15. prosince, 2018 - svátek má Radana

Kominictví - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Kominictví Praha - firmy

Čištění komínů - Kominictví

Čištění komínů

Připravte se na topnou sezónu s námi ! Nabízíme tyto služby: Revize, čištění komínů, kontroly spalinových cest, vystavování revizních zpráv.

Praha Vinohradygroše:266

Kominictví, spol. s r.o. - Kominictví

Kominictví, spol. s r.o.

Firma Kominictví spol. s r.o. byla založena v roce 1994 v Praze. Zabýváme se veškerou kominickou činností, zejména pravidelnou údržbou komínů, revizemi, vložkováním, opravami a autorizovaným měřením účinnosti a množství vypouštěných látek. Disponujeme dostatečným počtem zaměstnanců a technickým vybavením pro

Praha Vršovicegroše:251

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Kominictví Ing. Zdeněk Hradecký - Kominictví

Kominictví Ing. Zdeněk Hradecký

Máte čistý a bezpečný komín? Nabízíme Vám možnost nechat si komín kompletně vyčistit od veškerých nečistot ať už se jedná o mechanické částice ze spalin, či kondenzační vodu. Samozřejmostí je vystavení protokolu o vyčištění spalinové cesty dle NV č. 91/2010 Sb. Čištění komínů provádíme za velmi atraktivní ceny

Praha Radotíngroše:249

Kominictví Hrusice - Kominictví

Kominictví Hrusice

Nabízím kompletní kominické práce ve středních Čechách a Praze. Provádím čištění a kontrolu spalinových cest dle nařízení vlády č. 91/2010 Sb., revize, rekonstrukce nevyhovujících komínů (vložkování, frézování, vymazávání) a stavbu komínu nových. Kontroly účinnosti kotlů dle zákona č. 177/2006 Sb.

Praha Uhřiněvesgroše:235

Kominíci s.r.o. – Revize a čištění komínů v Praze - Kominictví

Kominíci s.r.o. – Revize a čištění komínů v Praze

Provádíme opravy a stavby komínů, jejich vložkování nerezovými vložkami a pravidelné kontroly. Zajišťujeme povinné revize komínů v Praze. Čistíme a kontrolujeme kotle na tuhá i plynná paliva.

Praha Bubenečgroše:161

Pavel Vodrážka – revize a čištění komínů - Kominictví

Pavel Vodrážka – revize a čištění komínů

Provádíme kominické a výškové práce. Své služby poskytujeme v Praze a středních Čechách. Patří mezi ně vložkování, pravidelné revize nebo čištění komínů.

Praha Lipencegroše:57

Kominictví Praha ... zařazeno 6 firem

1