27. března, 2019 - svátek má Dita

Malíři - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Malíři Praha - firmy

Malíři pokojů Praha - Malíři

Malíři pokojů Praha

Malířské a lakýrnické práce. Malování bytů, pokojů, kanceláří a veřejných prostor. Mytí a natírání fasád. Strojní tlakové stříkání /Airless/. Kompletní úklidový servis, úklid bytu po malířích. Pokládka plovoucích podlah. Míchání barev na zakázku, více jak 20.000 odstínů. Drobné zednické a řemeslné práce.

Praha Černý Mostgroše:8899

Martin Jankovič-malování,lakování - Malíři

Martin Jankovič-malování,lakování

Malování-bytů, kanceláří, schodišť, fasády domů, školy, školky, nemocnice, veškeré nebytové prostory. Nátěry-oken, dveří, soklů, zábradlí, plotů, mříže, kovové konstrukce atd. Dále provádíme stěrkování, štukování, dekorativní nátěry, fládrování, lepení stropních kazet. Zdarma-nezávazná osobní návštěva s cenovou

Praha Řepygroše:2979

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
PRAŽSKÝ PARTNER s.r.o. - Malíři

PRAŽSKÝ PARTNER s.r.o.

Provádíme malování pokojů, bytů, kanceláří, bytových domů, schodišť a chodeb. Malby a nátěry jsou ve vysoké kvalitě. Lakýrnické a natěračské práce, nátěry oken a dveří. Fládrování dveří. Vaši malíři pokojů, bytů a lakýrníci v Praze.

Praha Holešovicegroše:1760

Malíř pokojů Praha - Malíři

Malíř pokojů Praha

Profesionální Malíři pokojů Praha malé i velké zakázky.Dlouholetá zkušenost a praxe.Vše provádějí odborní malíři .Naši malíři Praha používají kvalitní a odzkoušené materiály .Region Praha a okolí.

Praha Uhřiněvesgroše:1676

www.maliripraha.cz - Malíři

www.maliripraha.cz

Provádíme malířské práce v Praze. Naším cílem je rychlé a kvalitní vymalování Vaších prostor.Používame farby domácích i zahraničních výrobců. Váš byt vybílime v jednom dni!!!

Praha Ruzyněgroše:789

Malířské a zednické práce - Malíři

Malířské a zednické práce

Malíři pokojů malířské lakýrnické zednické a obkladačské práce obklady a dlažby SDK hodinový manžel bourací práce montážní práce výškové práce nátěry střech opravy střech stavební práce přípravné a výškové práce natěračské

Praha Holešovicegroše:712

First-rate Investment, s.r.o. - Malíři

First-rate Investment, s.r.o.

Provádíme široké spektrum stavebních prací , malířských a natěračských prací v Praze a České republice , při kterých používáme nejkvalitnější stavebně materialy,nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců.

Praha Vršovicegroše:584

Levný řemeslník - Dominik Cohn - Praha 4 Krč - Malíři

Levný řemeslník - Dominik Cohn - Praha 4 Krč

Firma Dominik Cohn - Levní Řemeslníci Praha - v Praze 4 Krči nabízí malování, štukování, pokládání plovoucí podlahy a další malířské a zednícké práce.

Praha Čimicegroše:517

Soused malíř, HP deco s.r.o. - Malíři

Soused malíř, HP deco s.r.o.

Naší snahou je stát se jedničkou v malířství na Českém trhu. Toho můžeme dosáhnout jen tak, pokud budou naši klienti spokojeni a budou naše malířské služby doporučovat dále svým přátelům a známým. Jsme si vědomi, že toho lze dosáhnout jen, když naši malíři budou spolehliví, dobře odvedou svou práci, rychle se s Vámi

Praha Malešicegroše:498

Santuci s.r.o. - Malíři

Santuci s.r.o.

Provádíme malířské,tapetářské práce.Montáž nábytku,pokládku podlahových krytin aj.Rychle,kvalitně,se zárukou - NONSTOP.

Praha Stodůlkygroše:366

Jiří Chocholatý – Pokládka podlahy a rekonstrukce interiéru - Malíři

Jiří Chocholatý – Pokládka podlahy a rekonstrukce interiéru

Zajišťujeme vymalování bytů a interiérů. Dále provádíme malířské a lakýrnické práce, pokládky podlah a rekonstrukce koupelen a bytových jader. Obkládáme kuchyňské linky.

Praha Michlegroše:353

Kapitán Praha s.r.o. - Malíři a lakýrníci - Malíři

Kapitán Praha s.r.o. - Malíři a lakýrníci

Firma Kapitán Praha s.r.o. - Malíři pokojů a lakýrníci jsou tu připraveni proto, aby si poradili s Vašimi náročnými nápady. Profesionální malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, nástřiky Variopaint, antické zeminy florentské, Benátský štuk, protipožární nátěry.

Praha Vysočanygroše:349

Roman Januška - ABC Malíři - Malíři

Roman Januška - ABC Malíři

Firma Roman Januška - ABC Malíři Praha provádí malování bytů, kanceláří a škol i nátěry fasád. Provádí bílé i barevné malířské nátěry, vždy dodržuje osvědčenou technologii danou výrobcem. Dlouhá praxe v malířství je záruka k vaší spokojenosti. Vždy nabízí nejlepší materiály, které jsou jedničkou na světových trzích,

Praha Prosekgroše:338

ERA - STAR, s.r.o.  - Malíři

ERA - STAR, s.r.o.

Malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích. Zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku. Platný ceník služeb na našem webu.

Praha Nové Městogroše:331

ERA-STAR , s.r.o. - Malíři

ERA-STAR , s.r.o.

Malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích. Zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku. Platný ceník služeb na našem webu.

Praha Nové Městogroše:318

Renovační fa. Jedlička - Malíři

Renovační fa. Jedlička

Nabízíme Vám kompletní provedení malířských prací včetně doporučení vhodného materiálu a barevného řešení.

Praha Hlubočepygroše:315

RAPANT STANISLAV-SLUŽBY RAPANT  - Malíři

RAPANT STANISLAV-SLUŽBY RAPANT

Jednorázový úklid Praha - Úklidové služby RAPANT Praha je specialista na úklidové služby a úklidové práce. Zaměřujeme se na jednorázový úklid i pravidelný úklid. Jednorázový úklid může být zaměřen na čištění koberců, mytí oken, mytí a ošetření podlah, úklid po řemeslnících – např. úklid po malířích, úklid po

Praha Chodovgroše:303

ŠPÁTA VÁCLAV - Malíři

ŠPÁTA VÁCLAV

Malíři pokojů malířské lakýrnické zednické a obkladačské práce obklady a dlažby SDK hodinový manžel bourací práce montážní práce výškové práce nátěry střech opravy střech stavební práce přípravné a výškové práce natěračské

groše:291

AG Hammer, s.r.o. -  malířské a natěračské práce - Malíři

AG Hammer, s.r.o. - malířské a natěračské práce

Firma AG Hammer, s.r.o. provádí na profesionální úrovni veškeré malířské, natěračské práce a hydroizolační nátěry v Praze a okolí. Malíři pokojů, malování pokojů a bytů, natírání fasády i střechy. Nezávazná kalkulace do druhého dne a doprava po Praze zdarma.

Praha Michlegroše:290

Malování Bureš - Malíři

Malování Bureš

Malování Bureš - Malíři pokojů, lakýrníci. Provádíme malířské, úklidové práce, čištění koberců, plovoucí podlahy, štukování, stěrkování, nátěry fasád. Malby zařízením airless. Haly, novostavby, velké prostory. Půjčovna stříkacích zařízení. Doprava a kalkulace zdarma.

Praha Nuslegroše:257

Malíři Praha ... zařazeno 31 firem

12Další