24. března, 2019 - svátek má Gabriel

řidičský průkaz - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

řidičský průkaz Praha - firmy

Autoškola SEIDL - řidičský průkaz

Autoškola SEIDL

Nabízíme úplné služby pro všechny žadatele, kteří chtějí získat řidičský průkaz na osobní automobil - skupina "B".

Praha Vinohradygroše:4210

CAR4WAY - řidičský průkaz

CAR4WAY

Představujeme Vám službu, která nabídne automobil každému a to bez výjimky. Plaťte pouze tolik, kolik opravdu projedete. Žádné skryté poplatky, žádná povinnost půjčení vozu na celý den. Stačí platný řidičský průkaz, registrovat se a využít jeden z našich nových automobilů. Potřebujete automobil na hodinu a nemáte

Praha Nové Městogroše:1180

AUTOŠKOLA FLEGEL s.r.o. - řidičský průkaz

AUTOŠKOLA FLEGEL s.r.o.

Nabízíme výcvik všech skupin řidičských oprávnění, kondiční jízdy. Zajišťujeme výcvik pro řidičský průkaz skupin A, B, C, D, E a T včetně výuky B - automat. V nabídce naší autoškoly je i školení referentů a řidičů z povolání na profesní průkaz.

Praha Hloubětíngroše:462

Autoškola Praha 9 - řidičský průkaz

Autoškola Praha 9

Nabízíme výcvik a výuku pro všechny skupiny. Řidičský průkaz pro skupiny A - E. Pokud jste již delší dobu nejeli v provozu, nebo se stále necítíte na to řidit sami, pak pro vás máme kondiční jízdy s instruktory autoškoly. Pro řidiče referenty a řidiče profesionály nabízíme školení řidičů. Pokud nemáte profesní

Praha Běchovicegroše:442

Autoškola Autospektrum Praha VSD - Praha 3 Vinohrady - řidičský průkaz

Autoškola Autospektrum Praha VSD - Praha 3 Vinohrady

Autoškola AUTOSPEKTRUM Praha VSD byla založena v roce 1991 a naleznete ji na Praze 3 Vinohradech. Od založení u nás pracují učitelé s mnohaletými zkušenostmi, takže v současné době zúročujeme třicetileté zkušenosti v přípravě nových řidičů. Od našich učitelů můžete očekávat serióznost, trpělivost a individuální

Praha Vinohradygroše:384

BABČÁK PAVEL-AUTOŠKOLA  - řidičský průkaz

BABČÁK PAVEL-AUTOŠKOLA

Jsme jediná autoškola v Letňanech. K výuce a k procvičování testu máme k dispozici moderní notebooky ACER. Nabízíme komplexní služby týkající se výuky a výcviku žadatelů o řidičský průkaz skupiny B a B automat. Cílem naší AŠ je poskytovat služby na maximální úrovni a snažit se vyjít všem uchazečům o ŘP vstříc.

Praha Letňanygroše:371

LEBR KAREL-AUTOŠKOLA TRIO  - řidičský průkaz

LEBR KAREL-AUTOŠKOLA TRIO

Naše autoškola zajistí termíny zkoušek bez čekání, ihned po ukončení Vašeho výcviku. Kvalita za přijatelné ceny + Splátkový systém „Autoškola TRIO“! V průběhu roku různé akční slevy. Sleva pro studenty ve střediscích autoškola Trio Praha Holešovice, Bohnice, Vysočany! Příprava na trenažéru!

Praha Trojagroše:367

Autoškola ABM Praha 4 Podolí - Martin Kačinetz - řidičský průkaz

Autoškola ABM Praha 4 Podolí - Martin Kačinetz

Naše Autoškola ABM v Praze 4 Podolí nabízí možnost získat řidičský průkaz skupiny B, řidičský průkaz skupiny AM, řidičský průkaz skupiny A1 a řidičský průkaz skupiny A, rovněž naše autoškola pořádá profesní školení řidičů - referentů. Autoškola sídlí v Podolí - Praha 4. Autoškola ABM má v hlavním městě Praha pevné

Praha Podolígroše:366

Autoškola Felicitaa s.r.o. - řidičský průkaz

Autoškola Felicitaa s.r.o.

Autoškola provádí výcvik formou individuálního (dálkového) výcviku. Z teoretické části se připravuje žák autoškoly částečně samostudiem z materiálů, které mu autoškola poskytne a dále pak dochází na konzultace, jejichž termíny si může určit podle své potřeby. Praktickou výuku si domlouvá individuálně s učitelem ve

Praha Nuslegroše:331

Autoškola Praha - Krátký - řidičský průkaz

Autoškola Praha - Krátký

Školící středisko a Autoškola Praha - Krátký. Školíme řidiče žádající o, či vlastnící profesní průkaz i referenty pro firemní vozidla do 3500kg. Autoškola na auto, motocykl, nákladní vozidlo i autobus je vybavena učebnou pro výuku teorie a udržovanými vozidly k provádění výcviku. Autoškola se zaměřuje i na kurz

Praha Vinohradygroše:307

AUTOSTART AUTOŠKOLA s.r.o. - řidičský průkaz

AUTOSTART AUTOŠKOLA s.r.o.

Provádíme výcvik na všechny skupiny motocyklů, osobní a nákladní automobily, autobusy či přívěsy. Zajišťujeme kondiční jízdy, školení i přezkoušení řidičů.

Praha Nuslegroše:302

TYLOVÁ AUTOŠKOLA s.r.o. - řidičský průkaz

TYLOVÁ AUTOŠKOLA s.r.o.

Autoškola nabízí výcvik řidičů skupiny B v několika variantách - VIP program, kondiční jízdy. Výuka je též ve francouzštině, angličtině, španělštině a ruštině. Poskytujeme školení řidičů, včetně přezkoušení. Referentská školení probíhají cizojazyčně..

Praha Dejvicegroše:287

Advokátní kancelář Mgr. Jana Poláčka - řidičský průkaz

Advokátní kancelář Mgr. Jana Poláčka

Kancelář poskytuje právní služby primárně z oblasti občanského, rodinného a trestního práva. V rámci občanského a rodinného práva připravujeme veškerou smluvní dokumentaci, ve sporné i nesporné agendě pak zajišťujeme zastoupení fyzických i právnických osob ve všech věcech před soudy i správními orgány České republiky.

Praha Vinohradygroše:247

AUTOŠKOLA ŽIŽKOV - řidičský průkaz

AUTOŠKOLA ŽIŽKOV

Naše autoškola nabízí výuku a výcvik pro skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, DE, dále školení řidičů referentů a řidičů profesionálů. Pomoc při vrácení řidičského průkazu vybodovaným řidičům, kondiční jízdy. Poskytujeme možnost platby za kurz na splátky a přijímáme platební karty.

Praha Žižkovgroše:246

CHALABI AUTOŠKOLA  - řidičský průkaz

CHALABI AUTOŠKOLA

Provádíme výcvik skupin AM, A1, A2, B, C, T i D. Naše autoškola provádí výcvik na motocykly, osobní vozidla, nákladní vozidla a autobusy. Nabízíme zajištění kondičních jízd a školení řidičů. Délka výcviku jsou čtyři měsíce. Žáci se plánují do výcviku v pracovních dnech dle svého volného času.

Praha Kobylisygroše:242

TUPÁ HANA-AUTOŠKOLA  - řidičský průkaz

TUPÁ HANA-AUTOŠKOLA

Zakládáme si především na individuálním přístupu ke každému žákovi a trváme na tom, aby každý, kdo jde ke zkoušce, byl náležitě připravený. Výcvik zahrnuje úvodní hodinu - tedy seznámení s motorovým vozidlem a následně jízdy jak mimo Prahu, tak v jejím samém centru.

Praha Smíchovgroše:229

MODAL AUTOŠKOLA  - řidičský průkaz

MODAL AUTOŠKOLA

Autoškola skupiny AM, A1, A, B, výcvik pro tělesně postižené pro skupinu B na upraveném vozidle, školení řidičů, kondiční jízdy. Výukové materiály k dispozici na provozovně, výuka formou přednášek, praktický výcvik provádíme i o sobotách a nedělích.

Praha Holešovicegroše:225

AUTOŠKOLA MÁRA  - řidičský průkaz

AUTOŠKOLA MÁRA

Provádíme školení a výcvik řidičů či kondiční jízdy. Nabízíme kurzy na pro získání řidičského průkazu na skupiny Am, A1, A18, A21, B1, B, B+E, C, C+E i D. Dále u nás najdete dárkové poukazy a certifikáty.

Praha Krčgroše:225

ADAM JIŘÍ-LEKTORSKÁ ČINNOST  - řidičský průkaz

ADAM JIŘÍ-LEKTORSKÁ ČINNOST

Provádíme školení řidičů vzv a školení řidičů vysokozdvižných vozíků v co nejkratším termínu za smluvní ceny. Dále provádíme školení profesní způsobilosti řidičů (profesák) a řidičů referentů. Školení řidičů vzv i školení řidičů vysokozdvižných vozíků probíhá po celé ČR nebo na našich pobočkách.

Praha Hostivařgroše:219

 A+K Mikrobuscar s.r.o.  - řidičský průkaz

A+K Mikrobuscar s.r.o.

Pronajímáme vozy Ford Transit do 4 let stáří, užitkové vozy, klimatizované mikrobusy 8+1 a maxi dodávky do 3,5 tuny na řidičský průkaz skupiny B, možné zatížení na závěs 2,8 tuny. Rent a car.

Praha Modřanygroše:218

řidičský průkaz Praha ... zařazeno 25 firem

12Další