19. února, 2019 - svátek má Patrik

Trezory - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Trezory Praha - firmy

BH SAFE - Bohumil Hein – sejfy a trezory - Trezory

BH SAFE - Bohumil Hein – sejfy a trezory

Nabízíme bohatý výběr trezorů a sejfů. Pořídit si od nás můžete volně stojící i stěnové modely. Součástí našeho sortimentu jsou také trezory a skříně na zbraně.

Praha Strašnicegroše:131

EPI - Trezory, s.r.o., Praha 3, Žižkov - Trezory

EPI - Trezory, s.r.o., Praha 3, Žižkov

EPI - Trezory, s.r.o. v Praze 3 na Žižkově: vyrábíme a prodáváme trezory, nábytkové sejfy, trezory, sejfy k zabudování do zdi, skříně na zbraně, přenosné pokladny, poštovní schránky do bloků, skříňky na klíče i prosklené, trezory na zakázku, trezory použité, výrobu trezorových klíčů. Záruční, pozáruční servis celá ČR

Praha Žižkovgroše:114

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
A. S. V. Stěhování Hrubý  - Trezory

A. S. V. Stěhování Hrubý

Nábytek rozmontujeme a zpětně na místě smontujeme. Provádíme přepravu těžkých břemen po schodech pomocí pásáku. Zabýváme se stěhováním pian, trezorů a strojů. Vyklízíme byty, sklepy, půdy, sklady a jiné.

Praha Vršovicegroše:105

Abraka Zámečnictví - Trezory

Abraka Zámečnictví

Abraka Zámečnictví zajišťuje kompletní zámečnickou pohotovost, prodej a opravy trezorů a zámečnické práce. Nabízí zámečnické práce jako výměny a opravy vložek, zámků, autozámků, trezorových zámků, montáže celoplošných závor, rozvorových systémů, bezpečnostních štítů a další zámečnické práce.

Praha Krčgroše:102

SOZA - zámečnický servis, s.r.o., Praha 6, Dejvice - Trezory

SOZA - zámečnický servis, s.r.o., Praha 6, Dejvice

SOZA - zámečnický servis, s.r.o., Praha 6, Dejvice: provozujeme zámečnictví a poskytujeme zámečnický servis pro zabezpečení objektů, majetku a osob. Zabýváme se výrobou, dodávkou a montáží bezpečnostních zámků, dveří, mříží a trezorů.

Praha Dejvicegroše:93

Zámečnictví KEY NON STOP s.r.o., Praha 9, Černý Most - Trezory

Zámečnictví KEY NON STOP s.r.o., Praha 9, Černý Most

Zámečnictví KEY NON STOP v Praze 9 na Černém Mostě nabízí nonstop služby. Rychlý dojezd. Otevírání zámků, aut, bytů, trezorů. Výroba klíčů. Prodej: zámky, kování, vložky, závory, trezory, schránky, smaltované cedule, broušení nožů, čipové autoklíče. Opravy, montáže, výměny, servis. Zámečnická pohotovost otvírá

Praha Černý Mostgroše:87

Martin Moltaš - stěhovací služby  - Trezory

Martin Moltaš - stěhovací služby

Zajistíme stěhování nábytku, domácností, kancelářských prostor, těžkých břemen, knihoven, klavírů, trezorů, obrazů, průmyslových strojů. Zlikvidujeme pozůstalosti, sklepy.

Praha Podolígroše:63

Zámečnictví 24, Praha 2, Nusle - Trezory

Zámečnictví 24, Praha 2, Nusle

Zámečnictví 24 - Praha 2 - Nusle: provádíme otevírání dveří, opravy zámků, výměny dveří, kování, vložek a zámků. Nabízíme výrobu bezpečnostních dveří a mříží, otevírání aut, výrobu autoklíčů. Otevíráme také trezory. Nonstop služby.

Praha Nuslegroše:60

Zámečnictví KEY NON STOP s.r.o., Praha 7, Holešovice - Trezory

Zámečnictví KEY NON STOP s.r.o., Praha 7, Holešovice

Zámečnictví KEY NON STOP v Praze 7 Holešovicích nabízí nonstop služby. Rychlý dojezd. Otevírání zámků, aut, bytů, trezorů. Výroba klíčů. Prodej: zámky, kování, vložky, závory, trezory, schránky, smaltované cedule, broušení nožů, čipové autoklíče. Opravy, montáže, výměny, servis. Zámečnická pohotovost otvírá

Praha Holešovicegroše:57

Fábera systems, s.r.o., Praha 5, Radotín - Trezory

Fábera systems, s.r.o., Praha 5, Radotín

Fábera systems, s.r.o., Praha 5, Radotín: zabýváme se prodejem klíčů, zámků a dveřního příslušenství. Nabízíme bezpečnostní i protipožární dveře, kování, přístupové systémy, schránky či trezory a sejfy. Prodáváme brány, mříže, ocelové konstrukce, ploty, přístřešky, zábradlí a schodiště. Poskytujeme veškeré montážní a

Praha Radotíngroše:57

Jiří Neander, zámečnictví, Praha 4, Michle - Trezory

Jiří Neander, zámečnictví, Praha 4, Michle

Jiří Neander, zámečnictví, Praha 4, Michle: výroba klíčů, montáže trezorů. Nabídka zámkové a alarmové techniky.

Praha Michlegroše:55

ProfiPro - Trezory

ProfiPro

Specialista na stěhování strojů a zařízení do 1000 tun. Demontáže a montáže. Stěhujeme nadměrné náklady, lisy, stroje, veškerá technologická zařízení a další. Dále stěhujeme sochy, trezory či klavíry. Pronájem a práce vysokozdvižnými vozíky do váhy 16 tun.

Praha Horní Počernicegroše:54

KEYMAN - Trezory

KEYMAN

Nabízme otevírání dveří bytů a provozoven. Otevíráme auta i trezory. Otevíráme dveře vždy bez poškození za přijatelné ceny. Také provádíme výměny zámků a vložek, výrobu klíčů a jiné služby.

Praha Černý Mostgroše:54

Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice - Trezory

Renesance, spol. s r.o., Praha 10, Vršovice

Renesance, spol. s r.o. Praha 10 - Vršovice: vyrábíme klíče, autoklíče s čipem, systémy generálního klíče. Prodáváme zámky, dveřní vložky, kování, zavírače, bezpečnostní dveře, trezory, stroje na výrobu klíčů, schránky, spojovací materiál, nářadí, sportovní poháry, smaltované cedule, ruční i elektrické nářadí

Praha Vršovicegroše:51

Klíčové centrum H&B Group , Praha 8, Libeň - Trezory

Klíčové centrum H&B Group , Praha 8, Libeň

Klíčové centrum H&B Group Praha 8 v Libni: jsme maloobchod a velkoobchod kompletního klíčařského sortimentu. Nabízíme klíče, autoklíče, stroje na výrobu klíčů, zámky, dveře, systém generálního klíče, vložky, otevírací technika, trezory, sejfy, schránky a další doplňkový sortiment. Provádíme rytectví.

Praha Libeňgroše:51

Zámečník 24 - Jan Hřebec, Praha 9, Prosek - Trezory

Zámečník 24 - Jan Hřebec, Praha 9, Prosek

Zámečník 24 - Jan Hřebec, Praha 9 - Prosek: naše zámečnická služba zajišťuje nonstop kompletní servis v oblasti otevírání veškerých typů zámků.

Praha Prosekgroše:51

Zámečnictví Paklíč spol. s r.o., Praha 3, Žižkov - Trezory

Zámečnictví Paklíč spol. s r.o., Praha 3, Žižkov

Zámečnictví Paklíč spol. s r.o., Praha 3 - Žižkov: zámečnická pohotovost a zabezpečení domácností a firem. Zámečnická pohotovost: otevírání všech zámků u dveří, aut a trezorů. Zabezpečení domácností a firem: montáže bezpečnostních vložek EVVA, GUARD, dveří, kování a dalších. Stavby systémů generálního a hlavního

Praha Žižkovgroše:45

ENPRAG - kovový nábytek s.r.o. - Trezory

ENPRAG - kovový nábytek s.r.o.

Kovový nábytek - kartotéky, lístkovnice, registratury, policové skříně, šatní skříně, výkresové skříně, regály, dílenský nábytek, zásuvkové skříňky, trezory, ohnivzdorné skříně, závěsné složky, kovové kontejnery, kancelářské židle.

groše:42

Key Non Stop, Praha 5, Stodůlky - Trezory

Key Non Stop, Praha 5, Stodůlky

Key Non Stop v Praze 5 Stodůlkách nabízí tyto služby: vyrábíme klíče vložkové, dozické, tvarové, trezorové, schránkové, důlkové, atypické, autoklíče a čipové klíče. Provozujeme zámečnickou pohotovost, nouzové otevírání aut, bytů, trezorů. Prodáváme zámky, vložky, kování, trezory a doplňkový sortiment.

Praha Stodůlkygroše:39

High Security Products a.s. - Trezory

High Security Products a.s.

High Security Products a.s. se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem mechanické zabezpečovací techniky. Dále nabízí bezpečnostní dveře, závory HSP, zámky, EZP, požární signalizaci, společné SAT a TV rozvozy, průmyslové kamery, systémy kontroly vstupu či skupinové klíče.

Praha Michlegroše:39

Trezory Praha ... zařazeno 103 firem

Předchozí123456Další