13. prosince, 2018 - svátek má Lucie

Cukrárna - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Cukrárna Praha - firmy

Cukrárna Marcipánka - Cukrárna

Cukrárna Marcipánka

Cukrárna Marcipánka - vlastní výroba atypických, svatebních, dětských, narozeninových, firemních aj. dortů. Nabízíme i minidezerty, zákusky, svatební koláče a výslužky. Objednaný dort si můžete nechat doručit na místo oslavy se zárukou na dort. Veškeré dorty jsou vyráběny a modelovány bez forem, každý je originál. Pro

groše:359

Cukrárna U elišky - Cukrárna

Cukrárna U elišky

Cukrárna U Elišky nabízí široký sortiment dortů a zákusků, které připravuje ve vlastní výrobně. Vybrané dorty či zákusky upeče, ozdobí a zabalí. Dále nabízí jablečné záviny, tvarohové, ovocné či tradiční moravské koláče, chlebíčky, nápoje, kávu a dárkové koše.

Praha Vršovicegroše:356

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Cukrárna

Cukrárna, Kavárna Šlágr

Cukrárna, Kavárna Šlágr - Vyrábíme dorty na objednávku. Nabízíme luxusní, bezlepkové, svatební, luxusní svatební dorty také narozeninové a domácí, dále koláče a zákusky.

Praha Vinohradygroše:334

Cukrárna Jemnická - Cukrárna

Cukrárna Jemnická

Cukrárna Jemnická provozuje cukrárnu s možností posezení pro 10 hostů. Vyrábí zákusky a dorty včetně chlebíčků, obložených mís a nápojů. Nabízí šlehačkové, krémové, ovocné, svatební a speciální dorty. Poskytuje cateringové služby.

Praha Michlegroše:310

Cukrárna Smis - Cukrárna

Cukrárna Smis

Cukrárna Smis se zabývá pekařskou a cukrářskou výrobou. Nabízí klasické, speciální, šlehačkové a atypické dorty, ovocné řezy, karamelové větrníky a další. V sortimentu naleznete také rolády, kremrole, košíčky a jiné.

Praha Žižkovgroše:287

Cukrárna Merlot - Cukrárna

Cukrárna Merlot

Cukrárna Merlot nabízí nabídku zákusků, slavnostních, svatebních, atypických i dětských dortů, zmrzlinových pohárů, zeleninových salátů, sladkých i slaných palačinek a minidezertů. K dispozici je venkovní posezení či satelitní TV.

Praha Michlegroše:278

CAFÉ SAVOY , s.r.o. - Cukrárna

CAFÉ SAVOY , s.r.o.

Nabízíme snídaně i gourmet menu - ochutnat můžete říční raky nebo šneky. Vlastní pekárna nabízí denně čerstvé pečivo. Navazuje na prvorepublikovou kavárenskou atmosféru. Nevšední interiér podtrhuje památkově chráněný strop s historií od roku 1893.

Praha Malá Stranagroše:277

Smetanová cukrárna, a.s.  - Cukrárna

Smetanová cukrárna, a.s.

Cukrářské a pekařské výrobky z dílny Smetanová cukrárna se vyznačují vysokým podílem ruční práce a jsou založeny na tradičních recepturách a kvalitních surovinách. V prodejní síti jsou cukrářské produkty distribuovány pod značkou „Smetanová cukrárna“ a cukrárna „de Paris“.

Praha Dolní Měcholupygroše:258

Smetanová cukrárna a.s. - Cukrárna

Smetanová cukrárna a.s.

Výroba dortů, zákusků, minidezertů, lahůdek, salátů, chlebíčků a pomazánek.

Praha Dolní Měcholupygroše:255

Cukrárna, Kavárna Šlágr  - Cukrárna

Cukrárna, Kavárna Šlágr

Naše kavárna - cukrárna - patisserie na Praze 10 Vám nabízí milé a útulné prostředí, zařízené ve stylu let první třetiny dvacátého století, a především zde upečené domácí zákusky, dorty na objednávku, svatební dorty, bezlepkové dorty, luxusní dorty ale i koláče, mnohdy podle receptů z kuchařek našich babiček.

Praha Vinohradygroše:253

FISHR , spol. s r.o. - Cukrárna

FISHR , spol. s r.o.

Dodáváme svatební koláčky, chlebíčky, ovocné mísy, chuťovky, obložené mísy. Speciality dle přání zákazníků, objednávky 3 dny předem. Výroba non-stop, rozvoz. Provádíme tisk na jedlý papír

Praha Dejvicegroše:253

Sluneční cukrárna - Cukrárna

Sluneční cukrárna

Sluneční cukrárna se nachází na zbraslavském Slunečním městě v Pelzově ulici. U nás můžete příjemně posedět a pochutnat si na našich specialitách. Nabízíme bohatý výběr zákusků, dortíků, zmrzlinových pohárů, vaflí se šlehačkou i chlebíčků. Na objednávku pro Vás připravíme tradiční i exkluzivní dorty včetně výborných

Praha Zbraslavgroše:247

Kavárna,Cukrárna Šlágr - Cukrárna

Kavárna,Cukrárna Šlágr

Kavárna - cukrárna - patisserie na Praze 10 Vám nabízí milé a útulné prostředí, zařízené ve stylu let první třetiny dvacátého století, a především zde upečené domácí zákusky,dorty.

Praha Vinohradygroše:235

Cukrárna Pierot  - Cukrárna

Cukrárna Pierot

Nabízíme chlebíčky, obložené mísy a dárkové koše. V sortimentu naleznete i velikonoční beránky a mazance. Výrobky dodáváme do cukráren, jídelen a na cateringové akce.

Praha Čakovicegroše:234

Cukrárna - kavárna Prosek - Cukrárna

Cukrárna - kavárna Prosek

Provozujeme nekuřáckou kavárnu a cukrárnu. Nabízíme zákusky, zmrzlinu, chlebíčky či kávu. K dispozici je venkovní zahrádka.

Praha Prosekgroše:234

Cukrárna Alchymista - Cukrárna

Cukrárna Alchymista

Cukrárna Alchymista nabízí zákusky, čaje, kávu z vlastní pražírny a jiné nealkoholické nápoje. K dispozici je WiFi připojení, venkovní zahrádka. Najdete zde i malý koutek pro děti a k dispozici jsou též pastelky a papíry na kreslení.

Praha Bubenečgroše:234

Cukrárna Orchidea - Cukrárna

Cukrárna Orchidea

Cukrárna Orchidea nabízí zákusky, dětské, svatební i patrové dorty. Prodává chlebíčky, koláče, nápoje, zmrzlinové poháry a koktejly. Podává kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Praha Modřanygroše:225

Výtvarná cukrárna  - Cukrárna

Výtvarná cukrárna

Cukrárna s vlastní výrobou v centru města nabízí jak cukrářské výrobky, tak výbornou kávu Doubleshot i s sebou, domácí limonády, čerstvé zeleninové saláty, chlebíčky, bagety, polévky v nekuřáckém prostředí. Každý měsíc k vidění nové obrazy a mnoho dalších akcí. K dispozici je dětský koutek.

Praha Vinohradygroše:214

Sweetlife cukrárna / bistro  - Cukrárna

Sweetlife cukrárna / bistro

Cukrárna se specializuje na dorty mezinárodního typu jako jsou cheesecaky, cupcaky, brownies, mrkvový dort. Nabízíme dorty na oslavu, firemní s logem nebo catering. Připravujeme své sendviče a saláty přímo v našem obchůdku. Spolupracujeme s The Pie Shop, kteří vyrábí masové páje.

Praha Karlíngroše:213

CUKRÁŘSTVÍ VIKTORIA s.r.o. - Cukrárna

CUKRÁŘSTVÍ VIKTORIA s.r.o.

Internetový prodej dortů, zákusků, desertů, pralinek, dětských dortů, čokoládových kolekcí, minidesertů, bonboniér, marcipánových figurek nebo svatebních dortů

Praha Žižkovgroše:205

Cukrárna Praha ... zařazeno 69 firem

1234Další