24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Recepce - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Recepce Praha - firmy

Hotel Chodov Praha - Recepce

Hotel Chodov Praha

Hotel Chodov nabízí levné ubytování v Praze včetně snídaně od 536 Kč. Nachází se nedaleko od dálnice D1 v ulici Mírového hnutí 2137/7, 20 minut od centra Prahy.V areálu hotelu Chodov je plavecký bazén Jedenáctka VS, krytá sportovní hala, fitcentrum, kadeřnictví, kosmetika i restaurace. Hotel svým hostům poskytuje

Praha Chodovhotelchodovpraha.cz/

SAUNA HADOVKA - Recepce

SAUNA HADOVKA

Celoročně otevřená cedrová sauna s velkou odpočívárnou, ve které je umístěna obrazová galerie, velká knihovna, dále kurzy saunování dětí již od 4 měsíců ve zvláštním režimu, recepce s nabídkou alko i nealko nápojů, široká nabídka masáží, zrcadlový sál a v něm mnoho různých aktivit.

Praha Dejvicegroše:2024

Amadeus hotel a aparthotel - Recepce

Amadeus hotel a aparthotel

Levné ubytování ve standardních pokojích a apartmánech s vlastní koupelnou. Amadeus je vzdálen pouze 3 stanice tramvají od Václavského náměstí a centra města. Hotel má vlastní garáže, restauraci, terasu. Recepce v provozu non-stop

Praha Žižkovgroše:534

Hotel Excellent - Kobylisy - Recepce

Hotel Excellent - Kobylisy

V hotelu Excellent je k dispozici PC, wifi připojení, fitness, zahrada s posezením a grilem, dětský koutek, bar, hotelové taxi, parkování na uzavřeném parkovišti i non-stop recepce.

Praha Kobylisygroše:386

PENZION MERLIN - Recepce

PENZION MERLIN

Pokoje zařízeny v příjemném domácím stylu. Levné ubytování vhodné pro turisty i pro služební cesty. Parkování před hotelem, free Wi-fi, PC pro hosty. Hotelová restaurace, snídaně. Recepce otevřena nonstop.

Praha Nové Městogroše:367

Hotel Vyšehrad - Nusle - Recepce

Hotel Vyšehrad - Nusle

Recepce je v hotelu Vyšehrad k dizpozici 24 hodin denně. Vysokorychlostní internetové připojení na pokojích a v hale s možností použití hotelového počítače.

Praha Nuslegroše:348

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město - Recepce

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město

Platina Restaurant & Garden, Praha 1, Staré Město. Je elegantní restaurace v srdci Prahy, nabízí českou kuchyni v moderním pojetí připravovanou výhradně z čerstvých, sezónních a lokálních surovin. Stylové prostory, venkovní posezení, letní zahrádka se secesní fontánou. Ideální místo pro svatby, recepce, promoce,

Praha Staré Městogroše:344

Hotel Meritum - Ruzyně - Recepce

Hotel Meritum - Ruzyně

V historické budově hotelu Meritum je také restaurace především s českou kuchyní. 50 pokojů, nonstop recepce s lobby, Wifi, monitorovaná parkoviště, garáž, konferenční prostory.

Praha Ruzyněgroše:328

ORSETO GROUP, SE – Správa budov a úklidové služby Praha - Recepce

ORSETO GROUP, SE – Správa budov a úklidové služby Praha

Zabýváme se profesionálním úklidem domácností a firemních objektů. Provádíme mytí oken, čištění podlah, specifických povrchů i keramiky. Nabízíme zahradnické práce a správu nemovitostí.

Praha Malá Stranagroše:310

TROJA CATERING , s.r.o. - Recepce

TROJA CATERING , s.r.o.

Rauty, recepce, firemní a soukromé párty, bankety, koktejly, stylové hody, svatby, rodinné oslavy. TROJA Catering s.r.o. byla založena v r. 2002 profesionály z oboru poskytování gastronomických služeb - speciálně v oblasti cateringu a restauračních zařízení.

Praha Libeňgroše:271

Hotel Střížkov - Střížkov - Recepce

Hotel Střížkov - Střížkov

Všechny pokoje v hotelu Střížkov mají vlastní WC, sprchu a lednici, některé pokoje i televizi. K dispozici je kuchyňka, stravování pro skupiny, stravování pro studenty, PC a připojení k internetu. Recepce je 24 hodin. Vhodné pro firmy, studenty i turisty.

Praha Střížkovgroše:261

ALIA HOSTEL s.r.o. - Recepce

ALIA HOSTEL s.r.o.

Nabízíme levné ubytování v hostelech Cortina, Kolbenka, Alia a Libeň v centru Prahy, v dosahu metra. Vlastní sociální zařízení, TV, WiFi zdarma, lednice, ručníky, non-stop recepce, parkování, úschova zavazadel. Výborná dostupnost do centra.

groše:249

BEST WESTERN Hotel Bílá Labuť - Nové Město - Recepce

BEST WESTERN Hotel Bílá Labuť - Nové Město

Hotel Best Western Bílá labuť nabízí možnost parkování. K dispozici je hotelová restauraci a bar, wellness s fitness centrem a whirlpool se saunou. Recepce má 24 hodinový provoz.

Praha Nové Městogroše:244

Creative Catering - Recepce

Creative Catering

Creative Catering nabízí široký sortiment cateringových a gastronomický služeb při pořádaní společenských akcí nejrůznějšího druhu.Nabízí konzultace a sestavení předběžného scénáře celé akce včetně programu a menu na základě Vašich požadavků, včetně kalkulací.

Praha Nové Městogroše:237

AB PROKIR s.r.o. - Recepce

AB PROKIR s.r.o.

Provádíme úklidové práce kanceláří, firem, bytů i zdravotnických zařízení. Mytí oken, úklid po řemeslnících, čištění koberců. Strojové mytí podlah, úklid chodníků, zahradnické práce, malířské a natěračské práce s úklidem. Čištění žaluzií. Péče o venkovní zeleň, sekání trávy, prořez stromů. Správa nemovitostí

groše:225

CORTINA HOSTEL s.r.o. - Recepce

CORTINA HOSTEL s.r.o.

Nabízíme levné ubytování v hostelech Cortina, Kolbenka, Alia a Libeň v centru Prahy, v dosahu metra. Vlastní sociální zařízení, TV, WiFi zdarma, lednice, ručníky, non-stop recepce, parkování, úschova zavazadel. Výborná dostupnost do centra.

groše:224

Hotel Aton - Břevnov - Recepce

Hotel Aton - Břevnov

Nabízíme ubytování v hotelu Aton v15 pokojích (jedno, dvou nebo třílůžkových) s vlastním sociálním zařízením, televizory, telefony a WiFi. Prostory hotelu a 4 pokoje jsou řešeny bezbariérově. Hotelovým hostům je k dispozici miniposilovna, restaurace s možností stravování a recepce.

Praha Břevnovgroše:194

Hotel City Club Prague - Nové Město - Recepce

Hotel City Club Prague - Nové Město

V hotelu City Club recepce s lobby barem poskytuje 24 hodin denně úplný sortiment služeb jako směnárnu, prodej občerstvení a suvenýrů, rezervace vstupenek a okružních jízd.

Praha Nové Městogroše:191

AZ HOSTEL s.r.o. - Recepce

AZ HOSTEL s.r.o.

Nabízíme pro Vás levné ubytování v centru Prahy. Recepce 24 hodin. Máme k dispozici 1-7 lůžkové pokoje, dormitory, společenskou místnost s televizí a satelitem, wi-fi, automaty s občerstvením, úschovnu zavazadel, telefonní automat. Zařídíme praní.

groše:189

Hotel City Central - Nové Město - Recepce

Hotel City Central - Nové Město

Pokoje v hotelu City Central jsou vybaveny vlastní sprchou nebo vanou, fénem, televizorem se satelitním příjmem, sejfem, elektronickým bezpečnostním systémem a telefonem. V celém hotelu je k dispozici Wi-fi připojení, v prostorách recepce je pro hosty zdarma.

Praha Nové Městogroše:188

Recepce Praha ... zařazeno 36 firem

12Další