21. února, 2019 - svátek má Lenka

Památky - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Památky Praha - firmy

CK, ScandiTour, s.r.o. , Hodkovičky - Památky

CK, ScandiTour, s.r.o. , Hodkovičky

Organizujeme výlety na památky, hrady, do historické části města. Dopravu nabízíme malými vozy a transfery z letiště nebo vlakového nádraží.

Praha Hodkovičkygroše:385

IlSA PUBLISHING HOUSE LTD. - Památky

IlSA PUBLISHING HOUSE LTD.

Nejlevnější knihy a antikvariát v ČR - dáváme na zboží ty nejvýhodnější ceny a navíc u nás neplatíte DPH. Vaše nová firma LTD již od 999 Kč - výhody: založení do tří hodin, možnost utajení majitele, možnost být ředitelem již v 16 letech, možnost podnikat i se zápisem v rejstříku trestů a získání českého IČ a DIČ,

Praha Žižkovgroše:382

Život Dětem
Hotel INOS - Podolí - Památky

Hotel INOS - Podolí

Hotel INOS nabízí internet WiFi/LAN na pokojích zdarma. Parkování v garážích. V blízkosti Kongresové centrum Praha, Vyšehrad a další Pražské památky. Žluté lázně, plavecký stadion Podolí.

Praha Podolígroše:371

ANTIKVITY PRAHA , s.r.o. - Památky

ANTIKVITY PRAHA , s.r.o.

Zaměření na: obrazy, plastiky, asiatika, starožitný porcelán, sklo, hodiny, zbraně (i po roce 1890), militárie, technické památky, hračky a sběratelské předměty. Cílené vyhledávání starožitností pro sběratele a instituce.

Praha Nové Městogroše:366

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o. - Památky

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.-Prodáváme tradiční materiál pro obnovu památek. Nabízíme hydrofobizace, zpevňovače, vápenné barvy, maltoviny, směsi na opravu kamene, čističe, nářadí, ředidla, pigmenty, drtě a písky. Poskytujeme poradenství a konzultace v oboru historických technologií či barevnosti fasád.

Praha Smíchovgroše:307

Letecké muzeum Kbely - Památky

Letecké muzeum Kbely

Muzeum bylo založeno v roce 1968 v areálu historického vojenského letiště Praha - Kbely, které bylo první leteckou základnou vybudovanou po vzniku Československa v roce 1918. Početností a kvalitou sbírek patří k největším leteckým muzeím v Evropě. V současnosti má ve sbírkách 275 letadel, z nichž 85 je vystaveno ve

Praha Vinořgroše:278

PRAŽSKÉ OPLATKY, s.r.o.  - Památky

PRAŽSKÉ OPLATKY, s.r.o.

Pečení oplatek má v Praze tradici již od středověku kdy podle legendy stál u zrodu pekař Jakub. Jsme rádi, že můžeme na jeho dílo navázat a nabídnout Vám sladké a křupavé pražské originály – městské oplatky a trubku „půlcoulku“. S těmito tradičními pochoutkami v ruce plně pochopíte pražský genius loci. Duch města, kde

Praha Letňanygroše:268

Hotel Residence U Černého orla - Malá Strana  - Památky

Hotel Residence U Černého orla - Malá Strana

Hotel Residence U Černého orla nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích včetně televize, satelitu i internetového připojení. Možnost ubytování v 11 dvoulůžkových pokojích nebo v prostorném podkrovním apartmánu s jedinečným výhledem na blízké historické památky.

Praha Malá Stranagroše:225

Segway Prague Tours  - Památky

Segway Prague Tours

Segway projížďky Prahou – nevšední zážitek z výletu Prahou bez namáhavé chůze. Segway Tour je nejlepší způsob jak si prohlídnout památky Prahy za mnohem kratší dobu. Nabízíme Vám pohled z jiné perspektivy na Prahu historickou, moderní, věžatou, ale především zajímavou, lákavou, čekající na prozkoumání. Jsme

Praha Staré Městogroše:221

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV V PRAZE  - Památky

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV V PRAZE

Vede Ústřední seznam kulturních památek, poskytuje servis vlastníkům památek, pověřeným obcím a krajským úřadům. Přímo spravuje státní památky.

groše:202

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ústředí  - Památky

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ústředí

Vede Ústřední seznam kulturních památek, poskytuje servis vlastníkům památek, pověřeným obcím a krajským úřadům. Přímo spravuje státní památky.

groše:137

Restaurace a pivovar U Fleků - Památky

Restaurace a pivovar U Fleků

Pivovar a restaurace u Fleků není potřeba zvláštˇpředstavovat. Pivovar a restaurace U Fleků patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější české národní kulturní památky a spolu s Pražským hradem, Staroměstským náměstím, Vyšehradem, Židovským městem, Národním muzeem a dalšími památkami ležícími v srdci staré Prahy.

Praha Nové Městogroše:117

Hotel Yasmin, v.o.s. - Nové Město - Památky

Hotel Yasmin, v.o.s. - Nové Město

Design Hotel Yasmin v Praze je čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci Starého Města pražského. V jeho bezprostřední blízkosti se nacházejí významné památky, jako Václavské náměstí, Staroměstská radnice či Staroměstské náměstí. Náš luxusní hotel oslňuje moderním designem a světlé odstíny zelené, šedé a hnědé barvy

Praha Nové Městogroše:108

Památky Praha ... zařazeno 13 firem

1