21. května, 2019 - svátek Monika

Stravovani - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Stravovani Praha - firmy

CHALUPA VOJTĚCHOV - Stravovani

CHALUPA VOJTĚCHOV

K dispozici je také ubytování v chatkách s celkovou kapacitou 52 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových chatkách se společným sociálním zařízením. Možnost stravování. K dispozici je také parkoviště.

Praha Smíchovgroše:492

PENZION U PORTLANDU - Stravovani

PENZION U PORTLANDU

Každý pokoj má umyvadlo s teplou vodou, lednici a možnost televizoru, sociální zařízení jsou společná. Úklid se provádí denně, výměna ložního prádla je samozřejmostí. Po dohodě možné stravování v restauraci pod penzionem.

Praha Radotíngroše:488

Dobrý Anděl
Hotel Centrum Mariapoli Praha - Vinoř - Stravovani

Hotel Centrum Mariapoli Praha - Vinoř

Centrum Mariapoli Praha má k dispozici 20 pokojů s příslušenstvím a televizí, technicky vybavený sál pro 200 osob a dva sály pro 35 osob, wi-fi připojení a parkoviště pro 15 aut. Skupinám nabízíme stravování z vlastní kuchyně.

Praha Vinořgroše:483

Mateřská škola Housenka , Krč - Stravovani

Mateřská škola Housenka , Krč

Nabízíme vlastní anglicko-český výchovně vzdělávací program globální výchovy s rozšířenou výukou uměleckých a hudebně pohybových činností. Pořádáme pravidelné výlety (návštěvy divadel, planetária, muzeí), narozeninové oslavy dětí, různá představení dětí pro rodiče a další. Poskytujeme stravování.

Praha Krčgroše:465

Soukromá mateřská škola KORÁLEK, spol. s r.o.  - Stravovani

Soukromá mateřská škola KORÁLEK, spol. s r.o.

Provozujeme soukromou mateřskou školu pro 131 dětí. Dětem je zajištěno celodenní stravování. Vzdělávací program je zaměřený na všestranný rozvoj dítěte.

Praha Smíchovgroše:371

Hotel Cham - Libuš - Stravovani

Hotel Cham - Libuš

K dispozici je v hotelu Cham bezdrátové připojení k internetu. Poskytujeme možnost stravování ve formě snídaní, obědů i večeří. Pořádáme společenské akce a další.

Praha Libušgroše:365

Hotel Gradient - Braník - Stravovani

Hotel Gradient - Braník

Hotel Gradient umožňuje pobyt s domácími zvířaty. K dispozici jsou přistýlky nebo dětské postýlky. Možnost stravování

Praha Braníkgroše:357

ŘEHOŘOVÁ DANUŠE-UBYTOVNA PRAHA LIBEŇ  - Stravovani

ŘEHOŘOVÁ DANUŠE-UBYTOVNA PRAHA LIBEŇ

Malý rodinný tichý nekuřácký penzion v Praze 8. Penzion je umístěný v apartmánovém domě s výhledem do zahrady i na Prahu. Pension Praha tvoří tři pokoje, velká kuchyň vybavená spotřebiči (chladnička s mrazákem) a nádobím pro vlastní stravování (obchod s potravinami 50 m), koupelna a WC. Je možný pronájem jednotlivých

Praha Libeňgroše:341

Magic Rainbow Preschool ,  Košíře - Stravovani

Magic Rainbow Preschool , Košíře

Soukromá jazyková škola se dvěma třídami pro děti od 2 do 6 let s výukou v anglickém jazyce. K dispozici je velká zahrada. Zajišťujeme stravování. Nabízíme kroužky jako jsou balet, tanec, vaření, sporty či tenis.

Praha Košířegroše:336

EA Hotel Jelení dvůr - Hradčany - Stravovani

EA Hotel Jelení dvůr - Hradčany

Hotel Jelení dvůr poskytuje možnost využití parkoviště. Zajišťujeme stravování a pronájem konferenčních prostor. K dispozici jsou také koupelny s podlahovým vytápěním, satelit a další.

Praha Hradčanygroše:333

HOSTEL A KEMP DŽBÁN - Stravovani

HOSTEL A KEMP DŽBÁN

Nabízíme levné ubytování vhodné pro nezávislé cestovatele, studenty, školní výlety, i dlouhodobé pobyty zaměstnanců firem. Kapacita 45 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích. Sociální zařízení a WC je společné, zvlášť pro ženy a muže. Možnost stravování v budově restaurace Aritma, wi-fi a parkování zdarma.

Praha Vokovicegroše:331

Mateřská umělecká školka - Muška ,  Petrovice - Stravovani

Mateřská umělecká školka - Muška , Petrovice

Akreditovaná soukromá školka s hudebním, tanečním a výtvarným zaměřením. Školka má vzdělávací program pro děti od 2 let do 7 let. Klademe důraz na stravování dětí a spolupracujeme s výživovou poradkyní. K dispozici je zahrada s hřištěm, jídelna, hudebna, výtvarný ateliér či tělocvična.

Praha Petrovicegroše:329

Irena Stefanová , Stodůlky - Stravovani

Irena Stefanová , Stodůlky

Jsem zakladatelkou soukromé mateřské školky Karkulka a Mateřského centra Na paloučku. Zaměřujeme se na výchovu a vzdělávání dětí předškolního věku. Provozujeme vlastní stravování. Umožňujeme integraci dětí se specifickými potřebami.

Praha Stodůlkygroše:328

Hotel Alwyn - Karlín - Stravovani

Hotel Alwyn - Karlín

Hotel Alwyn nabízí také pokoj pro handicapované. Možnost stravování v restauraci. Můžete využít saunu, fitness a masáže. K dispozici je konferenční sál nebo připojení k Wi-Fi.

Praha Karlíngroše:327

incomingová CA, Travel Europe CZ, s.r.o. ,  Nové Město - Stravovani

incomingová CA, Travel Europe CZ, s.r.o. , Nové Město

ajišťujeme ubytování, stravování, výlety, průvodcovské služby, jízdenky a vstupenky na kulturní akce.

Praha Nové Městogroše:325

MŠ Praha 4, Ke Kateřinkám  - Stravovani

MŠ Praha 4, Ke Kateřinkám

Mateřská škola pro 180 dětí s jídelnou. Děti jsou rozděleny do 3 tříd a je jim zajištěno celodenní stravování. K dispozici je zahrada s průlezkami, lanovou pyramidou, dvojhoupačkou, pryžovým skákacím panákem a dvěma pískovišti. Děti se učí anglický jazyk a hru na zobcovou flétnu.

Praha Chodovgroše:315

VILLA JINONICE - Stravovani

VILLA JINONICE

K dispozici je bezdrátové připojení k internetu a další. Poskytujeme možnost zajištění stravování v podobě snídaní. Součástí penzionu je také garáž. Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé pobyty.

Praha Jinonicegroše:311

ARAMARK s.r.o. - Stravovani

ARAMARK s.r.o.

Nabídka závodního, nemocničního a armádního stravování. Zásobování firemních kantýn, barů, bufetů a jídelních automatů.

groše:308

Hotel Archibald City - Nové Město - Stravovani

Hotel Archibald City - Nové Město

Hotel Archibald City je nekuřácký. K dispozici je wifi. pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, TV a další. Možnost stravování v restauraci.

Praha Nové Městogroše:307

EFES spol. s r.o. - Stravovani

EFES spol. s r.o.

Import a velkoobchod s ovocem a zeleninou. Rozvoz a dodávky ovoce a zeleniny pro obchody, školní jídelny, veřejné stravování, restaurace a penziony.

groše:307

Stravovani Praha ... zařazeno 129 firem

1234567Další