15. února, 2019 - svátek má Jiřina

Basketbal - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Basketbal Praha - firmy

Jedenáctka VS - Basketbal

Jedenáctka VS

Volnočasový sportovní areál Jedenáctka VS nabízí 25 metrový plavecký bazén, relaxační vodní svět s tobogánem, samostatné bazénky pro plavání dětí a zdravotní cvičení, wellness a víceúčelovou sportovní halu vhodnou pro basketbal, volejbal, florbal a ostatní halové sporty. OTEVŘENO: Každý pracovní den 6:30 - 21:00

Praha Chodovgroše:1986

Qtenis.cz , Uhříněves - Basketbal

Qtenis.cz , Uhříněves

Internetový prodej vybavení pro tenis, squash a badminton. Nabídka tenisových a badmintonových raket, míčků, nahrávacích strojů pro tenis, squash i badminton, bandáží, vybavení kurtů. V prodeji jsou také sportovní potřeby pro basketbal, nohejbal, plážový volejbal, volejbal a další sporty.

Praha Uhřiněvesgroše:303

Centrum Paraple
JSA Sport , Kobylisy - Basketbal

JSA Sport , Kobylisy

Prodejna sportovního vybavení pro fotbal, futsal, basketbal, volejbal, házenou a nohejbal. Značky Select, Zeus, Royal a Adidas.

Praha Kobylisygroše:301

1.HFK DĚKANKA o.s. - Basketbal

1.HFK DĚKANKA o.s.

Víceúčelová sportovní hala hned u metra Pražského povstání. Házená, futsal, florbal, voleybal, basketbal, badminton, stolní tenis. Sauna, vířivka, masáže, restaurace

groše:301

Nprague.cz , Nové Město - Basketbal

Nprague.cz , Nové Město

Internetový prodej dámského, pánského i dětského oblečení, obuvi a doplňků značky Nike. Nabízíme trička, mikiny, bundy, kalhoty, kraťasy, tepláky, ponožky, tílka, topy, šaty, podprsenky, tašky a batohy. Najdete u nás míče, chrániče, potřeby pro běh, fotbal, tenis, basketbal a fitness.

Praha Nové Městogroše:293

Tomáš Kočárník , Nové Město - Basketbal

Tomáš Kočárník , Nové Město

Prodáváme sportovní obuv a oblečení. Nabízíme potřeby na atletiku, bojové sporty, basketbal a běh.

Praha Nové Městogroše:272

Moenia , Řepy - Basketbal

Moenia , Řepy

Internetový prodej potřeb pro basketbalisty.

Praha Řepygroše:269

EMME SPORT, s.r.o. - Basketbal

EMME SPORT, s.r.o.

Velkoobchodní prodej potřeb pro vodní sporty. Dodáváme plavecké brýle, čepičky, ploutve, placky, potápěčské masky, šnorchly, ploutve, neoprénové boty, vodní hry: basketbal, volejbal, pólo. Nabízíme potřeby pro stolní tenis. Lyžařské a sportovní brýle i dioptrické.

Praha Nuslegroše:258

Nejlevnejsisport.cz , Nové Město - Basketbal

Nejlevnejsisport.cz , Nové Město

Provozujeme internetový obchod s potřebami pro sportovce. Prodáváme potřeby na badminton, baseball, brusle, fotbal, golf, hokej, lyžování a snowboard. Nabízíme zboží na házenou, gymnastiku, tenis, squash, šipky, basketball, skateboard, petangue. Naleznete u nás sportovní oblečení, kola a jiné.

Praha Nové Městogroše:252

Lemansport.cz , Braník - Basketbal

Lemansport.cz , Braník

Internetový prodej potřeb pro míčové hry. Nabídka basketbalových, fotbalových, volejbalových, beachvolejbalových, futsalových a nohejbalových míčů. Dodávka dresů, teplákových souprav, chráničů, ortéz a ochranných pomůcek, sportovní obuvi a další.

Praha Braníkgroše:224

Vidivici.cz/shop , Nové Město - Basketbal

Vidivici.cz/shop , Nové Město

Zabýváme se internetovým prodejem sportovní obuvi a oblečení. Nabízíme potřeby na atletiku, bojové sporty, basketbal a běh.

Praha Nové Městogroše:224

Cyklo-hracky.cz , Podolí - Basketbal

Cyklo-hracky.cz , Podolí

Nabízíme široký sortiment kvalitních dětských pohybových hraček německého výrobce PUKY – odrážedla pro nejmenší, odstrkovadla, koloběžky, tříkolky, dětská kola a šlapací káry. Pro děti máme také pingpongové stoly a koše na basketbal.

Praha Podolígroše:222

Domafit Fitness, s.r.o , Podolí - Basketbal

Domafit Fitness, s.r.o , Podolí

Nabízíme posilovací lavice a posilovací stroje, rotopedy, crossové, běžecké a veslovací trenažéry, osy, činky, kotouče a basketbalové koše. Dále dodáváme vybavení domácích i profi posiloven, pokládáme sportovní podlahy PAVIGYM a SPORTEC. Portfolio: TUFF STUFF, IMPULSE, JORDAN, FIRSTDEGREE, Reebok.

Praha Podolígroše:219

Sportex.cz , Košíře - Basketbal

Sportex.cz , Košíře

Zabýváme se internetovým prodejem sportovních potřeb pro profesionální a rekreační sportovce. Nabízíme doplňky pro volejbal, beachvolejbal, nohejbal, basketbal i plavání. Najdete u nás volejbalové i basketbalové míče Gala, Molten, Spalding a Mikasa, sítě, plavecké brýle Emme a Speedo a plavky Arena.

Praha Košířegroše:210

E-sporting.cz , Kobylisy - Basketbal

E-sporting.cz , Kobylisy

Internetový prodej vybavení pro míčové hry. Nabídka potřeb a oblečení pro fotbal, nohejbal, futsal, klasický i beach volejbal, basketbal a rugby. Najdete u nás kopačky, míče, dresy, tréninkové pomůcky, vybavení hřišť a sportovišť. Dodáváme tašky, batohy, sportovní lahve, výživu a osušky.

Praha Kobylisygroše:202

NOVOTECH, spol. s r.o. , Smíchov - Basketbal

NOVOTECH, spol. s r.o. , Smíchov

Nabízíme umělé sportovní povrchy a vybavení pro tenis, golf a víceúčelová hřiště. V nabídce máme potřeby pro volejbal, badminton, florbal, házenou, nohejbal, fotbal, pozemní hokej, basketbal či beach volejbal. Dodáváme sítě, branky, sloupky, střídačky i nářadí na údržbu.

Praha Smíchovgroše:200

Rajsportu.cz , Karlín - Basketbal

Rajsportu.cz , Karlín

Specializujeme se na internetový prodej cyklistických potřeb, outdoorového vybavení a sportovního oblečení. Nabízíme horská kola včetně příslušenství, potřeby pro kempování a potřebné nářadí. Dodáváme potřeby pro basketbal, fotbal, floorbal, gymnastiku, squash, tenis, volejbal a stolní tenis.

Praha Karlíngroše:197

Mgr. Zdeněk Lubenský - Talent 2008 - Basketbal

Mgr. Zdeněk Lubenský - Talent 2008

Zabývám se výrobou a prodejem atletických zařízení. Nabízím stojany pro skok o tyči i do výšky, doskočiště, překážky a bloky. Dodávám i výrobky pro fotbal, hokej, florbal, basketbal, tenis a gymnastiku.

Praha Zličíngroše:166

Sportex.cz , Košíře - Basketbal

Sportex.cz , Košíře

Nabízíme sportovní potřeby pro profesionální a rekreační sportovce. Máme doplňky pro aktivní sport, nohejbal, volejbal, beachvolejbal, basketbal a plavání, volejbalové a basketbalové boty i míče značek Mizuno, Asics, Molten, Gala a Spalding, plavecké brýle a plavky od značky Speedo, Arena a Emme.

Praha Košířegroše:156

CENTRUM VOLNÉHO ČASU PRAHA 9 - Basketbal

CENTRUM VOLNÉHO ČASU PRAHA 9

Provoz sportoviště. Nabízíme zájmové kroužky, miniškolka pro děti, kurzy pro dospělé, vzdělávání. Provoz multifunkčního areálu, kde je možné hrát fotbal, volejbal, basketbal, tenis.

Praha Prosekgroše:90

Basketbal Praha ... zařazeno 22 firem

12Další