18. února, 2019 - svátek má Gizela

Sklenářství - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Sklenářství Praha - firmy

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o - Řepy - Sklenářství

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o - Řepy

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. vyrábí skleněné markýzy a světlíky, interiérové příčky, skleněné dveře, zrcadla a zrcadlové stěny, skleněná schodiště a zábradlí. Zasklíváme výklady bezpečnostním sklem Connex i neprůstřelným sklem, nadrozměrné výlohy. Možno i expres.

Praha Řepygroše:776

Sklenářství Milan Hýsek - Vinohrady - Sklenářství

Sklenářství Milan Hýsek - Vinohrady

Sklenářství Milan Hýsek zasklívá výlohy, dveře, okna, izolační a bezpečnostní skla. Instalace zrcadel, vitríny, skla kalená a pochozí.

Praha Vinohradygroše:439

Sklenářství Vydrář - Dubeč - Sklenářství

Sklenářství Vydrář - Dubeč

Sklenářství Vydrář dále nabízí výrobu izolačních dvojskel. Prodáváme silikony, samolepicí pásky a sklenářský tmel.

Praha Dubečgroše:392

Sklenářství Pudil, s.r.o - Kamýk - Sklenářství

Sklenářství Pudil, s.r.o - Kamýk

Sklenářství Pudil provádí pískování skel, opracování stavebního skla, zasklívání exteriérů a interiérů, skleněné dveře, skleněné stěny, skleněné obklady kuchyní, skleněné zábradlí, skleněné schodiště a další.

Praha Kamýkgroše:379

Sklenářství FINALY, spol. s r.o. - Sedlec - Sklenářství

Sklenářství FINALY, spol. s r.o. - Sedlec

Dále nabízí bezpečností skla pro zasklení výtahových šachet, skleněné výplně zábradlí, podhledy, markýzy, schodišťové stupně a jiné.

Praha Sedlecgroše:377

Sklenářství Veleslavín - Praha 6 - Sklenářství

Sklenářství Veleslavín - Praha 6

Sklenářství Veleslavín dále nabízí broušení skel, sprchové zástěny, celoskleněné stěny a dveře, návrhy a poradenství, obklady barevným sklem, výroba a montáže izolačních dvojskel, bezpečnostní skla, smaltovaná skla, práce v bytech zákazníků, doprava zakázek

Praha Veleslavíngroše:355

Sklenářství Jiří Matuška - Veleslavín - Sklenářství

Sklenářství Jiří Matuška - Veleslavín

Sklenářství Jiří Matuška dále nabízí výrobu výstavních skleněných krytů, zrcadel a sklenářských služeb. Zabýváme se výrobou skleněného nábytku, stolů, stolečků, poliček, stojanů, regálů a dalších.

Praha Veleslavíngroše:332

Sklenářství Vltavská - Praha 7 - Sklenářství

Sklenářství Vltavská - Praha 7

Dále sklenářství Vltavská nabízí řezání, broušení, fazetování, vrtání, UV lepení, pískování, kalení. Obkládáme kuchyně barevným sklem, vyrábíme zrcadla na míru včetně montáže na místě. Rámujeme ze 400 druhů rámovacích lišt včetně paspart a laminace.

Praha Holešovicegroše:330

Sklenářství Pavel Tesař - Karlín - Sklenářství

Sklenářství Pavel Tesař - Karlín

Sklenářství Pavel Tesař dále zajišťuje řezání skel na míru, broušení a leštění hran, vrtání a výřezy, pískování i s lakem, zasklívání oken a dveří, smaltování a kalení skla a lepení akvárií. Nabízíme výrobu a montáž sprchových koutů.

Praha Karlíngroše:326

Sklenářství Milan Kubík - Sklenářství

Sklenářství Milan Kubík

Dále sklenářství Milan Kubí provádí renovace oken a dveří na historických a památkově chráněných objektech.

Praha Žižkovgroše:325

Sklenářství B+K Sklenáři - Chodov - Sklenářství

Sklenářství B+K Sklenáři - Chodov

Sklenářství B+K Sklenáři vyrábí a prodává zrcadla. Dále nabízíme bezpečnostní či vakuová dvojskla, řezání, broušení, vrtání skel, montáž bezpečnostních fólií, protipožární a interiérové sklo a zasklívání plastových oken

Praha Chodovgroše:318

Sklenářství GM - Vinohrady - Sklenářství

Sklenářství GM - Vinohrady

Sklenářství GM nabízí celoskleněné interiérové stěny a sprchové kouty, skleněná zábradlí, pochozí skla, obklady kuchyňských linek, výroba skleněného nábytku, akvárií a terárií, izolačních dvojskel, pískování.

Praha Vinohradygroše:312

Sklenářství Myslbekova - Střešovice - Sklenářství

Sklenářství Myslbekova - Střešovice

Sklenářství Myslbekova zajistí řezání skel na míru, zasklívání oken, dveří, výloh, zábradlí. Výjezdová služba, opracování plochého skla, zrcadla, barevná skla - obklady kuchyní a koupelen, bezpečnostní skla, izolační dvojskla, kalená skla, pískovaná skla. Rámování a paspartování, euroclipy

Praha Střešovicegroše:307

Sklenářství Skloservis Praha CZ, s.r.o. - Veleslavín - Sklenářství

Sklenářství Skloservis Praha CZ, s.r.o. - Veleslavín

Dále sklenářství nabízí řezání skel na míru, zasklívání oken a dveří, broušení, fasetování, pískování, kalení skel. Prodáváme sklenářský tmel, silikon, rámy a pasparty. Poskytujeme výjezdovou službu

Praha Veleslavíngroše:304

Sklenářství Martin Baran - Praha 2 - Sklenářství

Sklenářství Martin Baran - Praha 2

Sklenářství Martin Baran nabízí zasklívání dveří a výloh, montáž zrcadel a zrcadlových stěn, řezání zrcadel. Vyrábíme a montujeme izolační dvojskla, bezpečnostní a protipožární skla, řezané ornamentní a matové sklo a řezané drátosklo čiré VM.

Praha Nové Městogroše:295

ACE sklenářství - Sklenářství

ACE sklenářství

Komlexní sklenářské služby pro Prahu a okolí. Zasklívání oken dveří a portálů. Bezpečnostní skla, izolační dvojskla, zrcadla na míru. Průchody pro psy a kočky včetně montáže do izolačních dvojskel. Havarijní výjezdy.

Praha Bubenečgroše:294

Sklenářství Miroslav Pražan - Sklenářství

Sklenářství Miroslav Pražan

Dále sklenářství Miroslav Pražan zajišťuje pískování a leptání skla, rámování a paspartování. Zabýváme se zasklíváním výtahových šachet, skleníků, zábradlí a celoskleněných zábradlí

Praha Nuslegroše:282

Sklenářství VRBASKLO, spol. s r.o. - Krč - Sklenářství

Sklenářství VRBASKLO, spol. s r.o. - Krč

Sklenářství Vrbasklo dále zajišťuje broušení a leštění hran, fazety, výroba skel na stůl, poliček a dvířek ke skříňkám, výroba akvárií a terárií.

Praha Krčgroše:280

Sklenářství Karel Stupka - Nové Město - Sklenářství

Sklenářství Karel Stupka - Nové Město

Sklenářství Karel Stupka zajistí rámování do dřevěných a kovových lišt, paspartování. Nabízíme skla float, pískované, antireflexní, drátěné, bezpečnostní sklo Connex, izolační dvojskla. Zrcadla (max. 200 x 321 cm). Zasklívání oken, dveří a výloh. Barevná kalená skla na obklady kuchyňských linek.

Praha Nové Městogroše:266

Sklenářství ACE - Háje - Sklenářství

Sklenářství ACE - Háje

Sklenářství ACE výroba izolačních a bezpečnostních dvojskel s folií a s atestem pro pojišťovny. Nabídka zasklívání, montáží dvířek pro kočku. Zajištění havarijních výjezdů. K dispozici je pojízdná dílna s možností

Praha Hájegroše:265

Sklenářství Praha ... zařazeno 62 firem

1234Další