26. května, 2019 - svátek má Filip

Lepidla - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Lepidla Praha - firmy

STACHEMUS PRAHA - Lepidla

STACHEMUS PRAHA

Společnost * STACHEMUS * je exkluzivním dodavatelem produktů stavební chemie a bazénové chemie, lepidel a potřeb pro podlaháře ... značek MASTERsil®, BORNIT® ,DUNLOP, Český stavitel, Dow Cornin v České republice, založená v srpnu 1998 pod názvem Michael MUSIL, která se zabývá obchodem v oblasti stavební, spotřební,

Praha Modřanygroše:3956

Čalounické potřeby - Lepidla

Čalounické potřeby

Matrace na míru do 3 dnů - Čalounické potřeby - Čalounictví - Maloobchod - Velkoobchod - Potahové látky - Molitany - Pur - pěny - Zdravotní matrace - Autolátky - Netkaná textílie - Koženky - Popruhy -Plátna - Nábytkové látky - Gumožíně V naší prodejně zakoupíte věškeré čalounické potřeby a čalounický materiál.

Praha Nuslegroše:3555

Čalounictví-Matrace na míru do 3 dnů - Lepidla

Čalounictví-Matrace na míru do 3 dnů

V naší prodejně zakoupíte věškeré čalounické potřeby a čalounický materiál. Molitan, látky, koženka, žíně, nářadí, jehly, nitě, lepidla, hřebíky... Podnikatelům poskytujeme výrazné množstevní slevy, čalounické zboží u nás často nakupují i kutilové. Matrace nejen pro celebrity Mezi naše klienty patří také

Praha Nuslegroše:477

LUKÁŠ RYS - Lepidla

LUKÁŠ RYS

Již 9let se zabíváme kompletním fasádním systémem a fasádami. Každá fasáda muže mít odlišnou barvu struktury z velkého množství barevních odstínu, kterou vám rádi splníme. Naším cílem je zlepšení rodinných domku,panelových domu a chat. Pracujeme po celé České republice.

Praha Vršovicegroše:476

ADIS CZ s.r.o. - Lepidla

ADIS CZ s.r.o.

Společnost ADIS CZ s.r.o. nabízí poradenství a prodej průmyslových lepidel Henkel a aplikačních systémů ITWDynatec. Zajišťujeme technická řešení v oblasti dřevařského, obalového, potravinářského průmyslu. ADis je specialistou na technická řešení v dřevařském průmyslu, dlouholetou zkušenost má v potravinářském,

Praha Kobylisygroše:394

ORCA DIVING, s.r.o.  , Braník - Lepidla

ORCA DIVING, s.r.o. , Braník

Zabýváme se prodejem, servisem i pronájmem potřeb a doplňků pro potápění. Nabízíme masky, šnorchly, ploutve, obleky, počítače, lampy, boty, kompenzátory, hadice, vesty, rukavice, nože, kyslíkové láhve, lepidla či odbornou literaturu. Dále dodáváme nášivky, svítilny, ponožky, bóje i karabiny.

Praha Braníkgroše:359

BALAX s.r.o. - velkoobchod a online prodej barev Praha 3 Žižkov - Lepidla

BALAX s.r.o. - velkoobchod a online prodej barev Praha 3 Žižkov

BALAX s.r.o. - Velkoobchodní i maloobchodní prodej malířských potřeb. Nabídka barev, laků, stříkací techniky, protipožárních nátěrů, aplikačních potřeb a drogerie. Internetový prodej barev, lepidel, izolačních materiálů, penetrací. Nabídka omítkovin, protiplísňových přípravků, stěrkových tmelů, malířských potřeb.

Praha Žižkovgroše:345

Barvy-laky “U Botiče” - prodejna Praha 4 Nusle - Lepidla

Barvy-laky “U Botiče” - prodejna Praha 4 Nusle

Prodejna Barvy-laky “U Botiče” v Praze 4 Nuslích nabízí k prodeji barvy, laky, lazury, akrylové barvy, tmely, malířské pomůcky a další sortiment pro malíře a lakýrníky v Praze. V naší prodejně vám rádi poradíme, nabýzíme také míchání barev, lepidla a bezbarvé laky.

Praha Nuslegroše:331

Barvy a Laky Hostivař, a.s. - výroba a prodej Praha 15 - Lepidla

Barvy a Laky Hostivař, a.s. - výroba a prodej Praha 15

Barvy a Laky Hostivař, a.s - zabýváme se výrobou, vývojem, maloobchodním a velkoobchodním prodejem barev, laků, ředidel, technických kapalin a pryskyřic. BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s. je tradiční český výrobce nátěr. hmot od roku 1893. Naše společnost je člen Asociace výrobců nátěrových hmot ČR a hlavní partner Cechu

Praha Hostivařgroše:298

BARVY FRAMAR s.r.o. - Lepidla

BARVY FRAMAR s.r.o.

Prodáváme barvy a laky, na dřevo, na kov, fasádní i malířské, lazury, omítky, zateplovací systémy, tmely, lepidla, štětce, válečky, brusivo. Míchání, tónování barev Austis, Colorlak, Het, Jub, Mistral, Primalex, Sokrates, Tikkurila. Odborná pomoc.

groše:298

BARVY LAKY-UHLÍŘ VLADIMÍR - Lepidla

BARVY LAKY-UHLÍŘ VLADIMÍR

BARVY LAKY-UHLÍŘ VLADIMÍR-Autorizovaný prodejce nátěrových hmot HERBOL, tónování na zakázku dle vzorníků RAL, NCS a dalších. Vše na počkání. Přírodní oleje a vosky PNZ, autolaky MOTIP, tmely a lepidla BODY COLOR a SOUDAL. Prodej tuzemských barev a laků, tónování malířských nátěrů PRIMALEX a různé malířské pomůcky.

Praha Strašnicegroše:287

PECKA MODELÁŘ s.r.o. - Lepidla

PECKA MODELÁŘ s.r.o.

Prodáváme RC soupravy, serva, akumulátory, nabíječe, modelářské palivo, RC modely letadel, vrtulníků, aut, lodí a jejich příslušenství. Dále nabízíme: motory, elektromotory, rakety, autodráhy, řiditelné draky, figury vojáků v měřítku 1/6, potahovací folie Oracover, štětce, lepidla, kovové a plastikové modely Revell,

groše:268

AUŘEDNÍK LOŽISKA s.r.o. - Lepidla

AUŘEDNÍK LOŽISKA s.r.o.

Prodáváme ložiska SKF, ložiska ZKL-ZVL a ASAHI - kuličková, válečková, soudečková, kuželíková, kluzná a ostatní ložiska. Klínové řemeny, gufera, svařovací elektrody, lepidla, vazelíny, řetězy SKF, nově ložiska NBI Europe. Provozujeme i velkoobchod.

groše:267

DRUCHEMA PRAHA družstvo - Lepidla

DRUCHEMA PRAHA družstvo

DRUCHEMA PRAHA družstvo-Prodej produktů pro denní potřebu od českého výrobce v oblasti bytové chemie, autokosmetiky, lepidel a tmelů, sportu a volného času. Nabízíme čisticí, mycí, lešticí, deratizační a bio enzymatické prostředky. Dodáváme přípravky na textil, hnojiva, výtvarné a kreativní sady a krémy na obuv.

Praha Strašnicegroše:265

GRAFONA s.r.o. - Lepidla

GRAFONA s.r.o.

Dodáváme polygrafické materiály: lepidla disperzní, tavná a pur PLANATOL, šicí dráty pro linky V1 a obalový průmysl, folie pro termolaminaci. Dodáme fotopolymerní desky pro tamponový tisk, materiály pro suchý ofsetový tisk, hořčíkové a mosazné desky.

groše:259

ADVA s.r.o. - Lepidla

ADVA s.r.o.

Nabízíme sortiment produktů 3M: lepicí pásky, lepidla, samolepicí suché zipy, pružné dorazy, brusné materiály, elektro, okenní fólie a autofólie. Dále prodáváme osobní ochranné prostředky, protiskluzné pásky, speciální materiály 3M Scotch.

groše:254

BARVY FRAMAR s.r.o. - Lepidla

BARVY FRAMAR s.r.o.

Prodáváme barvy a laky, na dřevo, na kov, fasádní i malířské, lazury, omítky, zateplovací systémy, tmely, lepidla, štětce, válečky, brusivo. Míchání, tónování barev Austis, Colorlak, Het, Jub, Mistral, Primalex, Sokrates, Tikkurila. Odborná pomoc.

groše:241

KORES PRAHA spol. s r.o. - Lepidla

KORES PRAHA spol. s r.o.

Vyrábíme a dovážíme školní a kancelářské potřeby značky Kores: lepidla, korektory, samolepicí bločky, pastelky, zvýrazňovače, nůžky, lepicí pásky, etikety, spotřební materiál do tiskáren.

groše:237

Diving24.cz  , Libeň - Lepidla

Diving24.cz , Libeň

Internetový prodej potápěčského vybavení. V našem sortimentu naleznete kompenzátory vztlaku, automatiky, světla, měřicí přístroje, obleky, lahve, zátěže, titanové nože, silikonové oleje v rozprašovači, háky a další. Nabízíme také lepidla, cívky, bojky, karabinky a jiné zboží

Praha Libeňgroše:232

BARVY FRAMAR s.r.o. - Lepidla

BARVY FRAMAR s.r.o.

Prodáváme barvy a laky, na dřevo, na kov, fasádní i malířské, lazury, omítky, zateplovací systémy, tmely, lepidla, štětce, válečky, brusivo. Míchání, tónování barev Austis, Colorlak, Het, Jub, Mistral, Primalex, Sokrates, Tikkurila. Odborná pomoc.

groše:227

Lepidla Praha ... zařazeno 38 firem

12Další