24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Wellness - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Wellness Praha - firmy

Fittop Wellness Centrum  - Wellness

Fittop Wellness Centrum

Wellness centrum nabízí služby v oblasti aktivního životního stylu. Disponujeme posilovacími a aerobními stroji Technogym, soláriem Ergoline, whirpoolem a saunou. Poskytujeme možnost kondičních a zdravotních cvičení, lekcí Bosi či indoor cyclingu.

Praha Žižkovgroše:81

Designhotel Elephant - Nové Město - Wellness

Designhotel Elephant - Nové Město

Designhotel Elephant a jeho výborná dostupnost jak veřejnou dopravou tak autem v kombinaci s designem i službami vysoké úrovně je skvělým zázemím pro Váš pobyt. Možnost garážového parkingu, wellness, stravování, pořádání konferencí

Praha Nové Městogroše:78

Život Dětem
Hotel Grand Majestic Plaza - Nové Město - Wellness

Hotel Grand Majestic Plaza - Nové Město

Hotel Grand Majestic Plaza nabízí variabilní konferenční místnosti s kapacitou až 260 osob, 196 prostorných designových pokojů, garáž, wellness, zdarma internet.

Praha Nové Městogroše:78

Fitnesshelp  - Wellness

Fitnesshelp

Nabízíme komplexní cvičení pod dohledem fitness trenérů a zajišťujeme propagační akce. Způsob, intenzita a zátěže jsou přizpůsobeny časovým a fyzickým možnostem každého klienta. Poskytujeme komplexní služby v oblasti wellness především ve sportovním centru. Možnost zakoupení dárkového poukazu.

Praha Staré Městogroše:78

Airnergy Plus Trade s.r.o. - Wellness

Airnergy Plus Trade s.r.o.

Nabízíme výrobky pomáhající s problémy s alergií a posílení imunity. Zaměřujeme se na kompaktní vzducho-kyslíkové inhalátory. Dodáváme produkty do lékařství, pro sport, wellness, domácí použití a lifestyle.

groše:72

Hotel Tyl - Vinohrady - Wellness

Hotel Tyl - Vinohrady

V hotelu Tyl má každý pokoj klimatizaci, TV se satelitem, minibar, přímou telefonní linku a trezor. Poskytujeme hlídaní dětí, zapůjčení auta, praní a žehlení oděvů. Můžete využít spa, wellness a fitness. K dispozici je lobby bar.

Praha Vinohradygroše:66

Hotel Smíšek - Libeň - Wellness

Hotel Smíšek - Libeň

V hotelu Smíšek je dále k dispozici restaurace s českou a mezinárodní kuchyní. Možnost léčení poruch onemocnění páteře. K dispozici je terasa s vířivkou, bazén se slanou vodou a masáže. Možnost pořádání společenských i firemních akcí.

Praha Libeňgroše:66

EA Hotel Juliš - Nové Město - Wellness

EA Hotel Juliš - Nové Město

Pokoje v hotelu Juliš jsou vybaveny klimatizací, kuchyňským koutem, trezorem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, SAT-TV a telefonem. Možnost využití bezdrátového internetu, konferenčních prostor, bazénu, wellness a fitness centra. Bazén v objektu je vyhřívaný.

Praha Nové Městogroše:51

EA Embassy Prague Hotel - Nové Město - Wellness

EA Embassy Prague Hotel - Nové Město

Hotel Embassy Prague poskytuje možnost využití wellness centra vybaveného saunou, whirlpoolem a vyhřívanou lavicí, klimatizovaného konferenčního sálu a bezdrátového internetového připojení. K dispozici posezení v otevřeném atriu a bezbariérový přístup.

Praha Nové Městogroše:48

Hotel Hoffmeister - Malá Strana - Wellness

Hotel Hoffmeister - Malá Strana

Hotel Hoffmeister nabízí vlastní Wellness a soukromé lázně a je inspirován romantikou Staré Prahy.

Praha Malá Stranagroše:45

Hotel  Extol Inn Praha - Holešovice - Wellness

Hotel Extol Inn Praha - Holešovice

Hotel Extol Inn díky výborné poloze je od historické části města vzdálen pouze 12 minut jízdy tramvají. Celková kapacita hotelu je 285 lůžek v 5 různých typech pokojů (celkem 138 pokojů). Hotel nabízí služby wellness centra.

Praha Holešovicegroše:39

ČD travel, s.r.o.  ,  Staré Město - Wellness

ČD travel, s.r.o. , Staré Město

Nabídka tuzemských i zahraničních zájezdů, wellness pobytů i rekreací pro seniory se specializací na Řecko, Turecko, Bulharsko a Chorvatsko. Dále máme v nabídce destinace Kypr, Maďarsko, Rakousko, Slovensko a Španělsko.

Praha Staré Městogroše:36

Hotel Paříž - Staré Město - Wellness

Hotel Paříž - Staré Město

Hotel Paříž nabízí ubytování v 86 pokojích, gourmet restauraci Sarah Bernhardt, kavárnu Café de Paris, Wellness & Spa centre. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání svateb, konferencí, školení nebo obchodních sch

Praha Staré Městogroše:30

Ladislav Marek - cestovní agentura - Wellness

Ladislav Marek - cestovní agentura

Cestovní agentura pro AKTIVNÍ ŽIVOT nabízí relaxační a sportovní wellness pobyty v České a Slovenské republice s doprovodnými programy. Kromě námi připravených pobytů, nabízíme pro skupiny pobyty na klíč.

groše:18

Wellness Praha ... zařazeno 94 firem

Předchozí12345