26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Bodyform - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Bodyform Praha - firmy

Sportcentrum Ymca - Bodyform

Sportcentrum Ymca

Provozujeme sportcentrum s bazénem, saunou, spinningen a soláriem. Poskytujeme výživové poradenství a komplexní sportovní diagnostiku. Nabízíme zumbu, aerobic, pilates, power jógu, kondiční posilování, jumping a bodyform. Provádíme indické, relaxační, regenerační, Breussovy a lymfatické masáže.

Praha Nové Městogroše:300

Bodypoint  , Libuš - Bodyform

Bodypoint , Libuš

Fitness centrum nabízí: Spinning®, TRX, Bosu, kruhový a funkční trénink, Pump&Shred, Bodyform, aerobic, Pilates, Power, Hatha a Ashtanga jóga, fitball, kalanetika, tanec, solárium. Dopolední cvičení s hlídáním dětí. Dětské kurzy Rytmika, Zumbatomic, Karate, Hip-hop. Cvičení rodičů s dětmi.

Praha Libušgroše:279

Fitness club Řepy - Bodyform

Fitness club Řepy

Provozování fitness klubu. Nabídka zumby, indoor cyclingu, power ballu, aerobicu, bodyform, power yogy, body stepu a tae-bo. K dispozici je solárium, sauna a stolní tenis. Posilovna je vybavena stroji značky Grün Sport. Možnost rezervace sálu. K dispozici je on-line rezervační systém.

Praha Řepygroše:257

Bodypoint - Bodyform

Bodypoint

Fitness centrum nabízí Spinning®, TRX, Bosu, kruhový a funkční trénink, Pump&Shred, Bodyform, aerobic, Pilates, Power, Hatha a Ashtanga jógu, fitball, kalanetiku, tanec a solárium, dopolední cvičení s hlídáním dětí, dětské kurzy Rytmika, Zumbatomic, Karate, Hip-hop a cvičení rodičů s dětmi.

Praha Libušgroše:177

Bodyform Praha ... zařazeny 4 firmy

1