20. října, 2018 - svátek Vendelín

Dodávky - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Dodávky Praha - firmy

Pneuservis Fispopneu Praha Kunratice - Dodávky

Pneuservis Fispopneu Praha Kunratice

Kompletně vybavený pneuservis Fispopneu v Praze Kunraticích. Provádíme přezouvání a vyvažování pneumatik nejen na osobní automobily, ale i dodávky, automobily typu SUV, VAN nebo offroad. Disponujeme moderními stroji na zouvání a vyvažování pneumatik. Letní nebo zimní pneumatiky si v našem pneuservisu můžete nejen

Praha Kunraticegroše:1848

Autovobořil - Dodávky

Autovobořil

Milan Vobořil-Zajišťujeme veškeré servisní opravy (aulakovna, klempírna, diesel centrum, pneuservis, vytahování vstřiků). Non-stop odtahová služba po celé ČR a EU. Nabízíme zapůjčení náhradních vozidel osobních a dodávek. Dále 3D geometrie, diagnostika, plnění a desinfekce klimatizace. Smluvní servis pojišťoven.

Praha Uhřiněvesgroše:1530

AR CATERING - Dodávky

AR CATERING

Nabízíme dodávky občerstvení a cateringové služby na klíč pro každou příležitost. Školení, prezentace, konference, pracovní obědy, rauty, coffee breaky, koktejly, svatby.

groše:419

GARANTSTAV- stavební společnost - Dodávky

GARANTSTAV- stavební společnost

GARANTSTAV- stavební společnost-Stavíme rodinné domy, výstavbu na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, novostavby. Dodávky ZTI - voda, kanalizace, topení, plyn, elektroinstalace - silno i slaboproud, sádrokarton, zateplování budov, fasády, inženýrské a projekční práce, TDI. Poskytujeme poradenství.

Praha Modřanygroše:417

ai5 s.r.o. - Dodávky

ai5 s.r.o.

ai5 s.r.o.-Zajišťujeme dodávky kompletní architektonické a urbanistické dokumentace a její projednání, získání a pořízení podkladů a analýz.Zhotovujeme fyzické a CAD modely staveb pro prezentační účely a pro potřeby samosprávy, vizualizace, tiskové předlohy a fotodokumentaci.

Praha Staré Městogroše:387

Oldřich Matouš - Dodávky

Oldřich Matouš

Montáže,servis a dodávky satelitních a TV antén a kabelových rozvodů.Montáže,servis,rekonstrukce STA.Dodávka a montáže satelitních kompletů Skylink,FreeSat.Měření kvality signálu profi technikou

Praha Veleslavíngroše:342

W.P.E. a.s. - Dodávky

W.P.E. a.s.

Dodávky čistíren odpadních vod pro průmysl, dopravu a zemědělství. Poskytování poradenství v oblasti vodního hospodářství a čištění odpadních vod.

Praha Běchovicegroše:332

NĚMEC MARTIN - Dodávky

NĚMEC MARTIN

Zajišťujeme komplexní služby ve vybavování bytových a komerčních interiérů. Kompletní dodávky dřevěných a laminátových podlah. Jsme schopni zajistit specializované služby

Praha Holešovicegroše:328

DATACABLE a.s. - Dodávky

DATACABLE a.s.

Dodávky servisních služeb informačních technologií či outsourcing, stavba datových center a nabídka školení.

groše:327

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov - Dodávky

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov: specializujeme se na kompletní dodávky stavebně zámečnických prvků a interierů z hliníkových systémů, nerezu a mosazi. Veškerou dodávku zajišťujeme včetně projektové přípravy a konstrukce, vlastní výroby i montáže. Nabízíme kovovýrobu, atypické dveře, prosklené

Praha Střížkovgroše:324

FLAIR a.s. - Dodávky

FLAIR a.s.

Od svého založení se aktivity firmy orientují na problematiku zvlhčování, odvlhčování, přesné klimatizace a dveřních clon.

Praha Michlegroše:323

MART s.r.o. - Dodávky

MART s.r.o.

Výroba, projekce a dodávky kruhového a čtyřhranného vzduchotechnického potrubí a klimatizačních zařízení na klíč.

groše:320

Gravavento Lertaspado - Dodávky

Gravavento Lertaspado

Nejlevnější a nejlepší pneuservis ve středních Čechách. Provádíme kompletní výměny a opravy všech pneumatik a duší. Naše společnost se zaměřuje především na Nákladní dopravu.

Praha Hloubětíngroše:313

Miroslav Hillebrant - RENY - Dodávky

Miroslav Hillebrant - RENY

Miroslav Hillebrant - RENY-Vyrábíme vestavěné skříně, kuchyně, šatny, šatní skříně s posuvnými dveřmi na míru, obývací i dětské pokoje a předsíně. Zajišťujeme dodávky úložného i předsíňového nábytku, komod, věšáků, botníků a obývacích stěn. Provádíme renovace dveří. Návrhy bytových interiérů. Návrhy kancelářských

Praha Zličíngroše:313

ČEPS, a.s. – provoz přenosové soustavy - Dodávky

ČEPS, a.s. – provoz přenosové soustavy

Hlavním úkolem naší společnosti ČEPS, a.s. je zajištění přenosu elektřiny mezi výrobci a distributory v České republice. Spolupracujeme s dalšími evropskými provozovateli přenosových soustav.

Praha Michlegroše:303

ADVENT spol. s r.o. - Dodávky

ADVENT spol. s r.o.

Vývoj programového vybavení PowerKey pro elektronické docházkové, přístupové a stravovací systémy, dodávky kompletních systémů, poskytování služeb v oblasti docházkových systémů.

groše:302

A PRODUCTION s.r.o. - Dodávky

A PRODUCTION s.r.o.

A PRODUCTION s.r.o.-Reklamní produkce, výroba tiskovin, kalendáře s potiskem, potisk obálek, sladká reklama, reklamní textil. Realizace venkovních reklam, dodávky veškerých reklamních předmětů, katalogových i speciálů.

Praha Modřanygroše:301

EPMS s.r.o. - Dodávky

EPMS s.r.o.

Dodávky a poradenské služby v oboru programů na zpracování dat.

groše:299

A.S,V - HRUBÝ LUDĚK - Dodávky

A.S,V - HRUBÝ LUDĚK

Stěhování - byty , kanceláře , sklady , stroje , trezory atd. Vyklízení - byty , pozůstalosti , sklepy , půdy atd. Autodoprava - nákladní , dodávky a osobní

groše:295

EFES spol. s r.o. - Dodávky

EFES spol. s r.o.

Import a velkoobchod s ovocem a zeleninou. Rozvoz a dodávky ovoce a zeleniny pro obchody, školní jídelny, veřejné stravování, restaurace a penziony.

groše:292

Dodávky Praha ... zařazeno 146 firem

12345678Další