22. února, 2019 - svátek má Petr

Hotel - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Hotel Praha - firmy

Hotel Elysee - Nové Město - Hotel

Hotel Elysee - Nové Město

Hotel Elysee zajišťuje pronájem automobilů, transport na letiště Václava Havla Praha. K dispozici máme prádelnu, dětskou postýlku, úschovu zavazadel a směnárnu

Praha Nové Městogroše:339

Hotel U Tří Korunek - ubytování Žižkov - Hotel

Hotel U Tří Korunek - ubytování Žižkov

Hotel U Tří Korunek se nachází blízko centra města, v tiché části Prahy. Centrum města je jednoduše dostupné tramvají nebo autobusem. Staroměstské náměstí a Václavské náměstí je vzdáleno asi 20 minut pěšky. Three Crowns Hotel má utulné a pohodlné pokoje a náš přátelský personál je připraven Vám pomoci s čímkoliv, co

Praha Žižkovgroše:335

Centrum Paraple
Hotel Cham - Libuš - Hotel

Hotel Cham - Libuš

K dispozici je v hotelu Cham bezdrátové připojení k internetu. Poskytujeme možnost stravování ve formě snídaní, obědů i večeří. Pořádáme společenské akce a další.

Praha Libušgroše:335

Volcano Spa Hotel - Jinonice - Hotel

Volcano Spa Hotel - Jinonice

Butikový hotel Volcano Spa je inspirovaný krásou okolní přírody, v jehož komplexu naleznete wellness, spa & beauty, Thai massage, moderní fitness, design a jedinečné gastronomické zážitky.

Praha Jinonicegroše:334

Hotel Bohemia Plaza Residence - Nové Město - Hotel

Hotel Bohemia Plaza Residence - Nové Město

K dispozici v hotelu Bohemia Plaza Residence je Wifi připojení a privátní salonek pro 20 osob. Zajistíme hlídání dětí, přepravu z letiště hotelovým vozem, soukromé prohlídky Prahy či květinovou výzdobu.

Praha Nové Městogroše:333

Hotel Élite - Nové Město - Hotel

Hotel Élite - Nové Město

V hotelu Élite snídaně podáváme formou švédských stolů. K dispozici je Wi-Fi, wellness, jednací místnost a venkovní posezení v zeleni. Parkování je možné v hotelových garážích.

Praha Nové Městogroše:333

Hotel Hilton Prague - Karlín - Hotel

Hotel Hilton Prague - Karlín

Hotel Hilton zajistí konference, eventy, catering. Kongresový sál pro 1500 osob, 38 salonků, VIP patro. Provozujeme restaurace CzecHouse Grill&Rotisserie, nonstop Café Bistro, Cloud 9 sky bar & lounge. Dále nabízíme fitness, wellness & spa.

Praha Karlíngroše:330

EA Hotel Jelení dvůr - Hradčany - Hotel

EA Hotel Jelení dvůr - Hradčany

Hotel Jelení dvůr poskytuje možnost využití parkoviště. Zajišťujeme stravování a pronájem konferenčních prostor. K dispozici jsou také koupelny s podlahovým vytápěním, satelit a další.

Praha Hradčanygroše:330

Hotel Galerie Royal - Karlín - Hotel

Hotel Galerie Royal - Karlín

Hotel Galerie Royal dále nabízí parkování v hotelové garáži, WIFI připojení v hotelových pokojích a veřejných prostorech zdarma, bohaté buffetové snídaně v ceně ubytování.

Praha Karlíngroše:329

Hotel D´Angelo - Smíchov - Hotel

Hotel D´Angelo - Smíchov

Pokoje jsou v hotelu D´Angelo vybaveny kabelovou televizí, telefonem a Wi-Fi připojením. K dispozici máme parkoviště, saunu a bazén. Zajišťujeme průvodcovské služby.

Praha Smíchovgroše:329

Hotel Astra - Strašnice - Hotel

Hotel Astra - Strašnice

Hotel Astra má k dispozici restauraci, salonek, snack bar, konferenční sál a fitness. Pořádáme firemní akce, školení, konference, rauty a svatby. Nabízíme zapůjčení vozu, trezoru, čistění a praní prádla

Praha Strašnicegroše:328

Hotel pro kočky Trubská - Hotel

Hotel pro kočky Trubská

Ubytování, doprava a domácí péče pro kočky v luxusním kočičím hotelu nedaleko Prahy. Hotel pro kočky Trubská nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Praha Nové Městogroše:326

HOTEL CÍSAŘKA, s.r.o. - Smíchov - Hotel

HOTEL CÍSAŘKA, s.r.o. - Smíchov

Hotel Císařka nabízí možnost uzavřeného parkování a Wi-Fi. Ubytování v jedno až třílůžkových pokojích. Možnost zajištění snídaní.

Praha Smíchovgroše:326

Caorle Tour, spol. s r.o. , Černý Most - Hotel

Caorle Tour, spol. s r.o. , Černý Most

Provozujeme hotely s polopenzí a apartmány v severní Itálii, lokalita Caorle a Dolomity-Cavalese. Zajišťujeme kompletní hotelový servis, dopravu autobusem nebo vlastní. Nabízíme výlety do Benátek, aquaparků nebo výlety lodí. Poskytujeme možnost sportovního vyžití.

Praha Černý Mostgroše:325

CK, SALVE tour , Vinohrady - Hotel

CK, SALVE tour , Vinohrady

Koncesovaná CK od roku 1992. Lyžařské pobyty s vlastní dopravou v Itálii - široká nabídka hotelů a apartmánů ve vyhlášených italských lyžařských střediscích. Rezervace ubytování v Toskánsku v agriturismech. Poznávací zájezdy a zájezdy za uměním s výkladem historiků umění.

Praha Vinohradygroše:325

Hotel Alwyn - Karlín - Hotel

Hotel Alwyn - Karlín

Hotel Alwyn nabízí také pokoj pro handicapované. Možnost stravování v restauraci. Můžete využít saunu, fitness a masáže. K dispozici je konferenční sál nebo připojení k Wi-Fi.

Praha Karlíngroše:324

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství - Hotel

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství - Velkoobchodní,maloobchodní a online prodej chlazeného i mraženého masa, ryb, uzenin a jiných masných výrobků. Klasická prodejna masa a uzenin plus prodej pro velkoobchodní odběratele, zásobování hotelů, maso do restaurací a jídelen.

Praha Strašnicegroše:324

Prádelna Laguna - Praha 5 Stodůlky - Hotel

Prádelna Laguna - Praha 5 Stodůlky

Prádelna Laguna Praha Stodůlky, působí na trhu, v tomto segmentu služeb, už od roku 2006. Protože poskytujeme služby NONSTOP pro hotely i penziony a při velkoobjemových zakázkách, otevřeli jsme v květnu 2010, v rámci nárustu požadavků na naše služby, další provozovnu. Prádlo pereme v moderních amerických strojích

Praha Stodůlkygroše:322

Hotel Meritum - Ruzyně - Hotel

Hotel Meritum - Ruzyně

V historické budově hotelu Meritum je také restaurace především s českou kuchyní. 50 pokojů, nonstop recepce s lobby, Wifi, monitorovaná parkoviště, garáž, konferenční prostory.

Praha Ruzyněgroše:322

PEMI-DROGERIE-KOSMETIKA-KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY - Hotel

PEMI-DROGERIE-KOSMETIKA-KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY

V současné době provozujeme 2 kamenné prodejny, jednu na pražském Žižkově a druhou na Palmovce, dále E-shop , kde najdete skoro 30 000 položek k nákupu. Fungujeme také jako velkoobchod, kdy nabízíme kompletní zajištění zásobování do firem a státních institucí a to převážně do škol, školek a hotelů. Náš sortiment je

Praha Žižkovgroše:322

Hotel Praha ... zařazeno 698 firem

Předchozí123456789Další