15. února, 2019 - svátek má Jiřina

čokoláda - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

čokoláda Praha - firmy

Beauty of Rose - kosmetický salón Praha 2 - čokoláda

Beauty of Rose - kosmetický salón Praha 2

Kosmetiké studio Beauty of Rose, Praha 2 - Vinohrady Služby: kosmetika,masáže,manikúra,pedikúra Motto salonu: Chceš-li být šťastný celý život, dělej svou práci s láskou a nadšením!

Praha Vinohradygroše:642

RÁJ ČOKOLÁDY - čokoláda

RÁJ ČOKOLÁDY

Prodej belgické čokolády a spousty dálších, prodáváme pralinky, hořkou čokoládu, mléčnou čokoládu a originální obaly,

Praha Žižkovgroše:321

Jeden svět o.p.s. - čokoláda

Jeden svět o.p.s.

Obchůdek Jednoho světa se specializuje na prodej především rukodělných výrobků, ale i potravin (káva, čaj, kakao,cukr, čokoláda, quinoa) z rozvojových zemí. Mimo jiné zajišťuje osvětové a informativní přednášky o FAIRTRADE a o vzniku obecně prospěšné společnosti JEDEN SVĚT a pořádá příležitostné prodejní akce s

Praha Vinohradygroše:319

Lindt & Sprüngli (Czechia) s.r.o.  - čokoláda

Lindt & Sprüngli (Czechia) s.r.o.

Nabízíme různé druhy čokolády včetně Excellence, Lindor, Creation a Gold tabulky, tyčinky a bonboniéry.

Praha Karlíngroše:295

Choco Loves Coffee - čokoláda

Choco Loves Coffee

Pořádáme degustace čokolád. Nabídka kávy z Brazílie, Columbie, Kuby, Nikaragui, Dominikánské republiky, Indie, Jemenu, Tanzanie, Indonésie a Etiopie.

Praha Vinohradygroše:277

MY GASTRO s.r.o. - čokoláda

MY GASTRO s.r.o.

My Gastro s.r.o. - specializujeme se na dovoz a prodej kvalitní horké čokolády, sladkých nápojů, vyběrové kávy, čajů a pravého kakaa. Prodáváme zrnkovou i mletou kávu od značek: Elite, Prestige, Buena, Raja a Cajul. Nabízíme kávovary, mlýnky a jejich příslušenství jako jsou čistící roztoky, džezvy, pěchovače a jiné.

Praha Veleslavíngroše:277

Martin Pokorný Chocolatier, s.r.o.  - čokoláda

Martin Pokorný Chocolatier, s.r.o.

„Výjimečná čokoláda má vlastnosti výjimečného hudebního díla. Čokoláda dokáže být hořká i sladká - jako život sám. Je lehounká i těžká tak, jak se střídají lehké i těžší dny. Pohladí i probouzí vášně. Ve stejném rytmu komponuji pod vlastní značkou MOI čokolády pro své zákazníky.“

Praha Záběhlicegroše:272

Lavtor Group, s.r.o.  - čokoláda

Lavtor Group, s.r.o.

Nabízíme medovku v čokoládě či se švestkami, kakaový dort, rolády a zebry. Najdete u nás i pečené čaje s příchutí jahody s kardamonem, lesní směs se skořicí, malina s koriandrem, borůvka se skořicí i aloe vera s kiwi a medem.

Praha Černý Mostgroše:232

my-choco  - čokoláda

my-choco

Internetový konfigurátor čokolády. Nabídka čokolády pro firmy a svatební čokolády.

Praha Hostivařgroše:226

RIBRETTO, s.r.o.  - čokoláda

RIBRETTO, s.r.o.

Ruční výroba čokoládových variací, bonboniér. V nabídce jsou čokoládové pralinky, lanýže, exotické čokolády, čokoládová káva Ribretto, šálky a miničokolády, čokoládové doutníky, tropické ovoce máčené v čokoládě, vína a další. Pro společnosti můžeme také zajistit speciální potisk pralinek.

Praha Zličíngroše:210

All Vegan s.r.o. - čokoláda

All Vegan s.r.o.

All Vegan s. r. o. je prodejna čistě rostlinné stravy,nabízí čerstvý kvasový chleba, prvotřídní panenské olivové oleje, raw krekry ze Slovinska, fair trade kávu ze čtyř Afrických zemí, raw a bio čokoládu a mnoho dalšího. Prodej veganských potravin.

Praha Nové Městogroše:186

SAPIO s.r.o. - čokoláda

SAPIO s.r.o.

Každé balení obsahuje 12 čokoládových šémů s příchutí chilli, zázvoru a kaštanu. Součástí balení je i brožura s legendou o pražském Golemovi.

Praha Modřanygroše:138

Chocoffee - čokoláda

Chocoffee

Kromě čokolády s řadou variací si u nás můžete dopřát italskou kávu i další teplé a studené nápoje. Zakousnout se můžete do řady tradičních i netradičních zákusků v čele s domácími máslovými kremrolemi.

Praha Nové Městogroše:135

SAMEC LIBOR Ing. - čokoláda

SAMEC LIBOR Ing.

Zakázkově vyrábíme formy určené pro ruční výrobu čokolády. Kromě ostatních typů jsou to především speciální formy s reliéfním plátem pro realizaci dvojbarevného “plastického” motivu na povrchu čokolády.

Praha Stodůlkygroše:120

CHOCO-CAFE U ČERVENÉ ŽIDLE - čokoláda

CHOCO-CAFE U ČERVENÉ ŽIDLE

V kavárně si můžete zakoupit i ručně vyráběné originální čokoládové tabulky rozmanitých chutí a příměsí

Praha Staré Městogroše:108

SALON HAARE - čokoláda

SALON HAARE

Provozujeme solárium, kosmetiku, infrasaunu a kavárnu. Nabízíme trvalou na řasy, modeláž nehtů. Prodlužujeme vlasy, provádíme tělové zábaly (čokoláda, rašelina, bahno), masáže s lymfoven. Provádíme manikúru a pedikúru a rašelinové terapie.

Praha Modřanygroše:75

čokoláda Praha ... zařazeno 16 firem

1