18. února, 2019 - svátek má Gizela

Kurzy španělštiny - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Kurzy španělštiny Praha - firmy

eŠko - Výuka španělštiny - Kurzy španělštiny

eŠko - Výuka španělštiny

eŠko je organizace zastřešující profesionální lektory zaměřená na výuku španělštiny v Praze. Zakladatelé a koordinátoři eŠko a zároveň jeho hlavní lektoři jsou Carlos Ferrer a Santiago Fariña, oba španělští rodilí mluvčí s vysokou úrovní češtiny a několikaletou zkušeností s výukou španělštiny v České republice.

Praha Vršovicegroše:366

Instituto Cervantes - Kurzy španělštiny

Instituto Cervantes

Pořádáme kurzy španělštiny, češtiny pro cizince, školení pro učitele, kulturní akce spojené se španělskou a latinskoamerickou kulturou

Praha Nové Městogroše:359

Dobrý Anděl
Senso unico  , Holešovice - Kurzy španělštiny

Senso unico , Holešovice

Jsme jazyková škola se specializací na románské jazyky - kurzy španělštiny, italštiny, francouzštiny, portugalštiny, latiny a také češtiny pro cizince a angličtiny. Kurzy pro veřejnost, skype kurzy, individuální i firemní výuka, doučování. Malé skupiny, čeští i rodilí lektoři, kulturní akce.

Praha Holešovicegroše:284

CA, TheBB, s.r.o. ,  Modřany - Kurzy španělštiny

CA, TheBB, s.r.o. , Modřany

Cestovní agentura se specializuje na zájezdy na Kubu. Nabízíme poznávací zájezdy, pronájem aut, potápění, tancování a kurzy španělštiny.

Praha Modřanygroše:226

BOHEMIA INSTITUT s.r.o. - Kurzy španělštiny

BOHEMIA INSTITUT s.r.o.

Jsme akreditovaná vzdělávací instituce. Nabízíme jazykové kurzy veřejné, pomaturitní i firemní: angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština aj. Výběr z kurzů všech typů: obecné, konverzační, zkouškové (PET, FCE, CAE, TELC, ZD, ZMP, DELF, DALF, DELE). Manažerské kurzy, rekvalifikace a studium se

groše:51

Kurzy španělštiny Praha ...

1