23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Praha 13 - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Praha 13 Praha - firmy

David Burian - Praha 13

David Burian

Provádíme pravidelné a speciální úklidy firem, kancelářských prostor, zdravotnických zařízení, škol a panelových domů. Vyčistíme koberce, čalouněný nábytek, umyjeme okna. Provádíme hloubkové čištění podlah s následným nanešením ochraných vosků a polymerů.

Praha Stodůlkygroše:371

Emil Frey ČR-autosalón Praha 13 - Praha 13

Emil Frey ČR-autosalón Praha 13

Emil Frey ČR: Autocentrum Stodůlky Praha 13 je autorizovaným prodejcem a servisem více značek. U nás můžete koupit i servisovat vozy SUBARU, SSANGYONG, KIA a SUZUKI. Vychází z osvědčeného švýcarského konceptu, kdy sloučením více značek do jednoho místa získává zákazník přehlednou nabídku o různých značkách na jednom

Praha Jinonicegroše:325

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
ÚMČ - Úřad městské části Praha 13 - Praha 13

ÚMČ - Úřad městské části Praha 13

Praha 13 se začala rozvíjet s dobudováním trasy metra B na Zličín v roce 1994 a rozvíjí se velmi rychle. Díky své výhodné poloze blízko centra zde vznikají stále nová obchodní centra a hypermarkety. Staví se zde i nové administrativní budovy. Sídliště Jihozápadní Město tvořící většinu dnešní Prahy 13 je rozděleno

Praha Stodůlkygroše:307

MŠ Rosnička, Praha 13  - Praha 13

MŠ Rosnička, Praha 13

Mateřská škola pro 142 dětí s jídelnou. Vedeme kroužek zpěvu, zobcové flétny, tance, anglického jazyka a výtvarné výchovy. Organizujeme besídky, rozlučkové akce, brigády, přespání ve školce, návštěvy kulturních památek nebo výlety do přírody. Rozvíjíme u dětí základní lidské návyky.

Praha Stodůlkygroše:297

MŠ Píšťalka, Praha 13 , Stodůlky - Praha 13

MŠ Píšťalka, Praha 13 , Stodůlky

Státní mateřská škola pro 100 dětí se školní jídelnou nabízí výuku angličtiny, hry na flétnu, plavání, logopedickou prevenci i výtvarný kroužek.

Praha Stodůlkygroše:264

MŠ Rozmarýnek, Praha 13 , Stodůlky - Praha 13

MŠ Rozmarýnek, Praha 13 , Stodůlky

Mateřská škola pro 100 dětí s jídelnou. Nabízíme programem pro nadané děti. Pořádáme dětské akce, výlety, soutěže a školy v přírodě. Možnost keramického kroužku včetně výuky anglického jazyka a plavání.

Praha Stodůlkygroše:263

Louwman Motor Praha-Toyota Praha 13 - Praha 13

Louwman Motor Praha-Toyota Praha 13

Louwman Motor Praha je autorizovaný prodejce vozů Toyota v Praze 13 Zličíně. Nabídka nových a ojetých vozů. Prodej velkoodběratelům - Business Centrum.Samozdřejmostí je autorizovaný servis,s nabídkou originálních náhradních dílů a příslušenstvím.Řešení pojistných událostí-Vyplněním hlášenky u nás se zbavíte veškeré

Praha Zličíngroše:251

MŠ Šikulka, Praha 13 , Stodůlky - Praha 13

MŠ Šikulka, Praha 13 , Stodůlky

Mateřská škola pro 120 dětí s jídelnou. K dispozici je zahrada s hřištěm a herními prvky.

Praha Stodůlkygroše:232

MŠ Rosnička, Praha 13  - Praha 13

MŠ Rosnička, Praha 13

Mateřská škola pro 142 dětí s jídelnou. Vedeme kroužek zpěvu, zobcové flétny, tance, anglického jazyka a výtvarné výchovy. Organizujeme besídky, rozlučkové akce, brigády, přespání ve školce, návštěvy kulturních památek nebo výlety do přírody. Rozvíjíme u dětí základní lidské návyky.

Praha Stodůlkygroše:230

HB DANCE  sdružení - Praha 13

HB DANCE sdružení

Vítej v našem tanečním světě, žijeme pohybem a hudbou skoro 25 let.

groše:186

MŠ Večerníček, Praha 13  - Praha 13

MŠ Večerníček, Praha 13

Mateřská škola pro 100 dětí s jídelnou a třídou s prodlouženým provozem. Program je zaměřený na přizpůsobení dětí rodinnému prostředí. Vedeme dětské kroužky hry na zobcovou flétnu, tance, angličtiny a sportovních her.

Praha Stodůlkygroše:141

Auto Palace Butovice- Hyundai Praha 13 - Praha 13

Auto Palace Butovice- Hyundai Praha 13

Auto Palace Butovice- Hyundai Praha 13 nabízí kompletní nabídku prodeje a autorizovaného servisu vozů Hyundai. Autorizovaný servis Mazda. Připravili jsme si pro Vás i následné poprodejní služby. K dispozici Vám je odpovídající technologické zázemí vybavené nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií,

Praha Stodůlkygroše:96

Fakultní MŠ Sluníčko pod střechou při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 13 , Stodůlky - Praha 13

Fakultní MŠ Sluníčko pod střechou při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 13 , Stodůlky

Mateřská škola pro 120 dětí s výtvarným, keramickým a tanečním kroužkem, výukou anglického jazyka a hry na flétnu. K dispozici je jídelna.

Praha Stodůlkygroše:60

Praha 13 Praha ... zařazeno 13 firem

1