14. prosince, 2017 - svátek má Lýdie

Dodávky - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Dodávky Praha - firmy

Pneuservis Fispopneu Praha Kunratice - Dodávky

Pneuservis Fispopneu Praha Kunratice

Kompletně vybavený pneuservis Fispopneu v Praze Kunraticích. Provádíme přezouvání a vyvažování pneumatik nejen na osobní automobily, ale i dodávky, automobily typu SUV, VAN nebo offroad. Disponujeme moderními stroji na zouvání a vyvažování pneumatik. Letní nebo zimní pneumatiky si v našem pneuservisu můžete nejen

Praha Kunraticegroše:1623

Autovobořil - Dodávky

Autovobořil

Milan Vobořil-Zajišťujeme veškeré servisní opravy (aulakovna, klempírna, diesel centrum, pneuservis, vytahování vstřiků). Non-stop odtahová služba po celé ČR a EU. Nabízíme zapůjčení náhradních vozidel osobních a dodávek. Dále 3D geometrie, diagnostika, plnění a desinfekce klimatizace. Smluvní servis pojišťoven.

Praha Uhřiněvesgroše:1512

Centrum Paraple
GARANTSTAV- stavební společnost - Dodávky

GARANTSTAV- stavební společnost

GARANTSTAV- stavební společnost-Stavíme rodinné domy, výstavbu na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce, novostavby. Dodávky ZTI - voda, kanalizace, topení, plyn, elektroinstalace - silno i slaboproud, sádrokarton, zateplování budov, fasády, inženýrské a projekční práce, TDI. Poskytujeme poradenství.

Praha Modřanygroše:387

AR CATERING - Dodávky

AR CATERING

Nabízíme dodávky občerstvení a cateringové služby na klíč pro každou příležitost. Školení, prezentace, konference, pracovní obědy, rauty, coffee breaky, koktejly, svatby.

groše:368

ai5 s.r.o. - Dodávky

ai5 s.r.o.

ai5 s.r.o.-Zajišťujeme dodávky kompletní architektonické a urbanistické dokumentace a její projednání, získání a pořízení podkladů a analýz.Zhotovujeme fyzické a CAD modely staveb pro prezentační účely a pro potřeby samosprávy, vizualizace, tiskové předlohy a fotodokumentaci.

Praha Staré Městogroše:360

W.P.E. a.s. - Dodávky

W.P.E. a.s.

Dodávky čistíren odpadních vod pro průmysl, dopravu a zemědělství. Poskytování poradenství v oblasti vodního hospodářství a čištění odpadních vod.

Praha Běchovicegroše:329

Oldřich Matouš - Dodávky

Oldřich Matouš

Montáže,servis a dodávky satelitních a TV antén a kabelových rozvodů.Montáže,servis,rekonstrukce STA.Dodávka a montáže satelitních kompletů Skylink,FreeSat.Měření kvality signálu profi technikou

Praha Veleslavíngroše:318

DATACABLE a.s. - Dodávky

DATACABLE a.s.

Dodávky servisních služeb informačních technologií či outsourcing, stavba datových center a nabídka školení.

groše:318

FLAIR a.s. - Dodávky

FLAIR a.s.

Od svého založení se aktivity firmy orientují na problematiku zvlhčování, odvlhčování, přesné klimatizace a dveřních clon.

Praha Michlegroše:317

MART s.r.o. - Dodávky

MART s.r.o.

Výroba, projekce a dodávky kruhového a čtyřhranného vzduchotechnického potrubí a klimatizačních zařízení na klíč.

groše:317

Gravavento Lertaspado - Dodávky

Gravavento Lertaspado

Nejlevnější a nejlepší pneuservis ve středních Čechách. Provádíme kompletní výměny a opravy všech pneumatik a duší. Naše společnost se zaměřuje především na Nákladní dopravu.

Praha Hloubětíngroše:310

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov - Dodávky

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov

ALMO, spol. s r.o., zámečnictví, Praha 8, Střížkov: specializujeme se na kompletní dodávky stavebně zámečnických prvků a interierů z hliníkových systémů, nerezu a mosazi. Veškerou dodávku zajišťujeme včetně projektové přípravy a konstrukce, vlastní výroby i montáže. Nabízíme kovovýrobu, atypické dveře, prosklené

Praha Střížkovgroše:306

NĚMEC MARTIN - Dodávky

NĚMEC MARTIN

Zajišťujeme komplexní služby ve vybavování bytových a komerčních interiérů. Kompletní dodávky dřevěných a laminátových podlah. Jsme schopni zajistit specializované služby

Praha Holešovicegroše:304

ADVENT spol. s r.o. - Dodávky

ADVENT spol. s r.o.

Vývoj programového vybavení PowerKey pro elektronické docházkové, přístupové a stravovací systémy, dodávky kompletních systémů, poskytování služeb v oblasti docházkových systémů.

groše:302

EPMS s.r.o. - Dodávky

EPMS s.r.o.

Dodávky a poradenské služby v oboru programů na zpracování dat.

groše:299

EFES spol. s r.o. - Dodávky

EFES spol. s r.o.

Import a velkoobchod s ovocem a zeleninou. Rozvoz a dodávky ovoce a zeleniny pro obchody, školní jídelny, veřejné stravování, restaurace a penziony.

groše:292

ČEPS, a.s. – provoz přenosové soustavy - Dodávky

ČEPS, a.s. – provoz přenosové soustavy

Hlavním úkolem naší společnosti ČEPS, a.s. je zajištění přenosu elektřiny mezi výrobci a distributory v České republice. Spolupracujeme s dalšími evropskými provozovateli přenosových soustav.

Praha Michlegroše:291

A.S,V - HRUBÝ LUDĚK - Dodávky

A.S,V - HRUBÝ LUDĚK

Stěhování - byty , kanceláře , sklady , stroje , trezory atd. Vyklízení - byty , pozůstalosti , sklepy , půdy atd. Autodoprava - nákladní , dodávky a osobní

groše:289

DERNA, Praha 6, Dejvice - Dodávky

DERNA, Praha 6, Dejvice

DERNA Praha 6 - Dejvice: nabízíme především řemesla zedník, obkladač, malíř, lakýrník, instalatér, zámečník, klempíř, pokrývač a truhlář. Dále provádíme výkopové a pomocné práce, bourací a výškové práce. Vyklízení staveb, sklepů, půd (včetně deratizace), likvidace suti. Zajistíme komplexní dodávky na klíč. Nonstop

Praha Dejvicegroše:286

A PRODUCTION s.r.o. - Dodávky

A PRODUCTION s.r.o.

A PRODUCTION s.r.o.-Reklamní produkce, výroba tiskovin, kalendáře s potiskem, potisk obálek, sladká reklama, reklamní textil. Realizace venkovních reklam, dodávky veškerých reklamních předmětů, katalogových i speciálů.

Praha Modřanygroše:286

Dodávky Praha ... zařazeno 146 firem

12345678Další