17. června, 2019 - svátek má Adolf

Fakher - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Fakher Praha - firmy

Vodní dýmky Aladin-Shop, Praha 2 - Fakher

Vodní dýmky Aladin-Shop, Praha 2

Nabízíme vodní dýmky Aladin, TopMark, Pumpkin, Mya, King Hookah, Mitsuba, Sahara Smoke, Remo a mnohé další. Samozřejmostí je možnost výběru z široké řady vždy čerstvých tabáků pro vodní dýmky, kvalitních uhlíků a příslušenství k vodním dýmkám za ceny které Vás velmi potěší.

Praha Nové Městogroše:9834

Duhovka, čajový klub - Fakher

Duhovka, čajový klub

Čajovna a obchod s čajem, v teplých dnech otevřena zahrádka. Přes 130 čajů a nečajů, včetně specialit jako čajové obřady, čaje louhované v mléce, samovar, ledové čaje a podobně. Nabízíme také čerstvá jídla (kuskusy, hommos, panini, čerstvě pražené mandle a slunečnice. a mnohé další. Pronajímáme vodní dýmky a prodej

Praha Holešovicegroše:322

Dobrý Anděl
Duhovka, čajový klub - Fakher

Duhovka, čajový klub

Čajový klub Duhovka (dříve Duhová čajovna) se nachází v Praze na Letné. Klub jsme pro vás otevřeli v říjnu 2012 po celkové rekonstrukci s novou nabídkou čajů. V čajovně pořádáme kulturní akce, soukromé oslavy nebo si k nám můžete přijít jen tak posedět s přáteli.

groše:191

Shisha Lounge bar U Bassama, čajovna, Praha, Vinohrady - Fakher

Shisha Lounge bar U Bassama, čajovna, Praha, Vinohrady

Provozujeme čajovnu s barem. Specializujeme se na přípravu kvalitních vodních dýmek. Nabízíme různé druhy tabáků mnoha příchutí jako je Al- Fakher nebo Al- Naklha.

Praha Vinohradygroše:81

Fakher Praha ... zařazeny 4 firmy

1