26. března, 2019 - svátek má Emanuel

čištění koberců - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

čištění koberců Praha - firmy

Bee At Work - čištění koberců

Bee At Work

Nabízíme Vám kompletní úklid Vaší domácnosti, kanceláře, společných prostor domu. Mytí oken, žehlení. Provádíme úklid po celé Praze.

Praha Horní Počernicegroše:484

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Eva Švestková - čištění koberců

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Eva Švestková

úklidové služby, čištění interiérů aut, čištění koberců a čalounění, mytí oken

Praha Ruzyněgroše:481

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Jiří Treml-úklidovka - čištění koberců

Jiří Treml-úklidovka

Jiří Treml-úklidovka-Naše firma pracuje v oblasti úklidových prací a služeb na profesionální úrovni od roku 2007.Jsme ryze česká úklidová firma bez zahraničního kapitálu.V dnešní době jsme schopni poskytnout Vám komplexní úklidové služby v praze a okolí.

Praha Kobylisygroše:418

David Burian - čištění koberců

David Burian

Provádíme pravidelné a speciální úklidy firem, kancelářských prostor, zdravotnických zařízení, škol a panelových domů. Vyčistíme koberce, čalouněný nábytek, umyjeme okna. Provádíme hloubkové čištění podlah s následným nanešením ochraných vosků a polymerů.

Praha Stodůlkygroše:368

RYCHLOČISTÍRNA JITKA - čištění koberců

RYCHLOČISTÍRNA JITKA

V současné době díky usilovné práci majitele a devíti zaměstnanců se jedná o moderně vybavenou rychločistírnu oděvů osazenou strojním zařízením fy. BOWE Augsburg a VEIT ze SRN. Tato technika splňuje přísné ekologické normy Evropské unie a České republiky a je určena do bytové zástavby.

Praha Vinohradygroše:353

Sedlák - úklid - čištění koberců

Sedlák - úklid

Generální úklidy - po rekonstrukci, Pravidelné úklidy - panelové domy, rodinné domy, kanceláře. Možno i nárazové úklidy.

Praha Písnicegroše:346

JARMIX-UNION s.r.o. - čištění koberců

JARMIX-UNION s.r.o.

Zabezpečujeme vnitřní a vnější pravidelný úklid různých typů objektů, od malých firem, až po velká administrativní centra, včetně jednorázových úklidů. Řadu let se zabýváme správou nemovitostí, provozem podatelen a údržbou zeleně. Jako doplňkové služby nabízíme vyklízení, stěhování, hygienický servis s dodávkou

Praha Vinohradygroše:344

STEL PROFI spol. s r.o. - čištění koberců

STEL PROFI spol. s r.o.

Nabízíme tyto práce i Vám - firmám, obchodům, státním institucím i domácnostem. My máme zkušenosti. Voskování, impregnace, krystalizace mramoru a další.

Praha Kamýkgroše:326

MAXI Prádelna a čistírna - čištění koberců

MAXI Prádelna a čistírna

MAXI Prádelna a čistírna v Praze Libni - Průmyslová prádelna s velkou kapacitou a vlastní dopravou. Nabízíme úplný servis pro hotely, penziony, apartmány a výrobní podniky. Individuální přístup a ceny. Čištění nadměrných zakázek z domácností, čištění koberců. Spolehlivost, jistota.

Praha Libeňgroše:316

Úklidová firma Ksena s.r.o. - čištění koberců

Úklidová firma Ksena s.r.o.

Vždy je příjemné vcházet do čistých prostor. Profesionální úklidová firma KSENA vám poskytne nejen čistotu a úklid, ale i dlouhodobou péči o váš majetek v Praze a okolí. Úklidové služby jsou velmi žádoucí, protože šetří váš čas a úsilí.

Praha Kyjegroše:306

RAPANT STANISLAV-SLUŽBY RAPANT  - čištění koberců

RAPANT STANISLAV-SLUŽBY RAPANT

Jednorázový úklid Praha - Úklidové služby RAPANT Praha je specialista na úklidové služby a úklidové práce. Zaměřujeme se na jednorázový úklid i pravidelný úklid. Jednorázový úklid může být zaměřen na čištění koberců, mytí oken, mytí a ošetření podlah, úklid po řemeslnících – např. úklid po malířích, úklid po

Praha Chodovgroše:303

VOLŠANSKÝ JOSEF - čištění koberců

VOLŠANSKÝ JOSEF

VOLŠANSKÝ JOSEF-Nabízíme čištění koberců, mytí oken, úklidy na klíč, pravidelné a pohotovostní úklidy, čištění a leštění podlah, malování objektů, malování bytů s úklidem a stěhováním nábytku, čištění čalouněného nábytku, čištění aut, vyklízení bytů a objektů.

Praha Kbelygroše:297

A SERVIS LIPKA , s.r.o. - čištění koberců

A SERVIS LIPKA , s.r.o.

Strojové čištění koberců i podlah, voskování podlah, čištění a malbu fasád či opláštění budov, odstraňování grafity a antigraffitové nátěry.

Praha Černý Mostgroše:283

ŠPAČEK VLADIMÍR-AABATON - čištění koberců

ŠPAČEK VLADIMÍR-AABATON

provádí - úklid pravidelný, předkolaudační, stavební, kanceláří a údržba budov

Praha Smíchovgroše:282

ALLFORHOUSE s.r.o. - čištění koberců

ALLFORHOUSE s.r.o.

Nabídka služeb pro byt, dům i zahradu. Zajištění úklidu, mytí oken, čištění koberců a řemeslných i zahradnických prací.

groše:279

PŮJČOVNY EKOLUX - čištění koberců

PŮJČOVNY EKOLUX

Půjčujeme stroje na čištění koberců a čalounění, brusky na parkety, vibrační brusky i tepovače, vysokotlaké mycí stroje a průmyslové vysavače. Naše služby nabízíme na 90 pobočkách v Čechách. Další informace na našich www stránkách.

groše:273

ALION s.r.o. - čištění koberců

ALION s.r.o.

V regionu Praha a Středočeský kraj naše úklidová firma poskytuje kvalitní úklidové práce. Ve městě Praha a jeho okolí děláme pravidelný úklid domácností i nepravidelný úklid domácností. Úklidové práce, které naše úklidová firma ALION s.r.o. Praha poskytuje, jsou cenově dostupné. Na jednorázový úklid si nás můžete

Praha Trojagroše:262

OPLUŠTIL MARTIN - čištění koberců

OPLUŠTIL MARTIN

Provádíme pravidelný i jednorázový úklid, mytí oken, čištění koberců a čalouněného nábytku, generální úklid, úklid staveb a další úklidové práce.

Praha Hájegroše:262

Malování Bureš - čištění koberců

Malování Bureš

Malování Bureš - Malíři pokojů, lakýrníci. Provádíme malířské, úklidové práce, čištění koberců, plovoucí podlahy, štukování, stěrkování, nátěry fasád. Malby zařízením airless. Haly, novostavby, velké prostory. Půjčovna stříkacích zařízení. Doprava a kalkulace zdarma.

Praha Nuslegroše:257

Bobed Service - úklidový servis Praha 1 Staré Město - čištění koberců

Bobed Service - úklidový servis Praha 1 Staré Město

Firma Bobed Service, s.r.o. v Praze na Starém Městě prodádí úklid komerčních prostor, bytů a kanceláří. Zajišťujeme úklidy domácností, průmyslových objektů, bytových domů i chodníků. Nabízíme údržbu zahrady, mytí oken, výškové práce, čištění koberců, voskování podlah i úklid po malířích. Profesionální úklid.

Praha Staré Městogroše:241

čištění koberců Praha ... zařazeno 47 firem

123Další