14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Hotel - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Hotel Praha - firmy

Hotel Friday - Staré Město - Hotel

Hotel Friday - Staré Město

V hotelu Friday je k dispozici je 43 pokojů. Možnost využití internetu.

Praha Staré Městogroše:330

HOTEL CÍSAŘKA, s.r.o. - Smíchov - Hotel

HOTEL CÍSAŘKA, s.r.o. - Smíchov

Hotel Císařka nabízí možnost uzavřeného parkování a Wi-Fi. Ubytování v jedno až třílůžkových pokojích. Možnost zajištění snídaní.

Praha Smíchovgroše:326

Dobrý Anděl
Volcano Spa Hotel - Jinonice - Hotel

Volcano Spa Hotel - Jinonice

Butikový hotel Volcano Spa je inspirovaný krásou okolní přírody, v jehož komplexu naleznete wellness, spa & beauty, Thai massage, moderní fitness, design a jedinečné gastronomické zážitky.

Praha Jinonicegroše:325

CK, SALVE tour , Vinohrady - Hotel

CK, SALVE tour , Vinohrady

Koncesovaná CK od roku 1992. Lyžařské pobyty s vlastní dopravou v Itálii - široká nabídka hotelů a apartmánů ve vyhlášených italských lyžařských střediscích. Rezervace ubytování v Toskánsku v agriturismech. Poznávací zájezdy a zájezdy za uměním s výkladem historiků umění.

Praha Vinohradygroše:325

Hotel Hilton Prague - Karlín - Hotel

Hotel Hilton Prague - Karlín

Hotel Hilton zajistí konference, eventy, catering. Kongresový sál pro 1500 osob, 38 salonků, VIP patro. Provozujeme restaurace CzecHouse Grill&Rotisserie, nonstop Café Bistro, Cloud 9 sky bar & lounge. Dále nabízíme fitness, wellness & spa.

Praha Karlíngroše:324

EA Hotel Jelení dvůr - Hradčany - Hotel

EA Hotel Jelení dvůr - Hradčany

Hotel Jelení dvůr poskytuje možnost využití parkoviště. Zajišťujeme stravování a pronájem konferenčních prostor. K dispozici jsou také koupelny s podlahovým vytápěním, satelit a další.

Praha Hradčanygroše:324

Hotel Alwyn - Karlín - Hotel

Hotel Alwyn - Karlín

Hotel Alwyn nabízí také pokoj pro handicapované. Možnost stravování v restauraci. Můžete využít saunu, fitness a masáže. K dispozici je konferenční sál nebo připojení k Wi-Fi.

Praha Karlíngroše:324

Hotel pro kočky Trubská - Hotel

Hotel pro kočky Trubská

Ubytování, doprava a domácí péče pro kočky v luxusním kočičím hotelu nedaleko Prahy. Hotel pro kočky Trubská nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Praha Nové Městogroše:323

Hotel Galerie Royal - Karlín - Hotel

Hotel Galerie Royal - Karlín

Hotel Galerie Royal dále nabízí parkování v hotelové garáži, WIFI připojení v hotelových pokojích a veřejných prostorech zdarma, bohaté buffetové snídaně v ceně ubytování.

Praha Karlíngroše:323

Caorle Tour, spol. s r.o. , Černý Most - Hotel

Caorle Tour, spol. s r.o. , Černý Most

Provozujeme hotely s polopenzí a apartmány v severní Itálii, lokalita Caorle a Dolomity-Cavalese. Zajišťujeme kompletní hotelový servis, dopravu autobusem nebo vlastní. Nabízíme výlety do Benátek, aquaparků nebo výlety lodí. Poskytujeme možnost sportovního vyžití.

Praha Černý Mostgroše:322

Hotel Leon - Holešovice - Hotel

Hotel Leon - Holešovice

Hotel Leon nabízí snídaně formou švédských stolů, připojení k internetu a parkovací prostory. K dispozici je společenská místnost s TV, bezpečnostní trezor na recepci. Zajistíme úschovu zavazadel.

Praha Holešovicegroše:320

CK, JASON TRAVEL, s.r.o. , Žižkov - Hotel

CK, JASON TRAVEL, s.r.o. , Žižkov

Provoz cestovní kanceláře. Zajišťujeme poznávací, pobytové a pracovní zájezdy do Ruské federace, Ukrajiny, Azerbajdžánu a Kazachstánu. Nabízíme zprostředkování víz, hotelů, letenek a jízdenek.

Praha Žižkovgroše:320

Hotel Florian - Michle - Hotel

Hotel Florian - Michle

Hotel Florian nabízí ubytování v 10 pokojích s označením Bussines a Standard, společné prostory – posezení v klidu s kávou a denním tiskem, wi-fi zdarma a hlídané parkoviště.

Praha Michlegroše:320

Hotel Astra - Strašnice - Hotel

Hotel Astra - Strašnice

Hotel Astra má k dispozici restauraci, salonek, snack bar, konferenční sál a fitness. Pořádáme firemní akce, školení, konference, rauty a svatby. Nabízíme zapůjčení vozu, trezoru, čistění a praní prádla

Praha Strašnicegroše:319

PEMI-DROGERIE-KOSMETIKA-KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY - Hotel

PEMI-DROGERIE-KOSMETIKA-KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY

V současné době provozujeme 2 kamenné prodejny, jednu na pražském Žižkově a druhou na Palmovce, dále E-shop , kde najdete skoro 30 000 položek k nákupu. Fungujeme také jako velkoobchod, kdy nabízíme kompletní zajištění zásobování do firem a státních institucí a to převážně do škol, školek a hotelů. Náš sortiment je

Praha Žižkovgroše:319

Hotel Carol - Libeň - Hotel

Hotel Carol - Libeň

V hotelu Carol je k dispozici bezplatné Wi-Fi a hlídané kryté parkoviště. Poskytujeme služby prádelny a zajistíme výměnu různých měn na české koruny.

Praha Libeňgroše:318

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství - Hotel

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství - Velkoobchodní,maloobchodní a online prodej chlazeného i mraženého masa, ryb, uzenin a jiných masných výrobků. Klasická prodejna masa a uzenin plus prodej pro velkoobchodní odběratele, zásobování hotelů, maso do restaurací a jídelen.

Praha Strašnicegroše:318

Hotel Meritum - Ruzyně - Hotel

Hotel Meritum - Ruzyně

V historické budově hotelu Meritum je také restaurace především s českou kuchyní. 50 pokojů, nonstop recepce s lobby, Wifi, monitorovaná parkoviště, garáž, konferenční prostory.

Praha Ruzyněgroše:316

CK, EXIM TOURS a.s. , Krč - Hotel

CK, EXIM TOURS a.s. , Krč

Zaměřujeme se na pobytové zájezdy do hotelových resortů či rodinných hotelů. Nabízíme poznávací zájezdy, eurovíkendy a lyžařské pobyty. Zajišťujeme letenky a last minute zájezdy.

Praha Krčgroše:316

Hotel U Zeleného hroznu - Malá Strana - Hotel

Hotel U Zeleného hroznu - Malá Strana

Pro nejnáročnější je v hotelu U Zeleného hroznu připraven pokoj Superior King Suite, který je vybaven původním nábytkem Emy Destinnové. Možnost parkingu. Room service. V letních měsících snídaně v romantickém atriu.

Praha Malá Stranagroše:315

Hotel Praha ... zařazeno 698 firem

Předchozí123456789Další