20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Hotel - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Hotel Praha - firmy

Hotel Victoria - Žižkov - Hotel

Hotel Victoria - Žižkov

Pokoje v hotelu Victoria jsou vybaveny vlastní koupelnou, satelitní televizí, minibarem a fénem. Za poplatek můžete využít bezpečnostní sejf a vysokorychlostní WiFi připojení k internetu. Svůj den můžete začít snídaní podávanou formou studeného a teplého bufetu. Příjemné prostředí k posezení nabízí hotelová restaurace

Praha Žižkovgroše:442

FOODSTYLING-BEERSTYLING - Hotel

FOODSTYLING-BEERSTYLING

www.foodstyling-beerstyling.cz fb.: Jiri Navratil foodstyling-beerstyling

Praha Vinohradygroše:437

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Hotel Centrum Mariapoli Praha - Vinoř - Hotel

Hotel Centrum Mariapoli Praha - Vinoř

Centrum Mariapoli Praha má k dispozici 20 pokojů s příslušenstvím a televizí, technicky vybavený sál pro 200 osob a dva sály pro 35 osob, wi-fi připojení a parkoviště pro 15 aut. Skupinám nabízíme stravování z vlastní kuchyně.

Praha Vinořgroše:435

Hotel Ehrlich - Žižkov - Hotel

Hotel Ehrlich - Žižkov

K dispozici jsou v hotelu Ehrlich prostory pro menší firemní a společenské akce. Možnost využít wi-fi připojení v hotelové hale. Parkování v podzemních garážích hotelu. Dále nabízíme možnost pronájmu výpočetní a kancelářské techniky. A k dispozici je trezor na recepci.

Praha Žižkovgroše:434

CK, Go2, s.r.o. ,  Nové Město - Hotel

CK, Go2, s.r.o. , Nové Město

Nabízíme zájezdy a dovolenou v Austrálii a Oceánii. Naší specialitou jsou originální a dostupné programy v Austrálii a Oceánii, dovolená pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele. Ubytování v Austrálii a Oceánii na unikátních místech. Prověřené hotely a penziony na základě našeho průzkumu.

Praha Nové Městogroše:428

Čalounictví Stanislav Olmr - Hotel

Čalounictví Stanislav Olmr

Čalounictví Stanislav Olmr - naše firma byla založena v roce 1990. Čalounickému řemeslu se věnuji již 35 let od vyučení. Věnujeme se hlavně restaurování čalouněného nábytku a veškerým čalounickým pracem v naši firmě i v bytech a firmách našich zákazníků. Dále nabízíme opravy sedacích souprav a veškerého čalouněného

Praha Podolígroše:427

Hotel Fortuna Rhea - Strašnice - Hotel

Hotel Fortuna Rhea - Strašnice

Hotel Fortuna Rhea nabízí levné ubytování v 84 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s obývacím pokojem a vlastním sociálním zařízením a 144 pokojích se dvěmi ložnicemi a vlastním sociálním zařízením. Parkoviště u hotelu.

Praha Strašnicegroše:427

Hotel 51 - Hloubětín - Hotel

Hotel 51 - Hloubětín

K dispozici je v hotelu 51 vlastní sprcha, WC, TV a wi-fi připojeni.

Praha Hloubětíngroše:409

Restaurace U Rychtáře - Hotel

Restaurace U Rychtáře

Restaurace U Rychtáře je blízko letiště Praha - Ruzyně. Parkování pro hosty restaurace je zdarma. Součástí hotelového komplexu Meritum je stylová restaurace U Rychtáře, která se nachází v památkově chráněném objektu Kubrova statku ze 16. století. Restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a široký

Praha Ruzyněgroše:402

Hotel Expo - Bubeneč - Hotel

Hotel Expo - Bubeneč

V hotelu Expo je k dispozici konferenční sál, restaurace, terasa, parking, catering. Klimatizace, wi-fi.

Praha Bubenečgroše:399

Malíř Svoboda - Hotel

Malíř Svoboda

Zabývám se malováním,natíráním a lakováním.Záleží mi na každém zákazníkovi proto se snažím práci dělat poctivě a kvalitně.Jsem schopen zajistit posili pro větší zakázky jako jsou,školy,hotely,domy atd....

Praha Holešovicegroše:397

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna - Hotel

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna

Velkokapacitní prádelna Praha Hrdlořezy - Pereme 24 hodin denně, 365 dní v roce (včetně státních svátků, Vánoc, Silvestra, Nový rok) pro hotely, penziony, botely, školy a kongresová centra. Nabízíme Vám konfortní servis výměny prádla ve Vaší provozovně, kdykoliv.

Praha Hrdlořezygroše:390

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9 - Hotel

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9

Pradlenka Jaroslava Klattová - Prádelna na Praze 9 - Zabýváme se praním prádla bezfosfátovou technologií, mandlováním, žehlením na lisu a sběrem textilu pro chemické čištění. Naše služby poskytujeme především středním hotelům, penzionům, ubytovnám, restauracím, školským zařízením, ale i soukromým osobám a firmám.

Praha Střížkovgroše:386

Hotel Klárov - Malá Strana - Hotel

Hotel Klárov - Malá Strana

K dispozici je v hotelu Klárov konferenční místnost, club a zahrada. Možnost ubytování se zvířaty.

Praha Malá Stranagroše:386

Hotel Meran - ubytování Václavské náměstí - Hotel

Hotel Meran - ubytování Václavské náměstí

Hotel Meran*** je rodinný zrekonstruovaný hotel.Velkou výhodou je poloha: centrum Prahy - Václavské náměstí. Nabízí ubytování s velmi příjemnou atmosférou ve 20 pokojích různých velikostí. Hotel má 5 jednolůžkových, 10 dvoulůžkových a 5 třílůžkových pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, SAT,

Praha Nové Městogroše:384

HOTEL AVION - Hotel

HOTEL AVION

K dispozici je salonek pro svatby, netradiční restaurace s českou kuchyní, letní terasa, bar a garážové parkoviště. Kapacita hotelu je 120 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem a wifi.

Praha Vokovicegroše:384

TRIOTRAMP  ,  Dolní Chabry - Hotel

TRIOTRAMP , Dolní Chabry

Prodáváme venkovní, vnitřní a vodní trampolíny vhodné pro zahrady, dětská hřiště, hotely, kempy s celoročním provozem. Možnost zapuštění na úroveň okolního terénu. Zajišťujeme instalaci, náhradní díly.

Praha Dolní Chabrygroše:382

Naty Naty - Luxusní postele a nábytek - Hotel

Naty Naty - Luxusní postele a nábytek

Naty Naty - Luxusní postele, matrace, nábytek a doplňky. Společnost Rosendahl je dovozce luxusních postelí, exkluzivních matrací a veškerého ložního příslušenství zvučných značek

Praha Nové Městogroše:373

Hotel Diplomat Prague  - Dejvice - Hotel

Hotel Diplomat Prague - Dejvice

V hotelu Diplomat je k dispozici také relaxační a konferenční centrum. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, TV-SAT, minibarem, telefonem a Wi-Fi připojením.

Praha Dejvicegroše:372

Hotel INOS - Podolí - Hotel

Hotel INOS - Podolí

Hotel INOS nabízí internet WiFi/LAN na pokojích zdarma. Parkování v garážích. V blízkosti Kongresové centrum Praha, Vyšehrad a další Pražské památky. Žluté lázně, plavecký stadion Podolí.

Praha Podolígroše:371

Hotel Praha ... zařazeno 698 firem

Předchozí123456789Další