10. prosince, 2018 - svátek má Julie

VW - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

VW Praha - firmy

KRNEPO s.r.o. - VW

KRNEPO s.r.o.

Pronájem luxusních limuzín značky Tatra. Příprava vozů na STK+ME, bezpečnostní prohlídky, mechanické a karosářské práce, likvidace pojistných událostí, diagnostika vozidel VW, Škoda, Seat, Audi.

Praha Vysočanygroše:1569

Autoservis Praha 4 - NON STOP - VW

Autoservis Praha 4 - NON STOP

Autoservis Praha - 4. Opravy vozidel všech značek. Autoservis vozidel všech značek. V našem autoservisu se nemusíte objednávat. Nabízíme našim klientům služby AUTOSERVISU.

Praha Michlegroše:1548

Autosalón Porsche Praha - Prosek - VW

Autosalón Porsche Praha - Prosek

Autosalón Porsche Praha - Prosek je autorizovaným prodejcem a servisem vozů Volkswagen, Audi, Škoda a Porsche. Zabýváme se prodejem a výkupem ojetých vozů pod značkou Škoda Plus a Das Welt Auto,prodejem předváděcích vozů,prodejem příslušenství a náhradních dílů.

Praha Střížkovgroše:370

MOTORSPORT PELIKÁN s.r.o. - VW

MOTORSPORT PELIKÁN s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní servis vozů Audi, Škoad, VW a Seat. Provádíme servisní prohlídky, plnění klimatizací, opravy motorů, převodovek, turbodmychadel, čerpadel a vstřikovacích systémů. Poskytujeme služby pneuservisu. Prodáváme náhradní díly všech výrobců a značek.

Praha Kunraticegroše:360

Auto Adámek, spol. s r.o. - autosalón a autoservis Škoda a VW Praha 4 Modřany - VW

Auto Adámek, spol. s r.o. - autosalón a autoservis Škoda a VW Praha 4 Modřany

Auto Adámek v Praze 4 Modřanech je autorizovaný prodejce a servis vozů Škoda a VW. Nabízí prodej a montáž originálních náhradních dílů. Prodej ojetých a nových vozů v autosalónu. Auto Adámek provozuje také odtahovou službu.

Praha Modřanygroše:348

NH Car, s.r.o.-autosalón Praha 6 - VW

NH Car, s.r.o.-autosalón Praha 6

NH Car, s.r.o.-autosalón Praha 6 na Strahově-Autorizovaný prodejce vozů Volkswagen, Škoda, Kia a Fiat. Poskytuje leasing, úvěry, originální díly a příslušenství. Vedle prodeje nových vozidel se společnost NH Car samozřejmě zabývá i celou paletou služeb jako je prodej použitých i referentských vozidel, účast v

Praha Břevnovgroše:330

KLR s.r.o. - VW

KLR s.r.o.

Vrakoviště KLR dodává náhradní díly pro auta značek Audi, CITROEN, Ford, NISSAN, OPEL, SEAT, ŠKODA, VW, VOLKSWAGEN. Vykupuje poškozené a havarované vozy. Dodává kompletní motory TDI, převodovky manuální i automatické, turbo, čerpadla, karoserie.

Praha Záběhlicegroše:320

AUTO ADÁMEK, spol. s r.o.-Škoda Praha 4 - VW

AUTO ADÁMEK, spol. s r.o.-Škoda Praha 4

AUTO ADÁMEK, spol. s r.o.-Škoda Praha 4-Autorizovaný prodejce vozů Škoda a autorizovaný servis vozů Škoda a VW s rodinnou tradicí. Nabízíme komplexní služby pro motoristy. Prodej originálních náhradních dílů. Leasing nových vozů a odkup Vašeho vozu na protiúčet. Pneuservis 7 dní v týdnu. Firemní moto: „Náskok, díky

Praha Modřanygroše:316

Auto - Poly-autosalón Praha 9 - VW

Auto - Poly-autosalón Praha 9

Auto - Poly-autosalón Praha 9 ve Vysočanech je Autorizovaný prodejce vozů Škoda a Volkswagen.Financování nových a ojetých vozů,ruční mytí vozidel a interiérů. Vykupujeme ojeté vozy za hotové a na protiúčet. Garantujeme záruční, pozáruční servis Škoda a VW. Pojistíme vozidla a zajistíme náhradní díly a originální

Praha Vysočanygroše:311

FEMAT, spol. s r.o.-Škoda Praha 5 - VW

FEMAT, spol. s r.o.-Škoda Praha 5

FEMAT, spol. s r.o.-Škoda Praha 5 se zaměřuje na prodej nových i ojetých vozů Škoda. Prodej nových vozů ŠKODA, nových a předváděcích vozů VW, referentských vozů ŠKODA, vyzkoušených ojetých vozů. Servis vozů a Službu SERVICE MOBIL-přijede za Vámi, pokusí se vyřešit problém na místě, příp. zajistí odtah Vašeho vozu do

Praha Radotíngroše:264

Autosalon Klokočka Centrum a.s. Praha 5 - VW

Autosalon Klokočka Centrum a.s. Praha 5

Společnost Autosalon Klokočka vznikla v roce 1988 a patří mezi největší autorizované prodejce vozů značek Volkswagen, Audi a ŠKODA v České republice. Současně poskytuje komplexní servisní zázemí pro majitele vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT a ŠKODA v Praze 5 Hlubočepech-veškeré servisní práce (mechanické,

Praha Hlubočepygroše:263

CAR MOTORS MB, s.r.o.-Mercedes Benz Praha 3 - VW

CAR MOTORS MB, s.r.o.-Mercedes Benz Praha 3

CAR MOTORS MB, s.r.o.-Mercedes Benz Praha 3-Prodej a servis osobních vozů Mercedes Benz na Žižkově. Diagnostika vozů MB a opravy automatických převodovek všech značek. Společnost CAR MOTORS MB nabízí svým zákazníkům moderně vybavené servisní pracoviště specializující se na komplexní servis vozidel značky Mercedes

Praha Žižkovgroše:262

Auto Jarov-autosalón Praha Žižkov - VW

Auto Jarov-autosalón Praha Žižkov

Autosalón Auto Jarov je autorizovaný prodejce vozů Škoda,Seat,Audi,VW a Honda v Praze 3 Žižkově.Nabízí prodej nových,zánovních a ojetých automobilů a zajišťuje autorizovaný servis na všechny nabízené značky.Dále Auto Jarov poskytuje služby klempírny a lakovny,pneuservisu a prodej originálních náhradních dílů.

Praha Žižkovgroše:253

Auto Jarov-autosalón Praha Kunratice - VW

Auto Jarov-autosalón Praha Kunratice

Autosalón Auto Jarov-provozovna Praha 4-Kunratice-je autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů VW .Nabízí prodej nových,zánovních a ojetých automobilů a zajišťuje autorizovaný servis také na značku Škoda.Dále Auto Jarov provozuje nonstop odtahovou službu.

Praha Kunraticegroše:232

ADK service, s.r.o. - autopujčovna Praha 9 Vysočany - VW

ADK service, s.r.o. - autopujčovna Praha 9 Vysočany

Firma ADK service, s.r.o. se sídlem Praha 9 Vysočany vznikla v roce 2005 a od této doby provozuje autopůjčovnu. Pobočka v Praze, ul. Voctářova byla otevřena v roce 2007, kde si vůz nebo vlek můžete půjčit osobně. Náš vozový park se skládá převážně z vozů obchodní značky Škoda a VW. V současné době ADK autopůjčovna

Praha Vysočanygroše:224

KOŘÍNEK LUDĚK  - VW

KOŘÍNEK LUDĚK

Výuka skupin AM, A1, A2, A, B, BE, kondiční jízdy, školení řidičů. Počítačová učebna pro závěrečné zkoušky. Výcvik na vozech Renault Mégane Grandtour, Clio, Citroën C4 automat, VW Transporter, Kawasaki BN125, ER5, ER6. Závěrečné zkoušky každý týden.

Praha Bubenečgroše:220

ARNOŠT MARTIN - VW

ARNOŠT MARTIN

Nabízíme odvoz vraků, ekologickou likvidaci vozidel, odtahovou službu. Nabízíme prodej originálních náhradních dílů a příslušenství VW a BMW 1-8, prodej repasovaných dílů, odkup nepotřebných náhradních dílů, výkup poškozených a havarovaných vozů.

groše:210

PŘEROST A ŠVORC-AUTO , s.r.o. - VW

PŘEROST A ŠVORC-AUTO , s.r.o.

Autorizovaný prodejce vozů Škoda, leasing, úvěry, záruční i pozáruční servisní služby Škoda a Volkswagen, lakýrnické a karosářské práce, pneuservis, myčka, autobazar. Nabízíme originální díly a příslušenství Škoda a VW, likvidace pojistných událostí.

Praha Veleslavíngroše:209

PŘEROST A ŠVORC-AUTO s.r.o. - VW

PŘEROST A ŠVORC-AUTO s.r.o.

Autorizovaný prodejce vozů Škoda, leasing, úvěry, záruční i pozáruční servisní služby Škoda a Volkswagen, lakýrnické a karosářské práce, pneuservis, myčka, autobazar. Nabízíme originální díly a příslušenství Škoda a VW, likvidace pojistných událostí.

groše:198

VW Praha ... zařazeno 28 firem

12Další