19. února, 2019 - svátek má Patrik

Tréninky - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Tréninky Praha - firmy

W2D FITNESS - Tréninky

W2D FITNESS

osobní fitness tréninky

Praha Bohnicegroše:356

Runpremio  , Michle - Tréninky

Runpremio , Michle

Specializovaný obchod pro běžce s diagnostikou došlapu. Zaměřený jak na běžeckou obuv (silniční, krosovou, závodní, tretry), tak na sportovní oblečení, doplňky a výživu. Individuální i skupinové tréninky v různých lokalitách jak pro profesionály, tak pro hobby sportovce. Poradenství a konzultace.

Praha Michlegroše:306

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
HOCKEY BAZAR Druhá šance  , Strašnice - Tréninky

HOCKEY BAZAR Druhá šance , Strašnice

Specializujeme se na nabídku hokejové výstroje. Zajišťujeme nákup a prodej. Provozujeme půjčovnu hokejové výstroje. Pořádáme speciální tréninky pro dospělé pod vedením profi trenérů a hráčů. Prodáváme nové i požité hokejové výstroje, brusle, helmy, masky, dresy, hokejky, betony a ostatní doplňky.

Praha Strašnicegroše:228

FitnessRelax - Tréninky

FitnessRelax

Provozujeme fitness centrum s posilovnou, saunou a dětským koutkem. Nabízíme lekce aerobiku, indoor cyclingu, zdravotního cvičení a bojového sportu tae-bo. Vedeme také lekce H.E.A.T. programu, TRX, pilates, body stylingu, zumby a fit kick boxu. Umožňujeme také individuální tréninky s trenérem.

Praha Stodůlkygroše:216

Centrum pro manželství a rodinu - Tréninky

Centrum pro manželství a rodinu

Klientům nabízíme osvědčené programy jako přípravy na svatbu, tréninky a duchovní programy pro manžele a rodiče nebo psychologické poradenství. V práci se snoubenci, manželi a rodinami máme téměř dvacetiletou odbornou zkušenost.

Praha Smíchovgroše:212

ACE CONSULTING s.r.o. - Tréninky

ACE CONSULTING s.r.o.

Personální a poradenská společnost, agentura se zaměřením na Recruitment, Executive Search, Assessment, Development Centra a psychologickou diagnostiku. Realizujeme 360 zpětnou vazbu, koučink, tréninky manažerských dovedností a průzkumy spokojenosti.

groše:208

Fitness Svět pod Palmovkou - Tréninky

Fitness Svět pod Palmovkou

Pestrobarevný svět fitness a wellness pro ty, kteří nemají rádi velké neosobní fitness kluby a hledají rodinné fitko s veškerým potřebným zázemím. Posilovna s kardiozónou, osobní tréninky, skupinové lekce, cvičení pro děti, ricochet, spinning, sauna, solárium, stolní tenis, privátní vířivka a další.

Praha Libeňgroše:202

Golf Club Slavia  - Tréninky

Golf Club Slavia

Provozujeme golfový klub. Pořádáme golfové turnaje, dětské tréninky a letní golfové kempy. Zajišťujeme golfové zájezdy do zahraničí.

Praha Libeňgroše:194

Netradicnisporty.cz  , Bubeneč  - Tréninky

Netradicnisporty.cz , Bubeneč

Internetový prodej produktů pro aktivní volný čas i neobvyklé sportovní tréninky. Nabídka frisbee, bumerangů, indoboardů či powerballů. Dále u nás najdete potřeby pro kroket a petanque, yoyo, žonglovací míčky a létající draky.

Praha Bubenečgroše:185

Tenisová škola Mirka Melicherová - Tréninky

Tenisová škola Mirka Melicherová

Tenisová škola nabízí levné kurzy tenisu pro děti od 3 let věku, tréninky skupinové, cena již od 150 Kč za hodinu....výuka pro dospělé hráče, hala, kurty, příměstské campy, víkendy a týdenní pobyty na horách s tenisem...

Praha Běchovicegroše:176

CZ GOLF a.s. - Tréninky

CZ GOLF a.s.

Provoz golfového hřiště. Nabídka golfových tréninků pro děti i dospělé.

Praha Nové Městogroše:151

CCF CONSULTING s.r.o. - Tréninky

CCF CONSULTING s.r.o.

Zabýváme se ekonomickým poradenstvím, managerskými tréninky a koučingem.

groše:133

Martin Hojda - Tréninky

Martin Hojda

Martin Hojda nabízí služby osobního trenéra. Zaměřuje se na tréninky redukční,tvarovací,kondiční a hendikept.

Praha Kunraticegroše:132

Pulse Fitness Club - Tréninky

Pulse Fitness Club

Provozujeme fitness centrum s posilovnou. K dispozici máme stroje Life Fitness a cardio zónu (stroje Precor). Nabízíme cvičení pod vedením osobního trenéra či skupinové lekce: Bosu, energetické lekce Step aerobic, Pilates, jógu, bodystyling, TRX, H.I.T. ( High intensity training ), funkční tréninky.

Praha Horní Počernicegroše:129

DUFKOVÁ JANA - Tréninky

DUFKOVÁ JANA

Prodáváme kosmetiku Arabesque. Provádíme svatební make-up a účesy, individuální konzultace, denní a večerní líčení, bussines make-up, doprovod při nákupech a tréninky líčení

Praha Žižkovgroše:126

Delroy's Gym - Tréninky

Delroy's Gym

Provozujeme sportovní centrum s výukou bojových sportů. Nabízíme skupinové a soukromé kondiční tréninky CEOBoxing, specializovanou sebeobranu proti domácímu násilí, znásilnění, napadení žen, Valetudo, Sambo, Krav Maga. Kurzy jsou vhodné pro muže, ženy a děti.

Praha Smíchovgroše:96

HOCKEY BAZAR - Tréninky

HOCKEY BAZAR

Specializujeme se na nabídku hokejové výstroje. Zajišťujeme nákup a prodej. Provozujeme půjčovnu hokejové výstroje. Pořádáme speciální tréninky pro dospělé pod vedením profi trenérů a hráčů. Prodáváme nové i požité hokejové výstroje, brusle, helmy, masky, dresy, hokejky, betony a ostatní doplňky.

Praha Strašnicegroše:81

pro7sport s.r.o. - Tréninky

pro7sport s.r.o.

Provozujeme sportovní centrum. Zajišťujeme osobní i otevřené tréninky. K dispozici kardio zóna, činkárna, kruhový trénink i fitness bar či dva boxerské ringy a MMA klec. Vyučujeme také bojové sporty.

groše:81

Centrum kontaktních sportů - Tréninky

Centrum kontaktních sportů

Nabízíme individuální i pravidelné tréninky, dvě plně vybavené tělocvičny, boxerský ring, posilovnu s aerobní zónou.

Praha Žižkovgroše:69

Hammer Strenght Fitness s.r.o. - Tréninky

Hammer Strenght Fitness s.r.o.

Provozujeme moderní značkové fitness s unikátním konceptem posilovacích strojů. Kruhové funkční tréninky, solární studio, kavárna, osobní trenéři, sportovní doplňky výživy.

Praha Libeňgroše:60

Tréninky Praha ... zařazeno 25 firem

12Další