15. prosince, 2018 - svátek má Radana

Pivovar - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Pivovar Praha - firmy

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - Pivovar

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - restaurace se nachází blízko Karlova náměstí, nabízí tradiční české i mezinárodní speciality ovlivněné moderními trendy v gastronomii, otevřená kuchyně, zahrádka, grilování, 8 druhů čepovaných piv z pivovaru Staropramen.

Praha Nové Městogroše:334

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice - Pivovar

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice tato veganská restaurace je inspirovaná makrobiotikou. Zelenina je přímo od pěstitelů. Podávají zde domácí sladké i slané zákusky. Nabízí filtrovanou vodu z kohoutku zdarma. Najdete zde točené pivo netradičních českých pivovarů.

Praha Vršovicegroše:322

Centrum Paraple
Thomas Bastin  , Stodůlky - Pivovar

Thomas Bastin , Stodůlky

Tlumočení a překlady z/do francouzštiny, z nizozemštiny do češtiny. Specializace: pivovarnictví a výroba vína, sport (především fotbal a cyklistika), gastronomie, cestovní ruch, problematika EU, mezinárodní vztahy, státní správa. Lektor francouzského jazyka.

Praha Stodůlkygroše:279

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov - Pivovar

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov -pivovarská restaurace se nachází přímo v areálu pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. V moderních prostorách restaurace ochutnáte vyhlášenou českou kuchyni a deset druhů skvěle ošetřeného tankového i sudového piva na čepu.

Praha Smíchovgroše:279

Hotel Pivovar - Vysočany - Pivovar

Hotel Pivovar - Vysočany

Hotel Pivovar má k dispozici restauraci, letní zahrádku, hotelovou halu s TV satelitem, WIFI (WLan) internet, nápoje.

Praha Vysočanygroše:248

incomingová CA, Wolff Travel Praha, s.r.o. ,  Nové Město - Pivovar

incomingová CA, Wolff Travel Praha, s.r.o. , Nové Město

Jsme firma zabývající se zprostředkováním incentivních a incomingových zájezdů, seminářů a konferencí. Zajistíme Vám ubytování, průvodce,dopravu, transfery a okružní jízdy a výlety . Zabýváme se také exkurzemi do pivovarů a skláren .

Praha Nové Městogroše:237

KLENOTY AURUM, s.r.o. - Pivovar

KLENOTY AURUM, s.r.o.

Klenoty aurum-zářivý šperk či kvalitní hodinky patří k nejkrásnějším a nejhodnotnějším dárkům a naším cílem je poskytovat zákazníkům nejkvalitnější služby v oblasti jejich prodeje a servisu.

Praha Libeňgroše:205

SEND Czech, s.r.o., Praha 4, Komořany - Pivovar

SEND Czech, s.r.o., Praha 4, Komořany

SEND Czech, s.r.o., Praha 4, Komořany: zaměřujeme se na údržbu a výrobu náhradních dílů v potravinářském průmyslu (pivovary, sodovkárny), chemickém průmyslu, zdravotnictví a lázeňství. Zajišťujeme rozvody nerezového potrubí, rekonstrukce potrubních rozvodů, nerezové tlakové nádoby, příruby všech typů, zámečnické a

Praha Komořanygroše:203

Hotel Starý Pivovar - Motol - Pivovar

Hotel Starý Pivovar - Motol

Pokoje v hotelu Starý Pivovar jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Možnost využití úschovny zavazadel, parkoviště, Wi-Fi, kopírování a tisku dokumentů, praní a žehlení prádla. Areál je bezbariérový. Prostory jsou vhodné k pořádání rodinných oslav i firemních akcí.

Praha Motolgroše:199

Restaurace Jáma - The Hollow, Praha 1, Nové Město - Pivovar

Restaurace Jáma - The Hollow, Praha 1, Nové Město

Restaurace Jáma - The Hollow, Praha 1, Nové Město - Americká restaurace a bar již od roku 1994 nabízí hamburgery a steaky a také velký výběr amerických a mexických jídel. Nabízíme výběr z 12-ti druhů piv z malých českých pivovarů Ježek, Rychtář, Kocour, Matuška, Klášter, Lobkowicz a další.

Praha Nové Městogroše:187

GREKON Agency - zprostředkování ubytování - Pivovar

GREKON Agency - zprostředkování ubytování

GREKON Agency - zprostředkování ubytování v hotelích, apartmánech a dalších včetně zajištění okružních jízd, výletů s průvodcem v příslušném jazyce či pronájmu aut. Naše agentura - GREKON Agency - spolupracuje s kvalitními cestovními firmami v České republicei zahraničí a nabízí Vám služby v ubytování zahraničních

Praha Holešovicegroše:179

KLÁŠTERNÍ PIVOVAR STRAHOV - Pivovar

KLÁŠTERNÍ PIVOVAR STRAHOV

Klášterní pivovar Strahov patří do kategorie restauračních minipivovarů s ročním výstavem okolo 1000hl. Osobně cítíme úlohu minipivovaru jako producenta vysoce kvalitních speciálních piv.

Praha Hradčanygroše:176

PIVOVAR U BULOVKY - Pivovar

PIVOVAR U BULOVKY

Čepujeme piva plzeňského a bavorského typu. Nabízíme polední menu.

Praha Libeňgroše:129

Břevnovský klášterní pivovar svatého Vojtěcha a.s. - Pivovar

Břevnovský klášterní pivovar svatého Vojtěcha a.s.

Provozujeme minipivovar s nabídkou světlého, tmavého i pšeničného 11 a 12° piva. Dále u nás najdete 20 i 21° speciály Imperial Lager a Scout či 15° IPA. Prodáváme i sklenice, tašky, čepice či trička s logem.

Praha Břevnovgroše:120

Pivní bar Napalmě - Pivovar

Pivní bar Napalmě

Nabídka točených piv z malých tuzemských i zahraničních regionálních pivovarů. Čepujeme nefiltrované Únětické pivo 10°, 12° a další pivní speciály. Připravujeme obědové menu a jídla studené kuchyně.

Praha Libeňgroše:120

Restaurace a pivovar U Fleků - Pivovar

Restaurace a pivovar U Fleků

Pivovar a restaurace u Fleků není potřeba zvláštˇpředstavovat. Pivovar a restaurace U Fleků patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější české národní kulturní památky a spolu s Pražským hradem, Staroměstským náměstím, Vyšehradem, Židovským městem, Národním muzeem a dalšími památkami ležícími v srdci staré Prahy.

Praha Nové Městogroše:114

Forbarf.cz - Pivovar

Forbarf.cz

Internetový obchod a prodejna s potřebami pro BARFování - mražené maso, přílohy, oleje, vitamíny, pamlsky a konzervy na cesty pro psy i kočky. Poradenství pro začínající i zkušené chovatele. Rozvoz po Praze a okolí.

Praha Chodovgroše:92

Jihoměstský pivovar, s.r.o. - Pivovar

Jihoměstský pivovar, s.r.o.

Provozujeme pivovar. Nabízíme pivo Jihoměšťan, Ležák - Český typ, Jihoměstský Hefeweißbier a Tmavý ležák - Český typ.

Praha Chodovgroše:90

KAVÁRNA NA NÁMĚSTÍ - Pivovar

KAVÁRNA NA NÁMĚSTÍ

Nabídka kvalitní kávy z lokálních pražíren, domácí limonády, koláčů a dortů, čepovaného piva z minipivovaru a mnoho dalšího. Zahrádka ve dvoře.

Praha Řeporyjegroše:87

Pivovarská servisní, a.s. - Pivovar

Pivovarská servisní, a.s.

Pivovarská servisní, a.s. se zabývá výrobou piva, pivní pálenky a nealkoholických nápojů. Provádí návrhy a výstavby malých i průmyslových pivovarů a závodů na výrobu nealkoholických nápojů.

Praha Suchdolgroše:84

Pivovar Praha ... zařazeno 23 firem

12Další