26. května, 2018 - svátek má Filip

Hotel - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Hotel Praha - firmy

 incomingová CK, Sivek Hotels, Hostivař - Hotel

incomingová CK, Sivek Hotels, Hostivař

Rodinná hotelová a gastronomická společnost s mnohaletou tradicí provozující hotely v kategorii 3 a 4 hvězdy v centru Prahy, restaurační provozovny, incomingovou cestovní kancelář a eventovou kancelář. Poskytujeme cateringové a culinary služby na různých akcích. Organizujeme eventy a kongresy.

Praha Hostivařgroše:275

Radisson Blu Alcron Hotel - Nové Město - Hotel

Radisson Blu Alcron Hotel - Nové Město

V hotelu Radisson Blue Alcron jsou k dispozici i pokoje pro tělesně postižené a nekuřáky. Možnost stravování v restauraci. Hosté mohou využít fitness a wellness služby. Nabízíme prostory pro pořádání konferencí.

Praha Nové Městogroše:273

Život Dětem
Alchymist Grand Hotel and Spa - Malá Strana - Hotel

Alchymist Grand Hotel and Spa - Malá Strana

Alchymist Grand Hotel and Spa nabízí stravování v restauraci. Můžete využít lázně, wellness a masáže. Pořádáme svatby a oslavy.

Praha Malá Stranagroše:272

Hotel Duo  Střížkov - Hotel

Hotel Duo Střížkov

Hotel Duo dále nabízí sportcentrum: 12 bowlingových drah, bazén, posilovna, masáže, solárium, sauna. Wellness balíčky. Hotel se nachází 10 minut od centra města.

Praha Střížkovgroše:271

EA Hotel Mánes - Nové Město - Hotel

EA Hotel Mánes - Nové Město

Hotel Mánes poskytuje možnost využití bezdrátového připojení k internetu a thajských masáží. K dispozici jsou také nekuřácké pokoje, dětská postýlka, vysoušeč vlasů, kávový a čajový servis.

Praha Nové Městogroše:271

Hotel Michael - Hodkovičky - Hotel

Hotel Michael - Hodkovičky

Hotel Michael je zaměřen na incentivní turistiku a pronájem konferenčních prostor pro firemní akce. K dispozici jsou dvě školící místnosti. Parkování zdarma v uzamykatelném parkovišti. K dispozici je wi-fi a trezor na recepci.

Praha Hodkovičkygroše:271

Hotel Aron - Žižkov - Hotel

Hotel Aron - Žižkov

Pokoje v hotelu Aron mají vlastní sociální zařízení, TV-SAT a telefon. K dispozici je wifi připojení. Možnost stravování v restauraci. V ceně pobytu je snídaně formou buffetu.

Praha Žižkovgroše:270

CK a incomingová CA, MIKI TRAVEL PRAGUE, spol. s r.o. , Staré Město  - Hotel

CK a incomingová CA, MIKI TRAVEL PRAGUE, spol. s r.o. , Staré Město

Jsme incomingová cestovní agentura se zaměřením na Čr a zajištujeme hotely, lety, zájezdy a průvodce.

Praha Staré Městogroše:270

JANURA JAN Ing.-JANIKA - Hotel

JANURA JAN Ing.-JANIKA

Firma se již 18 let zabývá prodejem, instalací a servisem bazénů a whirlpoolů pro hotely, penziony a rodinné domy (včetně wellness a zastřešení), solárním ohřevem- vše včetně projektové dokumentace a provozem e-shopu s bazénovou technologií.

groše:270

Hotel Legie - Nové Město - Hotel

Hotel Legie - Nové Město

Pokoje v hotelu Legie mají k dispozici vlastní sociální zařízení, telefon, televize se satelitním příjmem a trezor. V objektu se nachází salonek pro 20 osob a konferenční sál se 150 místy pro pořádání prezentací a školení. Možnost stravování v restauraci.

Praha Nové Městogroše:269

Hotel Villa Olivia - Kyje - Hotel

Hotel Villa Olivia - Kyje

V areálu hotleu Villa Olivia je parkoviště a bazén. Na objednávku připravujeme grilované speciality. Zajišťujeme rodinné oslavy nebo firemní akce.

Praha Kyjegroše:269

Hotel ABE - Nové Město - Hotel

Hotel ABE - Nové Město

Na každém pokoji v hotelu ABE je k dispozici koupelna se sprchou a TV. Máme vlastní parkovací místa v garážích.

Praha Nové Městogroše:268

Hotel Skalka - ubytování Strašnice - Hotel

Hotel Skalka - ubytování Strašnice

Hotel Skalka se nachází přímo u stanice metra A - Skalka v příjemném prostředí, vzdáleném od centra Prahy přibližně 10 minut jízdy. Hotel může nabídnout 25 pokojů, jedno, dvou a třílůžkové. Celkem je k dispozici 60 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizemi, telefony a radii, možnost připojení k internetu

Praha Strašnicegroše:267

Hotel Belvedere - Holešovice - Hotel

Hotel Belvedere - Holešovice

Hotel Belvedere má k dispozici restauraci, halu s lobby barem a internetovou kavárnou. Pokoje jsou vybaveny satelitní LCD televizí, telefonem, Wi-Fi připojením, trezorem, minibarem, koupelnou s vanou nebo sprchou a fénem.

Praha Holešovicegroše:267

Travel Hotel Prague - Miškovice - Hotel

Travel Hotel Prague - Miškovice

K dispozici v Travel hotel Prague je připojení k Wifi, parkování a snídaně. Dále je zajištěna hotelová doprava z a na letiště, průvodce, vstupenky na akce či sekretářské a překladatelské služby.

Praha Čakovicegroše:267

Hotel Voyage - Žižkov - Hotel

Hotel Voyage - Žižkov

V hotelu Voyage jsou v pokojích manželské nebo oddělené postele, Wi-Fi, TV a další příslušenství. Zajišťujeme transfery a parkování v zabezpečené podzemní garáži. V sousedství hotelu je cyklistická stezka, která vede z centra města do vzdálenějších částí Prahy.

Praha Žižkovgroše:267

GreenYacht Hotel & Restaurant, Prague s.r.o. - Hotel

GreenYacht Hotel & Restaurant, Prague s.r.o.

Hotel s 33 kajutami ve 3 ubytovacích standardech, Restaurace s mezinárodní moderní gastronomií a prostory pro kongresy, školení, tiskové konference, prezentace či firemní večírky

groše:267

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs - Nové Město - Hotel

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs - Nové Město

K dispozici v hotel Falkensteiner Prag je připojení k WiFi. Kapacita hotelu je 109 pokojů, 2 pokoje jsou bezbariérové. Možnost rezervace on-line.

Praha Nové Městogroše:266

Hotel Bijou de Prague - Malá Strana - Hotel

Hotel Bijou de Prague - Malá Strana

Pokoje v hotelu Bijou de Prague jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, TV-SAT, minibarem, trezorem a wifi připojením. Je možné se ubytovat se zvířaty. K dispozici je bar a kavárna. V ceně pobytu je snídaně. Možnost parkování. Můžete využít pronájem aut.

Praha Malá Stranagroše:266

Penzion Záhradní Město a.s. - Hotel

Penzion Záhradní Město a.s.

Rezidence Topolová je multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí různé kategorie bydlení podle nároků na vybavení pokoje a cenu. Ať už hledáte krátkodobé nebo dlouhodobé levné ubytování v Praze, u nás se Vám bude líbit. Levné ubytování Praha - Rezidence Topolová v zelené části Prahy tak mohou využívat studenti,

Praha Záběhlicegroše:266

Hotel Praha ... zařazeno 698 firem

Předchozí123456789Další