15. prosince, 2018 - svátek má Radana

česká kuchyně - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

česká kuchyně Praha - firmy

Restaurace Interspar, Praha 10, Štěrboholy - česká kuchyně

Restaurace Interspar, Praha 10, Štěrboholy

Restaurace Interspar, Praha 10, Štěrboholy - v restauraci je nabídka teplých i studených jídel a výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Na objednávku připravíme chlebíčky, dorty, minizákusky, kanapky, obložené mísy a minicroissanty. Denní nabídka českých hotových jídel.

Praha Štěrboholygroše:473

Restaurace & Klub U Boudů - česká kuchyně

Restaurace & Klub U Boudů

Vaříme pro vás hotovky i speciality našeho šéfkuchaře, které si jistě zamilujete. Čepujeme několik druhů piv i točených limonád. Plzeň, Kozel světlé, Kozel tmavé, Gambrinus nepasterizované, Fénix, Kofola a Malinovka. Restaurace je nekuřácká. Pro milovníky doutníků a dýmek bude k dispozici uzavřený salónek, kde si

Praha Kolovratygroše:445

Dobrý Anděl
Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice - česká kuchyně

Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice

Restaurace Globus, Praha 9, Čakovice - restaurace nabízí sortiment teplé i studené kuchyně, rychlého občerstvení, polévek, teplých i studených nápojů včetně kávy a dezertů. Připravují čerstvá jídla převážně české kuchyně, v nabídce jsou i jídla mezinárodní kuchyně.

Praha Čakovicegroše:419

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice - česká kuchyně

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice - restaurace se nachází u autobusové zastávky a přináší kombinaci vynikající kuchyně a dobrého piva. Podnik vaří tradiční českou a mezinárodní kuchyni s použitím moderních trendů v gastronomii s důrazem na použití farmářských surovin.

Praha Bohnicegroše:410

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana - česká kuchyně

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana - příjemná kavárna a vinárna. Nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje, přívlastková vína, pivo, italskou kávu, českou kuchyni, domácí dorty a zákusky. Pořádá soukromé i firemní večírky a rodinné oslavy. K dispozici je salonek, Wi-Fi i letní zahrádka. Kavárna je nekuřácká.

Praha Malá Stranagroše:406

Bulldog´s Dart´s Pub, restaurace, Praha 4, Michle - česká kuchyně

Bulldog´s Dart´s Pub, restaurace, Praha 4, Michle

Bulldog´s Dart´s Pub, restaurace, Praha 4, Michle - restaurace nabízí firemní oslavy, svatby a promoce až pro 400 osob. Výtečná česká kuchyně, videoprojekce, sportovní přenosy, salonek, svatby, turnaje na míru až pro 300 osob - poker, šipky, fotbálky a stolní tenis - ping pong, tři závodní stoly JOLA.

Praha Michlegroše:391

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana - česká kuchyně

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana: tradiční česká kuchyně i italské speciality. Šéfkuchař, pocházející z Toskánska, dodržuje tradiční kulinářské postupy, což je základem celé jeho úspěšnosti. Pokrmy tak získávají originální a vysoce kvalitní chuť.

Praha Malá Stranagroše:376

Slovácký sklépek - česká kuchyně

Slovácký sklépek

Jedná se o stylovou restauraci interiér je vytvořen v rustikálním stylu, kde se v hojné míře nadýcháte atmosféry typických Moravských sklepů. Restaurace Slovácký sklépek nabízí tradiční moravská a staročeská jídla. Nabízíme široký výběr moravských vín vysoké kvality z nejlepších sklípků jižní Moravy. Na čepu je pivo s

Praha Staré Městogroše:359

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město - česká kuchyně

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město. Je elegantní restaurace v srdci Prahy, nabízí českou kuchyni v moderním pojetí připravovanou výhradně z čerstvých, sezónních a lokálních surovin. Stylové prostory, venkovní posezení, letní zahrádka se secesní fontánou. Ideální místo pro svatby, recepce, promoce,

Praha Staré Městogroše:341

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle - česká kuchyně

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle zveme vás do restaurace, kde vaříme českou kuchyni. Nabízíme tankové pivo k pochutinám z venkovního grilu nebo kuchyně. Samozřejmostí je Wi-Fi, platba kartou, nekuřácký prostor.

Praha Nuslegroše:336

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - česká kuchyně

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - restaurace se nachází blízko Karlova náměstí, nabízí tradiční české i mezinárodní speciality ovlivněné moderními trendy v gastronomii, otevřená kuchyně, zahrádka, grilování, 8 druhů čepovaných piv z pivovaru Staropramen.

Praha Nové Městogroše:334

PENSION VERA - česká kuchyně

PENSION VERA

Kapacita 30 osob (15 pokojů), snídaně(v ceně) ,možnost polopenze nebo plné penze, česká kuchyně, společenská místnost (televize, video, satelit, WiFi) ,parkování (garáže)

Praha Řepygroše:321

Restaurace Krušovická chalupa, Praha 4, Nusle - česká kuchyně

Restaurace Krušovická chalupa, Praha 4, Nusle

Restaurace Krušovická chalupa, Praha 4, Nusle - v restauraci nabízíme výhodné polední menu české a staročeské kuchyně, teplá i studená jídla, alkoholické i nealkoholické nápoje. Můžeme připravit rauty, svatby, firemní i soukromé akce, rodinné oslavy, catering. Pronájem restaurace je zdarma.

Praha Nuslegroše:316

Restaurace Fortuna City, Praha 10, Strašnice - česká kuchyně

Restaurace Fortuna City, Praha 10, Strašnice

Restaurace Fortuna City, Praha 10, Strašnice - hotelová restaurace s nabídkou specialit domácí a mezinárodní gastronomie. Nabízí předkrmy, polévky, ryby, saláty, těstoviny, steaky a dezerty. Podávají zde polední i dětská menu, alkoholické a nealkoholické nápoje, vína česká i zahraniční, šampaňské a sekty. Kapacita

Praha Strašnicegroše:315

PurpleBasil Bar & Bistro, restaurace, Praha 3, Žižkov - česká kuchyně

PurpleBasil Bar & Bistro, restaurace, Praha 3, Žižkov

PurpleBasil Bar & Bistro, restaurace, Praha 3, Žižkov v restauraci zajišťujeme místo k pořádání firemních akcí, narozenin či jiných společenských událostí. Servírujeme drinky a jiné alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici parkoviště, nekuřácký prostor, zahrádka. WiFi.

Praha Žižkovgroše:312

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město - česká kuchyně

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město je restaurace s českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí pečená kolena, kachny, steaky, ryby, těstoviny, salátové mísy. Pokrmy pro vegetariány a vegany. Vína moravská, italská a jihoafrická. Točené pivo Gambrinus, Plzeň, Svijany a Krušovice.

Praha Nové Městogroše:305

Restaurace Baráčnická rychta - česká kuchyně

Restaurace Baráčnická rychta

Tradiční česká kuchyně. Na nic si nehrajeme! Opravdová česká restaurace s lehce nostalgickou a pohodovou atmosférou, vynikající českou kuchyní a svijanským a plzeňským pivem jako křen. Přijďte k nám na Malou Stranu.

Praha Malá Stranagroše:290

Restaurace U Dělového Kříže, Praha 5, Smíchov - česká kuchyně

Restaurace U Dělového Kříže, Praha 5, Smíchov

Restaurace U Dělového Kříže, Praha 5, Smíchov restaurace s nabídkou denního menu, studené i teplé kuchyně, minutkových jídel, českých pokrmů a tankového piva Velkopopovický Kozel.

Praha Smíchovgroše:289

Restaurace Selský Dvůr, Praha 10, Hostivař - česká kuchyně

Restaurace Selský Dvůr, Praha 10, Hostivař

Restaurace Selský Dvůr, Praha 10, Hostivař - restaurace se specializuje na kvalitní, poctivou domácí kuchyni, českou i světovou, vaří tradičně i podle nejnovějších trendů. Vybere si každý, milovníci kvalitních steaků i lehké zeleninové kuchyně, dospělí i děti. Snahou je poskytovat prvotřídní služby a podávat čerstvé

Praha Hostivařgroše:285

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov - česká kuchyně

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov -pivovarská restaurace se nachází přímo v areálu pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. V moderních prostorách restaurace ochutnáte vyhlášenou českou kuchyni a deset druhů skvěle ošetřeného tankového i sudového piva na čepu.

Praha Smíchovgroše:279

česká kuchyně Praha ... zařazeno 51 firem

123Další