17. června, 2019 - svátek má Adolf

Sauna - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Sauna Praha - firmy

SAUNA HADOVKA - Sauna

SAUNA HADOVKA

Celoročně otevřená cedrová sauna s velkou odpočívárnou, ve které je umístěna obrazová galerie, velká knihovna, dále kurzy saunování dětí již od 4 měsíců ve zvláštním režimu, recepce s nabídkou alko i nealko nápojů, široká nabídka masáží, zrcadlový sál a v něm mnoho různých aktivit.

Praha Dejvicegroše:2309

Koupaliště Na Stírce - Praha Kobylisy - Sauna

Koupaliště Na Stírce - Praha Kobylisy

Součástí koupaliště na Stírce v Praze Kobylisích je také sauna, která je otevřena mimo pondělí každý den od 17:00, masáže jako jsou sportovní a rekondiční masáže, masáže lávovými kameny a další,... a nehtové studio nabízející služby v oblasti modeláže a péče o vaše nehty.

Praha Kobylisygroše:1359

Centrum Paraple
ČSTV - bazén a koupaliště Podolí - Sauna

ČSTV - bazén a koupaliště Podolí

Nej ... (největší, nejvybavenější, ...) bazén v Praze je určitě plavecký stadion v Podolí. V Podolí je k dispozici vnitřní 50 metrový bazén, dva venkovní bazény 50 a 33 metrů, dětské brouzdaliště, venkovní tobogán, sauna a solárium.

Praha Podolígroše:1192

Masáže Praha 6 - Sauna

Masáže Praha 6

Nabízíme širokou nabídku masáží - relaxační, detoxikační medové a další. K lepšímu uvolnění svalů i mysli nabízíme možnost prohřátí ve finské nebo infrasauně. Na masáže není nutné dlouho čekat - zavolejte a přijďte hned, nebo si dopřejte saunu a hned po ní Vaši masáž.

Praha Dejvicegroše:1013

Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem - Sauna

Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem

Aquacentrum Lagoon Letňany (Laguna) nabízí návštěvníkům kromě plaveckého bazénu i Relax zónu (sauna, pára whirpool), fitness centrum, solárium a občerstvení. Dětem nabízí aquacentrum skluzavky a houpačky, pro dospělé je připraven například aquazorbing.

Praha Letňanygroše:948

Hotel White House - Jinonice - Sauna

Hotel White House - Jinonice

K dispozici v hotelu White House je bazén, sauna a fitness. V ceně pokoje je snídaně. Nachází se zde také konferenční místnosti pro 30 osob včetně technického vybavení.

Praha Jinonicegroše:509

Aqua Sport Club s.r.o. - Krytý plavecký bazén - Sauna

Aqua Sport Club s.r.o. - Krytý plavecký bazén

Aqua Sport Club s.r.o.- Nabízíme kurzy plavání dětí od 6 měsíců i dospělých, rodinné plavání, dětské oslavy, cvičení ve vodě. K dispozici máme 4 nerezové bazény, 25m bazén, víceúčelový bazén, brouzdaliště, tobogán, aroma a finskou saunu a parní lázeň. V létě pořádáme příměstské plavecké kempy.

Praha Chodovgroše:453

JEREMI sport - Sauna

JEREMI sport

Provozujeme solárium, saunu a posilovnu. Nabízíme masáže, hodiny aerobiku, alpinningu, TRX či spinningu. Dále u nás najdete hřiště na squash, badminton, ricochet a volejbal. Provádíme klasické, rekondiční či havajské masáže.

Praha Stodůlkygroše:361

Sportovní klub Motorlet Praha - Sauna

Sportovní klub Motorlet Praha

Provozujeme 25 metrů dlouhý plavecký bazén. K dispozici je sauna, whirpool a letní zahrádka.

Praha Radlicegroše:360

Sport Centrum Palmovka - Sauna

Sport Centrum Palmovka

Provozujeme sportovní centrum. Sportovní centrum nabízí horolezeckou stěnu, posilovnu, aerobik, saunu, TRX a bouldering. Zajišťujeme dětské party a lezecké kurzy. K dispozici je také sauna s kapacitou 5 lidí a fit bar. Poskytujeme výživové poradenství a cvičení s trenérem.

Praha Libeňgroše:355

Hotel Casa Marcello - Staré Město - Sauna

Hotel Casa Marcello - Staré Město

Nabízíme ubytování v hotelu Casa Marcello ve dvou a čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s vlastním sociálním zařízením, TV a minibarem. Pro hosty zajišťujeme vinné terapie a masáže. K dispozici je sauna, lobby bar a billiard club. Poskytujeme možnost pořádání svateb a firemních akcí.

Praha Staré Městogroše:345

Sauna Hadovka - Sauna

Sauna Hadovka

Celoročně otevřená finská sauna z cedrového dřeva, masáže. Nabízíme i možnost saunování dětí od 4 měsíců do 4 let, nebo těhotných ve zvláštním režimu. Dále je tu možnost soukromého pronájmu sauny i zrcadlového sálu. Nově si u nás můžete též objednat japonskou manikúru p-shine.

Praha Dejvicegroše:339

The M Spa - Sauna

The M Spa

M Spa je oázou klidu s holistickými lázněmi, fitness a wellness centrem, která je zaměřena na individuální potřeby našich hostů. Vaše denní pohoda je naší prioritou. Naše prostory se stávají vašimi a v obou patrech našich lázní oceníte pokojné, klidné a uvolněné prostředí. S exkluzivní lázeňskou koncepcí Pure Altitude

Praha Staré Městogroše:328

Penzion Hájek - Hájek - Sauna

Penzion Hájek - Hájek

K dispozici jsou v penzionu Hájek tři klimatizované squashové kurty, šatny se sprchami a sociálním zařízením, sauna či solárium Turbo 3000.

Praha Hájek u Uhřiněvesigroše:319

1.HFK DĚKANKA o.s. - Sauna

1.HFK DĚKANKA o.s.

Víceúčelová sportovní hala hned u metra Pražského povstání. Házená, futsal, florbal, voleybal, basketbal, badminton, stolní tenis. Sauna, vířivka, masáže, restaurace

groše:319

Pink Bear , Krč - Sauna

Pink Bear , Krč

Provoz školky pro děti od 2 do 6 let, od 3 let s anglickým programem. Nabízíme hlídání nonstop. Zajišťujeme jízdu na koních, plavání, dětskou zdravovědu, divadelní klub, týdenní pobyty v přírodě v létě i v zimě na chatě, lyžování a ozdravné pobyty. K dispozici je sauna.

Praha Krčgroše:311

Sportcentrum Ymca - Sauna

Sportcentrum Ymca

Provozujeme sportcentrum s bazénem, saunou, spinningen a soláriem. Poskytujeme výživové poradenství a komplexní sportovní diagnostiku. Nabízíme zumbu, aerobic, pilates, power jógu, kondiční posilování, jumping a bodyform. Provádíme indické, relaxační, regenerační, Breussovy a lymfatické masáže.

Praha Nové Městogroše:309

Hotel Duo  Střížkov - Sauna

Hotel Duo Střížkov

Hotel Duo dále nabízí sportcentrum: 12 bowlingových drah, bazén, posilovna, masáže, solárium, sauna. Wellness balíčky. Hotel se nachází 10 minut od centra města.

Praha Střížkovgroše:304

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja - Sauna

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o. , Troja

Jazyková školka, jesle, zájmové kroužky a kurzy angličtiny. Jedinečné vzdělávací programy. Vyučujeme angličtinu hravou formou. Rodilí mluvčí, logopedie, psychologické poradenství. Nadstandardní vybavení, interaktivní tabule, I care systém, sauna. Nacházíme se v novostavbě v sousedství CHKO Trója.

Praha Trojagroše:303

Saunaprojekt s.r.o. - Sauna

Saunaprojekt s.r.o.

Sauny prodej, montáž a výroba po celé ČR. Finská sauna a stavba domácí sauny na míru. Vyrobíme sauny do šikminy, snížené výšky, atypické rozměry, lichoběžné rozměry, obloukové tvary, venkovní sauny. Saunová kamna v našem e-shopu včetně sauna doplňků.

groše:301

Sauna Praha ... zařazeno 79 firem

1234Další