21. srpna, 2018 - svátek má Johana

Hotel - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Hotel Praha - firmy

CK, Go2, s.r.o. ,  Nové Město - Hotel

CK, Go2, s.r.o. , Nové Město

Nabízíme zájezdy a dovolenou v Austrálii a Oceánii. Naší specialitou jsou originální a dostupné programy v Austrálii a Oceánii, dovolená pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele. Ubytování v Austrálii a Oceánii na unikátních místech. Prověřené hotely a penziony na základě našeho průzkumu.

Praha Nové Městogroše:416

Hotel Fontána - Petrovice - Hotel

Hotel Fontána - Petrovice

K dispozici je v hotelu Fontána 5 pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV a ledničkou. Možnost parkování, snídaní pro hosty, využití bazénu, zahrady a grilování. Domácí mazlíčky možno vzít sebou.

Praha Petrovicegroše:411

Hotel Fortuna Rhea - Strašnice - Hotel

Hotel Fortuna Rhea - Strašnice

Hotel Fortuna Rhea nabízí levné ubytování v 84 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s obývacím pokojem a vlastním sociálním zařízením a 144 pokojích se dvěmi ložnicemi a vlastním sociálním zařízením. Parkoviště u hotelu.

Praha Strašnicegroše:406

Hotel 51 - Hloubětín - Hotel

Hotel 51 - Hloubětín

K dispozici je v hotelu 51 vlastní sprcha, WC, TV a wi-fi připojeni.

Praha Hloubětíngroše:403

Hotel Fenix - Nové Město - Hotel

Hotel Fenix - Nové Město

V hotelu Fenix se nachází 128 pokojů s vlastním sociálním zařízením. K dispozici jsou garáže, konferenční či společenské místnosti, posilovna i relaxační místnost, WiFi připojení. Možnost zdarma využití Business Lounge s denním tiskem a občerstvením.

Praha Nové Městogroše:401

Hotel Ehrlich - Žižkov - Hotel

Hotel Ehrlich - Žižkov

K dispozici jsou v hotelu Ehrlich prostory pro menší firemní a společenské akce. Možnost využít wi-fi připojení v hotelové hale. Parkování v podzemních garážích hotelu. Dále nabízíme možnost pronájmu výpočetní a kancelářské techniky. A k dispozici je trezor na recepci.

Praha Žižkovgroše:398

Hotel Matura - Jinonice - Hotel

Hotel Matura - Jinonice

V hotelu Matura nabízíme 20 pokojů. V pokojích jsou koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, fénem a WC. K vybavení pokojů patří televizor, telefon s přímou volbou, trezor a minibar. K dispozici parkoviště.

Praha Jinonicegroše:397

Restaurace U Rychtáře - Hotel

Restaurace U Rychtáře

Restaurace U Rychtáře je blízko letiště Praha - Ruzyně. Parkování pro hosty restaurace je zdarma. Součástí hotelového komplexu Meritum je stylová restaurace U Rychtáře, která se nachází v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. století. Restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a široký

Praha Ruzyněgroše:396

Hotel Klárov - Malá Strana - Hotel

Hotel Klárov - Malá Strana

K dispozici je v hotelu Klárov konferenční místnost, club a zahrada. Možnost ubytování se zvířaty.

Praha Malá Stranagroše:386

Hotel Meran - ubytování Václavské náměstí - Hotel

Hotel Meran - ubytování Václavské náměstí

Hotel Meran*** je rodinný zrekonstruovaný hotel.Velkou výhodou je poloha: centrum Prahy - Václavské náměstí. Nabízí ubytování s velmi příjemnou atmosférou ve 20 pokojích různých velikostí. Hotel má 5 jednolůžkových, 10 dvoulůžkových a 5 třílůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, SAT,

Praha Nové Městogroše:384

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna - Hotel

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna

Velkokapacitní prádelna Praha Hrdlořezy - Pereme 24 hodin denně, 365 dní v roce (včetně státních svátků, Vánoc, Silvestra, Nový rok) pro hotely, penziony, botely, školy a kongresová centra. Nabízíme Vám konfortní servis výměny prádla ve Vaší provozovně, kdykoliv.

Praha Hrdlořezygroše:381

TRIOTRAMP  ,  Dolní Chabry - Hotel

TRIOTRAMP , Dolní Chabry

Prodáváme venkovní, vnitřní a vodní trampolíny vhodné pro zahrady, dětská hřiště, hotely, kempy s celoročním provozem. Možnost zapuštění na úroveň okolního terénu. Zajišťujeme instalaci, náhradní díly.

Praha Dolní Chabrygroše:379

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9 - Hotel

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9

Pradlenka Jaroslava Klattová - Prádelna na Praze 9 - Zabýváme se praním prádla bezfosfátovou technologií, mandlováním, žehlením na lisu a sběrem textilu pro chemické čištění. Naše služby poskytujeme především středním hotelům, penzionům, ubytovnám, restauracím, školským zařízením, ale i soukromým osobám a firmám.

Praha Střížkovgroše:374

Malíř Svoboda - Hotel

Malíř Svoboda

Zabývám se malováním,natíráním a lakováním.Záleží mi na každém zákazníkovi proto se snažím práci dělat poctivě a kvalitně.Jsem schopen zajistit posili pro větší zakázky jako jsou,školy,hotely,domy atd....

Praha Holešovicegroše:373

Hotel Centrum Mariapoli Praha - Vinoř - Hotel

Hotel Centrum Mariapoli Praha - Vinoř

Centrum Mariapoli Praha má k dispozici 20 pokojů s příslušenstvím a televizí, technicky vybavený sál pro 200 osob a dva sály pro 35 osob, wi-fi připojení a parkoviště pro 15 aut. Skupinám nabízíme stravování z vlastní kuchyně.

Praha Vinořgroše:369

Hotel Čechie Praha, a.s. - Karlín - Hotel

Hotel Čechie Praha, a.s. - Karlín

Hotel Čechie dále provozuje hotelovou restauraci. Zajišťujeme cateringové služby.

Praha Karlíngroše:368

Naty Naty - Luxusní postele a nábytek - Hotel

Naty Naty - Luxusní postele a nábytek

Naty Naty - Luxusní postele, matrace, nábytek a doplňky. Společnost Rosendahl je dovozce luxusních postelí, exkluzivních matrací a veškerého ložního příslušenství zvučných značek

Praha Nové Městogroše:367

Hotel Baroko - Ubytování Malešice - Hotel

Hotel Baroko - Ubytování Malešice

Rodinný Hotel Baroko nabízí kvalitní ubytování v klidné části Prahy 10. Vznikl přestavbou selského stavení z konce 17. století. Areál hotelu kombinuje barokní styl s moderními prvky architektury 21. století. Součástí hotelu je rozsáhlá zahrada určená pro relaxaci hostů. Hotel poskytuje dostatek prostoru a soukromí jak

Praha Malešicegroše:366

Hotel Expo - Bubeneč - Hotel

Hotel Expo - Bubeneč

V hotelu Expo je k dispozici konferenční sál, restaurace, terasa, parking, catering. Klimatizace, wi-fi.

Praha Bubenečgroše:366

Hotel INOS - Podolí - Hotel

Hotel INOS - Podolí

Hotel INOS nabízí internet WiFi/LAN na pokojích zdarma. Parkování v garážích. V blízkosti Kongresové centrum Praha, Vyšehrad a další Pražské památky. Žluté lázně, plavecký stadion Podolí.

Praha Podolígroše:365

Hotel Praha ... zařazeno 698 firem

Předchozí123456789Další