23. července, 2018 - svátek má Libor

šipky - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

šipky Praha - firmy

Bulldog´s Dart´s Pub, restaurace, Praha 4, Michle - šipky

Bulldog´s Dart´s Pub, restaurace, Praha 4, Michle

Bulldog´s Dart´s Pub, restaurace, Praha 4, Michle - restaurace nabízí firemní oslavy, svatby a promoce až pro 400 osob. Výtečná česká kuchyně, videoprojekce, sportovní přenosy, salonek, svatby, turnaje na míru až pro 300 osob - poker, šipky, fotbálky a stolní tenis - ping pong, tři závodní stoly JOLA.

Praha Michlegroše:382

ROWELEAS s.r.o. - šipky

ROWELEAS s.r.o.

Jukeboxy jsou oblíbeným doplňkovým zařízením provozoven, hospod a klubů. Pronájmem jukeboxů se naše firmu zabývá již řadu let a můžeme tedy nabídnout bohatou praxi v oboru a mnoho užitečných rad a poznatků. V případě spoluprace zajišťujeme kvalitní servis a seriózní přístup. Podmínky pronájmu naleznete na našich

Praha Kbelygroše:375

THOSLI s.r.o. - šipky

THOSLI s.r.o.

Firma Thosli zprostředkovává pronajímání jukeboxů a dalších zábavních zařízení. Nabízíme kvalitní a rychlý servis, zavezení stroje do dvou dní a bohaté zkušenosti v oboru. Naše stroje jsou pravidelně dohrávány nejnovějšími hity a v naší databázi, která neustále roste, naleznete až 30 tisíc písniček.

Praha Kbelygroše:320

Outletmania.cz  , Stodůlky - šipky

Outletmania.cz , Stodůlky

Internetový prodej outletového oblečení, obuvi a sportovního vybavení. Nabízíme potřeby pro tenis, šipky, skateboarding, golf, fotbal, cyklistiku, bojová umění, aerobik, atletiku a ragby. Najdete u nás mikiny, trička, kalhoty, plavky, běžecké oděvy, teplákové bundy, tašky, ponožky a kopačky.

Praha Stodůlkygroše:312

Bowling & Billiard Dejvice - Praha 6  - šipky

Bowling & Billiard Dejvice - Praha 6

Bowlingové centrum na Praze 6, nabízí šest profesionálních drah AMF. Bowling si zahrajete v krásném a moderním prostředí. Prostory u bowlingových drah jsou nekuřácké. Lze využít služeb trenéra. Pořádá se zde i bowlingová soutěž pro kolektivy rekreačních hráčů. Dráhy 4, 5 a 6 jsou vybaveny dětskými mantinely. Pro ty z

Praha Dejvicegroše:308

Intrea.cz  , Radlice - šipky

Intrea.cz , Radlice

Internetový prodej sportovních potřeb pro děti i dospělé. Nabízíme koloběžky, odrážedla, dětská kola, skateboardy, hry, šipky, pétanque, kroket, baseball, houpací sítě, sedačky a další potřeby pro volný čas. Zaměřujeme se na značky Yedoo, Harrows, Echowell, Lucio Londero, La Siesta a Dantoy.

Praha Radlicegroše:305

INTREA - PIKO, spol. s r.o.  , Záběhlice - šipky

INTREA - PIKO, spol. s r.o. , Záběhlice

Velkoobchod sportovních potřeb pro děti i dospělé. Nabízíme koloběžky, odrážedla, dětská kola, skateboardy, hry, šipky, pétanque, kroket, baseball, houpací sítě, sedačky a další potřeby pro volný čas. Zaměřujeme se na značky Yedoo, Harrows, Echowell, Lucio Londero, La Siesta a Dantoy.

Praha Záběhlicegroše:300

Svět Šipek.cz  , Chodov - šipky

Svět Šipek.cz , Chodov

Provozujeme internetový obchod s potřebami pro sportovce. Prodáváme elektronické, sisálové, papírové a automatové terče, šipky, pouzdra, letky a hroty. Nabízíme potřeby na kroket, petangue, baseball a soft tenis. Naleznete u nás koloběžky, odrážedla, kulečníky, stolní fotbaly, skateboardy a jiné.

Praha Chodovgroše:270

THOSLI s.r.o. - šipky

THOSLI s.r.o.

Pronajímají se mp3 karaoke jukeboxy, elektronické šipky, kvizové automaty, kulečníky a stolní fotbálky. Musiboxy a ostatní automaty pronajímáme za velmi výhodných podmínek. Náš musicbox zvýší kredit a tržby vašeho podniku. Garantujeme servis do 24 hodin. Jukeboxy značky ROWE/Ami a značky COME dodáváme mobilní na

groše:257

Nejlevnejsisport.cz  , Nové Město - šipky

Nejlevnejsisport.cz , Nové Město

Provozujeme internetový obchod s potřebami pro sportovce. Prodáváme potřeby na badminton, baseball, brusle, fotbal, golf, hokej, lyžování a snowboard. Nabízíme zboží na házenou, gymnastiku, tenis, squash, šipky, basketball, skateboard, petangue. Naleznete u nás sportovní oblečení, kola a jiné.

Praha Nové Městogroše:243

BowBar bowling - Praha Žižkov  - šipky

BowBar bowling - Praha Žižkov

Bowling bar se nachází v blízkosti centra Prahy. Nabízí 4 bowlingové dráhy (na kterých si můžete zahrát bez přezouvání bot), 2 kulečníky, šipkové automaty, fotbálek, velkoplošný projektor. Pro občerstvení je připraven plně vybavený bar. Na objednávku konání firemních i soukromých večírku, s kapacitou 150

Praha Žižkovgroše:240

Bowling Celnice - Praha 1 - šipky

Bowling Celnice - Praha 1

Bowlingové na Praze 1 má 8 profesionálních drah AMF. Bowling si zahrajete v krásném a moderním prostředí. Prostory u bowlingových drah jsou nekuřácké. Pořádá se zde bowlingová soutěž pro kolektivy rekreačních hráčů. Všechny dráhy jsou vybaveny dětskými mantinely. Pro ty z Vás, kterým bowling nic neřekne je připraven

Praha Nové Městogroše:237

Absolutní Bowling - Praha 7 - šipky

Absolutní Bowling - Praha 7

Klub nabízí 4 nezkrácené dráhy, s možností dětské dráhy, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, vzdušný hokej, šipky, projekci na plátně, jukebox a pro pobavení karaoke. Bar s příjemnou obsluhou. Lze uspořádat firemní večírky a oslavy s rautem.

Praha Holešovicegroše:217

Hotel Esprit - Libeň - šipky

Hotel Esprit - Libeň

K dispozici je v hotelu Esprit vlastní sociální zařízení, TV a trezor. K dispozice je fitness, sauna, vířivka, biliár a šipky. Možnost pořádání konferencí a školení.

Praha Libeňgroše:203

BOWLING BAR VICTORIA - šipky

BOWLING BAR VICTORIA

Věříme, že se Vám u nás bude líbit. Pokud nejste zrovna fanoušci bowlingu, můžete si u nás také zahrát pool billiard, šipky nebo stolní fotbálek. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Praha Žižkovgroše:199

INTREA - PIKO, spol. s r.o.  , Radlice - šipky

INTREA - PIKO, spol. s r.o. , Radlice

Velkoobchod sportovních potřeb pro děti i dospělé. Nabízíme koloběžky, odrážedla, dětská kola, skateboardy, hry, šipky, pétanque, kroket, baseball, houpací sítě, sedačky a další potřeby pro volný čas. Zaměřujeme se na značky Yedoo, Harrows, Echowell, Lucio Londero, La Siesta a Dantoy.

Praha Radlicegroše:183

Bar Zahrada - šipky

Bar Zahrada

Pořádáme kulturní hudební akce. K dispozici jsou 2 místnosti. Možnost hraní šipek, ping pongu a fotbálku.

Praha Libeňgroše:155

ROWELEAS s.r.o. - šipky

ROWELEAS s.r.o.

Profesionální MP3 jukeboxy - musicboxy na pronájem. Součásti jukeboxu je karaoke. Jedná se o mobilní americké musicboxy značky ROWE/Ami a nástěnné jukeboxy firmy COME MiniWall.

groše:146

Club Bar Pomeranč - šipky

Club Bar Pomeranč

Provozuje nočního baru s kapacitou 45 míst. K dispozici jsou šipky, stolní fotbal, jukebox a televize. Pořádá hudební programy, diskotéky, sportovní přenosy a víkendové akce.

Praha Modřanygroše:111

B3 Cocktail Bar - šipky

B3 Cocktail Bar

Nabízíme koktejly a jiné míchané drinky i z nealkoholických nápojů. K dispozici jsou šipky či fotbálek. Pořádáme rauty, oslavy a firemní večírky. Výběr z více než 250ti koktejlů, tuzemských vín a poctivého českého piva.

Praha Libeňgroše:108

šipky Praha ... zařazeno 26 firem

12Další