26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Etikety - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Etikety Praha - firmy

REALEX International, spol. s r.o. - Etikety

REALEX International, spol. s r.o.

Dodáváme vybavení pro obchody. V sortimentu naleznete balící pásky, barvící i obalový materiál, cenovky, etiketovací, textilní i plmobovací kleště a etikety. Nabízíme hygienické a úklidové potřeby, obchodní zařízení, pokladní systémy a registrační poklady. Prodáváme terminály pro sběr dat a váhy.

Praha Libeňgroše:279

MOTOR s.r.o. - Etikety

MOTOR s.r.o.

MOTOR s.r.o.-Studio grafického designu se specializuje na firemní identitu a obalový design. Navrhuje kompletní vizuální styl, loga, grafické manuály, externí a interní značení a další prvky corporate identity, výroční zprávy, firemní tiskoviny, layout časopisů, obaly, skládačky, etikety apod.

Praha Letňanygroše:259

Pink Caddy - Celebrin, s.r.o. - Etikety

Pink Caddy - Celebrin, s.r.o.

Pink Caddy je nově založená agentura, která vznikla za účelem zpestření hry, zvýšení prestiže golfových turnajů a zkvalitnění služeb na golfových hřištích. Dívky z Pink Caddy úspěšně dokončily speciální tréninkový program caddy pod dohledem golfových profesionálů. Pochopení a dodržování golfových pravidel a etikety je

Praha Staré Městogroše:239

KORES PRAHA spol. s r.o. - Etikety

KORES PRAHA spol. s r.o.

Vyrábíme a dovážíme školní a kancelářské potřeby značky Kores: lepidla, korektory, samolepicí bločky, pastelky, zvýrazňovače, nůžky, lepicí pásky, etikety, spotřební materiál do tiskáren.

groše:231

PALUTEX spol. s r.o. - Etikety

PALUTEX spol. s r.o.

Vyrábíme tkané i tištěné textilní etikety. Prodáváme materiály k výrobě etiket.

groše:191

BÍLEK SAMET s.r.o. - Etikety

BÍLEK SAMET s.r.o.

Tisk a prodej samolepicích etiket.

groše:181

HELAP s.r.o. - Etikety

HELAP s.r.o.

V naší široké obchodní nabídce máme "VŠE PRO KANCELÁŘ", tj. od papíru až po kancelářský nábytek zn. HOBIS". Pro Váš pohodlný nákup je k dispozici E-shop www.helap.cz. Zboží zavážíme či zasíláme speditéry po celé ČR. Máte možnost si zboží osobně vyzvednout v naší prodejně s pohodlným parkováním.

Praha Libušgroše:177

Václav Laifr - Etikety

Václav Laifr

Nabídka překladů a tlumočení z a do čínského jazyka a výuky čínštiny. Tlumočí oficiální a obchodní jednání, překládá webové prezentace, lékařské zprávy, technickou dokumentaci, smlouvy a etikety, rovněž nabízí návrhy tetování v čínských znacích. Též vyučuje čínštinu pro různé stupně pokročilosti.

Praha Bubenečgroše:160

Václav Laifr  , Bubeneč - Etikety

Václav Laifr , Bubeneč

Nabídka překladů a tlumočení z a do čínského jazyka. Překládám technickou dokumentaci, smlouvy a etikety.

Praha Bubenečgroše:153

JANKOVSKÝ ZDENĚK Ing. - Etikety

JANKOVSKÝ ZDENĚK Ing.

Etikety, etiketovací kleště, aplikační kleště, potisk etiket atd.

groše:117

HART PRESS spol. s r.o. - Etikety

HART PRESS spol. s r.o.

Kompletní polygrafické zázemí. Předtisková příprava s CTP, plochý ofsetový tisk vč. povrchových úprav, dokončující zpracování podle Vašich požadavků. Tiskneme časopisy, katalogy, letáky, krabičky, etikety atd. Vyrábíme pokladní a faxové kotoučky.

groše:111

EKON ALFA spol. s r.o. - Etikety

EKON ALFA spol. s r.o.

Potisk textilu, triček, reklamních předmětů, tašek, hrnků, štítků, panelů. Nabízíme samolepky, etikety, razítka, vizitky. Zajistíme digitální tisk, sítotisk, kopírování, velkoplošné foto, letáky, prospekty, desky, poutače, bannery, polep aut, výloh.

groše:63

EKON ALFA spol. s r.o. - Etikety

EKON ALFA spol. s r.o.

Potisk textilu, triček, reklamních předmětů, tašek, hrnků, štítků, panelů. Nabízíme samolepky, etikety, razítka, vizitky. Zajistíme digitální tisk, sítotisk, kopírování, velkoplošné foto, letáky, prospekty, desky, poutače, bannery, polep aut, výloh.

groše:60

Etikety Praha ... zařazeno 14 firem

1