27. května, 2019 - svátek má Valdemar

Výuka plavání - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Výuka plavání Praha - firmy

Plavecká škola MB Plaváček - Výuka plavání

Plavecká škola MB Plaváček

Plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let, děti samostatně, individuální lekce, výuku dospělých neplavců, cvičení ve vodě, relaxační plavání, soukromé pronájmy atd. Voda je slaná, vhodná pro astmatiky, alergiky a děti s atopickým ekzémem

Praha Horní Měcholupywww.plavani.com

Rodinné centrum Hvězdička, s.r.o. - Výuka plavání

Rodinné centrum Hvězdička, s.r.o.

Zabýváme se výukou plavání kojenců, batolat a dětí do 10 let. Nabízíme masáže pro miminka, nastřelování náušnic, aqua aerobik a těhotenské plavání. Specializujeme se na prodej plaveckých pásků, desek, pontonů, vodních nudlí, nadlehčujících kroužků a hraček.

Praha Stodůlkygroše:241

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Školka Levandulka  - Výuka plavání

Školka Levandulka

Provozujeme školičku pro děti od dvou let. Pořádáme vzdělávací aktivity (angličtina, etiketa) a sportovní aktivity (golfová školka, výuka plavání, jóga, taneční kroužek).

Praha Újezd nad Lesygroše:211

Zuzana Pilařová - Výuka plavání

Zuzana Pilařová

Nabízíme plavání pro děti všech věkových kategorií včetně kojenců, batolat a předškoláků. Poskytujeme také individuální výuku plavání, víkendové cvičení s hlídáním dětí či víkendové pobyty s programem pro rodiče i děti

Praha Dolní Měcholupygroše:198

PLAVECKÁ ŠKOLA PULEC s.r.o. - Výuka plavání

PLAVECKÁ ŠKOLA PULEC s.r.o.

Výuka plavaní dětí od 2 let věku, žáků mateřských a základních škol a dospělých. Pro děti, které dobře plavou máme Klub plavání mládeže Pulec - KPM Pulec.

groše:168

Klub Pohoda - Výuka plavání

Klub Pohoda

Nabízíme kurzy plavání pro rodiče s dětmi i samostatné děti. Zajišťujeme také individuální výuku plavání. Pořádáme tábory a akce pro rodiče s dětmi.

Praha Hostivařgroše:123

Martina Menšíková - Výuka plavání

Martina Menšíková

Nabízíme kurzy plavání pro rodiče s dětmi i samostatné děti. Zajišťujeme také individuální výuku plavání. Pořádáme tábory a akce pro rodiče s dětmi.

Praha Žižkovgroše:114

Mateřská škola Mezi Domy , Písnice - Výuka plavání

Mateřská škola Mezi Domy , Písnice

Mateřská škola s jídelnou. Součástí je výuka plavání a angličtiny, kroužek hry na flétnu a keramiky. Škola má školní zahradu i prádelnu. Místnosti pro pobyt dětí jsou prostorné a slunné s terasou do zahrady. Celý náš výchovný systém je orientován na maximální péči o zdraví dětí.

Praha Písnicegroše:39

Výuka plavání Praha ... zařazeno 8 firem

1