17. června, 2019 - svátek má Adolf

Aqua - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Aqua Praha - firmy

Plavecká škola MB Plaváček - Aqua

Plavecká škola MB Plaváček

Plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let, děti samostatně, individuální lekce, výuku dospělých neplavců, cvičení ve vodě, relaxační plavání, soukromé pronájmy atd. Voda je slaná, vhodná pro astmatiky, alergiky a děti s atopickým ekzémem

Praha Horní Měcholupywww.plavani.com

Aqua Dream Praha - Centrum vodní zábavy Barandov - Aqua

Aqua Dream Praha - Centrum vodní zábavy Barandov

Aquapark Barrandov má pro vás mnoho způsobů, jak se vyžít. Zasportujte si, nechte u nás odpočinout tělo i duši nebo se svěřte do rukou profesionálů při regenerující masáži. Pro nejmenší máme připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči. Odvážní průzkumníci se mohou spustit po našem 115 metrů dlouhém

Praha Hlubočepygroše:1031

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem - Aqua

Letňany Lagoon, s.r.o. - aquapark s fitness centrem

Aquacentrum Lagoon Letňany (Laguna) nabízí návštěvníkům kromě plaveckého bazénu i Relax zónu (sauna, pára whirpool), fitness centrum, solárium a občerstvení. Dětem nabízí aquacentrum skluzavky a houpačky, pro dospělé je připraven například aquazorbing.

Praha Letňanygroše:948

BAZÉN HOMOLKA spol. s r.o. - Aqua

BAZÉN HOMOLKA spol. s r.o.

K dispozici je 25 m. bazén. Pořádáme kurzy aqua aerobicu. Nabízíme saunu, masáže, solnou jeskyni a posilovnu.

Praha Motolgroše:515

Aqua Sport Club s.r.o. - Krytý plavecký bazén - Aqua

Aqua Sport Club s.r.o. - Krytý plavecký bazén

Aqua Sport Club s.r.o.- Nabízíme kurzy plavání dětí od 6 měsíců i dospělých, rodinné plavání, dětské oslavy, cvičení ve vodě. K dispozici máme 4 nerezové bazény, 25m bazén, víceúčelový bazén, brouzdaliště, tobogán, aroma a finskou saunu a parní lázeň. V létě pořádáme příměstské plavecké kempy.

Praha Chodovgroše:453

CK ENKO, Petrovice - Aqua

CK ENKO, Petrovice

Dovolená 2015 pro ženy, pořádáme víkendové pobyty se cvičením. Cvičíme step aerobic, aqua aerobic, pilates, SM systém, cvičení na míči nebo zumbu v ČR i u moře. Zdravé hubnutí. Pořádáme letní víkendové pobyty a wellness pobyty.

Praha Petrovicegroše:387

CK ENKO - Mgr. Petr Nezveda  - Aqua

CK ENKO - Mgr. Petr Nezveda

CK ENKO - to není jen aerobic, aqua aerobic, hubnutí cvičením, hubnutí břicha, zdravé hubnutí, step aerobik. To je i nordic walking, in line, přednášky, kosmetika. Pobyty uvítají města Poděbrady, Boskovice, Litomyšl, Jindřichův Hradec, Znojmo, Kroměříž. Víkendový pobyt pro ženu a wellness víkend uvítají Poděbrady.

groše:354

EBAZENY  - Aqua

EBAZENY

Abyste měli to pravé letní potěšení z čisté a průzračné vody v bazénu a nebáli se v ní v horkých letních dnech svlažit, je třeba o ni pravidelně pečovat.

Praha Radotíngroše:344

AQUADREAM a.s. - Aqua

AQUADREAM a.s.

Provoz aquaparku s vnitřním i venkovním bazénem, tobogány, vířivkou a divokou řekou s umělým protiproudem.

groše:333

Caorle Tour, spol. s r.o. , Černý Most - Aqua

Caorle Tour, spol. s r.o. , Černý Most

Provozujeme hotely s polopenzí a apartmány v severní Itálii, lokalita Caorle a Dolomity-Cavalese. Zajišťujeme kompletní hotelový servis, dopravu autobusem nebo vlastní. Nabízíme výlety do Benátek, aquaparků nebo výlety lodí. Poskytujeme možnost sportovního vyžití.

Praha Černý Mostgroše:331

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o. - Aqua

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.-Prodáváme tradiční materiál pro obnovu památek. Nabízíme hydrofobizace, zpevňovače, vápenné barvy, maltoviny, směsi na opravu kamene, čističe, nářadí, ředidla, pigmenty, drtě a písky. Poskytujeme poradenství a konzultace v oboru historických technologií či barevnosti fasád.

Praha Smíchovgroše:322

BABY CLUB JUKLÍK spol. s r.o. - Aqua

BABY CLUB JUKLÍK spol. s r.o.

Zaměřujeme se na plavání kojenců a malých dětí, dále nabízíme plavání těhotných a aqua-aerobic.

groše:310

Vlasta Doktorová-chovatelské potřeby Praha 7 - Aqua

Vlasta Doktorová-chovatelské potřeby Praha 7

Vlasta Doktorová-chovatelské potřeby Praha 7 Holešovice nabízí certifikovaná krmiva domácích i zahraničních výrobců, krmiv a příslušenství pro psy, kočky, hlodavce, akvarijní ryby, ptactvo a exotiku. Nabízíme vitamíny i doplňky stravy, obojky, pipety a spreje proti klíšťatům a blechám. Krmiva od výrobců: ACANA,

Praha Holešovicegroše:307

Happydivers.cz , Smíchov - Aqua

Happydivers.cz , Smíchov

Internetový prodej potápěčské výstroje Beuchat, Atomic Aquatisc, Suunto, Mares a dalších. Nabízíme bojky a navijáky, hadice, karabiny, knihy a logbooky, láhve, masky, nože. Dodáváme oblečení a textil, obleky, ploutve, počítače a jiné

Praha Smíchovgroše:293

AG AQUA GAS MONT SERVIS spol. s r.o. - Aqua

AG AQUA GAS MONT SERVIS spol. s r.o.

Firma AG AQUA GAS MONT-SERVIS spol. s r.o. od základu provádí veškeré zdravotní instalace, venkovní a vnitřní kanalizace, venkovní a vnitřní vodovody, domovní plynovody včetně plynových přípojek, revize plynovodů, dodávky a montáže strojních zařízení ( čističky odpadních vod, čerpadel apod. jak výše uvedeno). Dodávku

Praha Záběhlicegroše:274

Aqua Sport Club – Cvičení pro seniory, dospělé i děti - Aqua

Aqua Sport Club – Cvičení pro seniory, dospělé i děti

Provozujeme plavecký a sportovní klub v Praze 4. Nabízíme kurzy plavání pro kojence, děti i dospělé. V našem sportovním klubu otevíráme také cvičení pro seniory.

Praha Chodovgroše:272

ŠINDELÁŘOVÁ LÍSALOVÁ VERONIKA - Aqua

ŠINDELÁŘOVÁ LÍSALOVÁ VERONIKA

Fusingu a tiffany technice se věnuji skoro dvanáct let. Sklo pro mne není jen zábava a koníček, ale i ventil pro moji profesi. Značku Aqua nebo jen Q používám již několik let a s mými díly se můžete potkat v několika galeriích, zámcích nebo na výstavách

Praha Újezd nad Lesygroše:260

Rodinné centrum Hvězdička, s.r.o. - Aqua

Rodinné centrum Hvězdička, s.r.o.

Zabýváme se výukou plavání kojenců, batolat a dětí do 10 let. Nabízíme masáže pro miminka, nastřelování náušnic, aqua aerobik a těhotenské plavání. Specializujeme se na prodej plaveckých pásků, desek, pontonů, vodních nudlí, nadlehčujících kroužků a hraček.

Praha Stodůlkygroše:244

Plavecký klub ŠIPKA s.r.o. - Aqua

Plavecký klub ŠIPKA s.r.o.

Pořádáme kurzy plavání pro děti od 5 do 18 let, plavání pro rodiče s dětmi od 3 do 5 let, kurzy plavání pro dospělé neplavce, kondiční plavání pro mládež i dospělé. Pro ženy aqua aerobik. Nabízíme individuální kurzy (pro cizince v angličtině), týdenní pobyty s plaveckým výcvikem a aqua aerobikem.

Praha Bubenečgroše:241

Phiten.cz  , Vinohrady - Aqua

Phiten.cz , Vinohrady

Prodáváme výrobky s aquatitanem, sportovní a rehabilitační pomůcky. Nabízíme náramky, náhrdelníky, tejpy, ortézy, bandáže, náplasti. Dodáváme masážní mléka a gely.

Praha Vinohradygroše:239

Aqua Praha ... zařazeno 35 firem

12Další