dispozici je horolezecká stěna, posilovna, power plate, solárium, squash, stolní tenis či sport bar. Provádíme masáže, diagnostiku těla či ultrazvukovou liposukci.

Praha Veleslavíngroše:233

Partner Prag spol. s r.o. - Posilovna

Partner Prag spol. s r.o.

Poskytujeme odbornou pomoc při formování postavy. K dispozici je 45 cvičebních postů značky Grun Sport, solárium Ergoline a bar se sportovními nápoji. Nabízíme individuální i skupinový trénink a poradenství v oblasti výživy. Prodáváme potravinové doplňky.

Praha Bohnicegroše:231

Fitness Star v.o.s. - Posilovna

Fitness Star v.o.s.

Provozujeme fitness centrum. K dispozici je posilovna, kardio zóna, skupinové cvičení se zaměřením na aerobik, zumbu, pilates, piloxing, bodystyling, jogu a další. K dispozici je 63 cvičebních stanovišť. Provádíme poradenství v oblasti výživy a hubnutí. Je zde možnost posezení na baru.

Praha Chodovgroše:226

Fitness Station spol. s r.o. - Posilovna

Fitness Station spol. s r.o.

Provozujeme fitness centrum s posilovou, wellness, aerobikem, plaveckým bazénem, solárním studiem, spinningem a HEAT programem. Možnost využití kryosauny, masáží a sportovní haly.

Praha Radlicegroše:226

Posilovna Praha ... zařazeno 68 firem

1234Další