24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Pilates - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Pilates Praha - firmy

Fitness Center Báry a Hanky Šulcové - Pilates

Fitness Center Báry a Hanky Šulcové

Provozujeme fitness a taneční centrum. Nabízíme lekce zumby, aerobiku, pilates a jógy. Zajišťujeme kurzy aerobiku pro děti a mládež. Účastníme se sportovních soutěží.

Praha Kobylisygroše:407

CK ENKO, Petrovice - Pilates

CK ENKO, Petrovice

Dovolená 2015 pro ženy, pořádáme víkendové pobyty se cvičením. Cvičíme step aerobic, aqua aerobic, pilates, SM systém, cvičení na míči nebo zumbu v ČR i u moře. Zdravé hubnutí. Pořádáme letní víkendové pobyty a wellness pobyty.

Praha Petrovicegroše:387

Pavla club - Pilates

Pavla club

V Pavla clubu můžete vyzkoušet lekce "formování postavy"-p-class,body styling,bossu,lekce "body and mind"-power joga,pilates,Port De Bras a lekce "zdravotní"-SM systém a velmi oblíbené lekce ZUMBA a SPINNING.Dále nabízíme kosmetické služby a služby výživového poradenství

Praha Košířegroše:346

Sportcentrum Ymca - Pilates

Sportcentrum Ymca

Provozujeme sportcentrum s bazénem, saunou, spinningen a soláriem. Poskytujeme výživové poradenství a komplexní sportovní diagnostiku. Nabízíme zumbu, aerobic, pilates, power jógu, kondiční posilování, jumping a bodyform. Provádíme indické, relaxační, regenerační, Breussovy a lymfatické masáže.

Praha Nové Městogroše:300

Tanečníobchod.cz  , Libeň - Pilates

Tanečníobchod.cz , Libeň

Provozujeme internetový obchod s tanečními potřebami. Prodáváme obuv na zumbu, taneční a společenské tance, kožené taneční cvičky různých barev, sukně, šaty, kalhoty a topy. Nabízíme spodní prádlo, zahřívací oděvy, punčochy, knihy, CD, DVD, taneční tyče i oblečení na pilates a jógu.

Praha Libeňgroše:280

Bodypoint  , Libuš - Pilates

Bodypoint , Libuš

Fitness centrum nabízí: Spinning®, TRX, Bosu, kruhový a funkční trénink, Pump&Shred, Bodyform, aerobic, Pilates, Power, Hatha a Ashtanga jóga, fitball, kalanetika, tanec, solárium. Dopolední cvičení s hlídáním dětí. Dětské kurzy Rytmika, Zumbatomic, Karate, Hip-hop. Cvičení rodičů s dětmi.

Praha Libušgroše:279

Fitness Regina Club - Pilates

Fitness Regina Club

Provozujeme fitness centrum. Nabízíme wellness posilovnu, spinning a cvičební kurzy aerobiku, indoor cyclingu, pilates i zumby. Provádíme malajské rekondiční nebo klasické masáže celého těla či chodidel. Pronajímáme aerobicový sál.

Praha Střížkovgroše:271

Horysport.cz  , Kobylisy - Pilates

Horysport.cz , Kobylisy

Internetový prodej sportovních a outdoorových potřeb. Nabízíme potřeby pro sporty jako jsou florball, fotbal, tenis, cyklistika, squash, hokejbal, vodní sporty a další. Zabýváme se prodejem karimatky pro pilates, koloběžek, odrážedel a lyžařského vybavení.

Praha Kobylisygroše:248

Holmes Place Czech Republic, s.r.o. - Pilates

Holmes Place Czech Republic, s.r.o.

Naše centra nabízí profi služby v oblasti fitness a wellness, posilovny a kardio zóny. K dispozici je sauna, pára, vířivka, bazén, osobní trénink, skupinové lekce např. bosu, programy Les Mills, zumba, spinning, jóga, pilates a další; výživové poradenství, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra aj.

Praha Smíchovgroše:242

Fitness Star v.o.s. - Pilates

Fitness Star v.o.s.

Provozujeme fitness centrum. K dispozici je posilovna, kardio zóna, skupinové cvičení se zaměřením na aerobik, zumbu, pilates, piloxing, bodystyling, jogu a další. K dispozici je 63 cvičebních stanovišť. Provádíme poradenství v oblasti výživy a hubnutí. Je zde možnost posezení na baru.

Praha Chodovgroše:226

World Class Fitness Center Wenceslas - Pilates

World Class Fitness Center Wenceslas

Poskytujeme služby fitness centra pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme širokou škálu cvičebních technik jako je například aerobic, spinning, jóga, pilates, Zumba, box nebo Core trénink. K dispozici je sauna, pára, solárium, masáže a další služby. Poskytujeme možnost osobního trenéra.

Praha Nové Městogroše:219

FitnessRelax - Pilates

FitnessRelax

Provozujeme fitness centrum s posilovnou, saunou a dětským koutkem. Nabízíme lekce aerobiku, indoor cyclingu, zdravotního cvičení a bojového sportu tae-bo. Vedeme také lekce H.E.A.T. programu, TRX, pilates, body stylingu, zumby a fit kick boxu. Umožňujeme také individuální tréninky s trenérem.

Praha Stodůlkygroše:219

Squashpark Cibulka - Pilates

Squashpark Cibulka

Provozujeme squashové centrum, kde je k dispozici horolezecká stěna, stolní tenis, posilovna či solárium. Nabízíme kurzy Zumby, Bosu, Pilates, H.E.A.T., Kickboxu, či Jazz a Latin dance. Dále nabízíme cvičení pro děti, masáže a bodystyling.

Praha Košířegroše:204

CK, BETA-TOUR , Nové Město - Pilates

CK, BETA-TOUR , Nové Město

Nabízíme lyžování a snowboarding ve Francii, ceny zahrnují skipas, ubytování, dopravu. Výhodné nabídky pro rodiny s dětmi. Levné lyžařské pobyty s jógou a pilates. Free ride s instruktorem. Dále Itálie, Rakousko a Švýcarsko. Last minute dovolená.

Praha Nové Městogroše:194

Studio Yogata - Pilates

Studio Yogata

Nabídka cvičení Jógy, Pilates a Jogalates skupinově i individuálně, energetických masáží a fyzioterapeutického poradenství a konzultací v oblasti výživy. Prodej aroma kosmetiky. Možnost zakoupení dárkových poukazů, víkendových pobytů. Pořádání workshopů a cvičení u moře.

Praha Vinohradygroše:190

Cordeus - centrum trvalého zdraví - Pilates

Cordeus - centrum trvalého zdraví

Centrum trvalého zdraví Cordeus – naše projekty: Centrum péče o tělo a duši - individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny, reiki • Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu - pohybové a taneční kurzy pro všechny kategorie, včetně dětí, seniorů a těhotných žen Denní lázně

Praha Vokovicegroše:188

Jogafitshop.cz  , Vinohrady - Pilates

Jogafitshop.cz , Vinohrady

Internetový obchod pro ty, co cvičí jogu nebo pilátes. Nabízíme pomůcky pro cvičení jako podložky, jógamatky a bloky, dále pohodlné oblečení a šperky.

Praha Vinohradygroše:182

Volcano Complex - Pilates

Volcano Complex

Provozujeme komplex s nabídkou služeb v oblasti fitness a wellness. K dispozici je restaurace, hotel, dětský koutek, masáže, kosmetické ošetření, kadeřnice, trénink v přírodě, pilates, diagnostika, fyzioterapie a wi-fi. Pořádáme svatby, teambuildingy, konference a jiné eventy a akce.

Praha Jinonicegroše:180

Bodypoint - Pilates

Bodypoint

Fitness centrum nabízí Spinning®, TRX, Bosu, kruhový a funkční trénink, Pump&Shred, Bodyform, aerobic, Pilates, Power, Hatha a Ashtanga jógu, fitball, kalanetiku, tanec a solárium, dopolední cvičení s hlídáním dětí, dětské kurzy Rytmika, Zumbatomic, Karate, Hip-hop a cvičení rodičů s dětmi.

Praha Libušgroše:177

Asketa-Fit - Pilates

Asketa-Fit

Fitness nabízí klimatizovaný sál se zrcadly a široký výběr cvičení jako je indoorový schwinn cycling, zumba, kruhový trénink, pilates, powerjoga, cvičení pro seniory, taebo, posilovna, cardio zóna a další. K dispozici jsou kvalifikovaní instruktoři.

Praha Nové Městogroše:168

Pilates Praha ... zařazeno 41 firem

123Další