24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Město - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Město Praha - firmy

AURA oční optika, s.r.o. , Nové Město - Město

AURA oční optika, s.r.o. , Nové Město

Zajištění kompletního očního vyšetření. Prodej brýlí a kontaktních čoček.

Praha Nové Městogroše:907

CK, MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r.o. , Nové Město  - Město

CK, MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r.o. , Nové Město

Nabízíme poznávací a pobytové zájezdy na míru, poznávací zájezdy s českými průvodci, internetový prodej zájezdů a luxusní dovolenou u moře v exotických zemích. Jsme specialisté na zájezdy do zemí jako Mauritius, Jihoafrická republika, Keňa, Tanzanie, Barma, Řecko, Bali, Thajsko, Dubaj.

Praha Nové Městogroše:870

Finanční Úřad Praha 1 (FÚ) - Město

Finanční Úřad Praha 1 (FÚ)

Územní pracoviště finančního úřadu pro Prahu 1 naleznete na Štěpánské ulici Praha Nové Město. Elektronická podatelna: http://eds.mfcr.cz ID datové schránky: 2p2n5ad

Praha Nové Městogroše:570

iSTYLE - Palladium Praha - Město

iSTYLE - Palladium Praha

Prodejna iSTYLE v obchodním domě v centru Prahy, přímo nad stanicí metra B – Náměstí Republiky. Zastavte se u nás na prodejně s největším sortimentem doplňků pro Vaše Apple produkty, můžete nákupy spojit také s posezením v jedné z mnoha kaváren nebo restaurací. Nás najdete v prvním sníženém podlaží. Na Vaši náštěvu se

Praha Nové Městogroše:556

GEOX obuv - Slovanský Dům - Město

GEOX obuv - Slovanský Dům

Prodejna obuvi GEOX ve Slovanském Domě v Praze v ulici Na Příkopě na Nové Městě. Objevte nebývalý komfort a pohodlí prodyšné a přesto vůči rozmarům počasí odolné obuvi a oblečení značky GEOX. Vkročte do světa, ve kterém každý Váš krok bude naplněn vzdušností a extra péčí.

Praha Nové Městogroše:487

knihkupectví KOSMAS Praha - Staré Město - Město

knihkupectví KOSMAS Praha - Staré Město

Nabízíme knihy z oblastí: umění, beletrie, filosofie, politika, psychologie, historie, literární vědy, pragensie, dětská, umělecké a literární časopisy, judaika, mystika, sociologie, jazykové učebnice. Studentům poskytujeme vše s cenovým bonusem včetně internetového knihkupectví. Navíc registrovaní zákaznící, sbírají

Praha Staré Městogroše:481

Divadlo Bez zábradlí, s.r.o. - Město

Divadlo Bez zábradlí, s.r.o.

Divadlo Bez zábradlí bylo založeno roku 1990 Karlem Heřmánkem, ředitelem divadla. Manažerkou je jeho manželka Hana Heřmánková . Toto divadlo měnilo své sídlo až si nakonec stálou scénu našlo v paláci Adria. Nesmíme ani opomenout již 16. ročník festivalu Slovenské divadlo v Praze, kde se publiku představují známé

Praha Nové Městogroše:471

Expres servis - Lehečka, zámečnické služby, Praha 2, Nové Město - Město

Expres servis - Lehečka, zámečnické služby, Praha 2, Nové Město

Expres servis - Lehečka - Praha 2, Nové Město: nabízíme tyto služby: oprava obuvi, výroba klíčů, výměna baterií, broušení nožů a nůžek, gravírování a výroba razítek. Dále prodáváme kožené zboží, tkaničky, vložky do bot, krémy, impregnace, visací zámky, dveřní vložky, kování, hodinkové řemínky, baterie, přívěsky a psí

Praha Nové Městogroše:462

CK, Go2, s.r.o. ,  Nové Město - Město

CK, Go2, s.r.o. , Nové Město

Nabízíme zájezdy a dovolenou v Austrálii a Oceánii. Naší specialitou jsou originální a dostupné programy v Austrálii a Oceánii, dovolená pro náročné klienty, tak i služby pro cestovatele. Ubytování v Austrálii a Oceánii na unikátních místech. Prověřené hotely a penziony na základě našeho průzkumu.

Praha Nové Městogroše:434

LADANA půjčovna společenských a historických kostýmů Praha 1 - Nové Město - Město

LADANA půjčovna společenských a historických kostýmů Praha 1 - Nové Město

Nabízíme společenské, historické a maškarní kostýmy pro děti a dospělé. Oděvy na Mikuláše, čerta a anděla. Oděvy jsou ušité v naší České dílně. Prodáváme divadelní líčidla, karnevalové doplňky a žertovné potřeby. Výroba historických oděvů a maskotů. Realizujeme amatérským divadlům výpravu.

Praha Nové Městogroše:414

BLANÍK VISUS OPTIK, s.r.o. Staré Město - Město

BLANÍK VISUS OPTIK, s.r.o. Staré Město

Nabízíme dioptrické, sluneční, sportovní a dětské brýle. Prodáváme kontaktní čočky a dalekohledy. Provádíme měření zraku.

Praha Staré Městogroše:413

Svatební dům Krásná - půjčovna šatů Praha 1 - Nové Město - Město

Svatební dům Krásná - půjčovna šatů Praha 1 - Nové Město

Jsme průvodci při organizování svateb. Vybíráme vhodná místo pro svatbu. Připravujeme nabídky občerstvení, barevně zkombinujeme výzdobu květin, stolů a židlí. Dále dodáváme hudbu (diskžokeje, orchestry či rockové skupiny). Vybíráme šaty a šperky pro nevěsty i družičky. Šaty půjčujeme i prodáváme.

Praha Nové Městogroše:407

Vseprosport-shop.cz  , Nové Město - Město

Vseprosport-shop.cz , Nové Město

Internetový prodej sportovních potřeb, oblečení, obuvi a výživy. Nabízíme vybavení pro cyklistiku, kempink, fitness, outdoor a lyžování. Najdete u nás brašny, koše a potahy na kola, nářadí, přilby, sedla, bazény, brusle, chrániče, ručníky, tepelné polštářky, brýle, trenažéry, rotopedy a další.

Praha Nové Městogroše:403

Oliva Verde, restaurace, Praha 1, Staré Město - Město

Oliva Verde, restaurace, Praha 1, Staré Město

Oliva Verde, restaurace, Praha 1, Staré Město - restaurace se nachází na Staroměstském náměstí přímo u orloje. V různorodém jídelníčku naší pizzerie najdete rozmanité druhy těstovin, čerstvých ryb a šťavnatých mas. Samozřejmě nesmí chybět italské národní jídlo, pizza. Posezení na zahrádce, wifi.

Praha Staré Městogroše:402

Krampus-čerti - půjčovna masek Praha 1 - Staré Město - Město

Krampus-čerti - půjčovna masek Praha 1 - Staré Město

Zabýváme se půjčování, výrobou a dovozem krampus masek. Nabízíme služby čerta pro dětské oslavy.

Praha Staré Městogroše:397

Hudební divadlo Karlín - Město

Hudební divadlo Karlín

Hudební divadlo Karlín - Hudební divadlo Karlín současný stav. Jedno z nejstarších a nejkrásnějších pražských divadel, jehož zřizovatelem je Hlavní město Praha. Před rekonstrukcí bylo i divadlem s největší kapacitou - 1244 sedadel. Z některých sedadel však nebyl dobrý výhled a tak nově rekonstruované divadlo má

Praha Karlíngroše:382

Maitrea - Vegetariánská restaurace - Město

Maitrea - Vegetariánská restaurace

Maitrea je vegetariánská restaurace s obsluhou (lakto-ovo i veganské pokrmy), otevřeno denně, polední menu v pracovní dny. Kapacita více jak 100 míst. Bio káva, víno, nápoje. Čerstvé šťávy.Restaurace Maitrea v Týnské uličce 6 u Staroměstského náměstí je sesterský podnik vegetariánské restaurace Lehká hlava v Praze na

Praha Staré Městogroše:382

ÚMČ - Úřad městské části Praha 8 - Město

ÚMČ - Úřad městské části Praha 8

Městská část Praha 8 - územím se staly obvody Bohnice, Čimice, Karlín, Kobylisy, Střížkov, většinu Libně, horní část Troji a malou část části Nové Město. Městský úřad části má sídlo v Libeňském zámečku a v tzv. Bílém domě, kde zasedá i zastupitelstvo Prahy 8.

Praha Libeňgroše:375

ENERGO Haus s.r.o. – Levné bydlení u Prahy - Město

ENERGO Haus s.r.o. – Levné bydlení u Prahy

Stavíme levné rodinné domy u Prahy ve vysokém standardu. V základní ceně domů je podlahové vytápění s termostaty v každé místnosti, dlažby včetně obkladů, závěsné WC a komín.

Praha Řepygroše:373

PLAISIR, s.r.o.  , Nové Město - Město

PLAISIR, s.r.o. , Nové Město

Poskytování tlumočnických a překladatelských služeb v Číně, Hongkongu na Thajwanu a v Rusku. Zajišťujeme také zprostředkování obchodních kontaktů. Zaměřujeme se také na práci s čínským a ruským internetovým prostředím, objednávání produktů a zboží.

Praha Nové Městogroše:371

Město Praha ... zařazeno 440 firem

123456789Další