24. března, 2019 - svátek má Gabriel

Ankety - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Ankety Praha - firmy

NOWDESIGN.EU s.r.o. - Ankety

NOWDESIGN.EU s.r.o.

Školní a rodinný portál Skvělá Škola CZ nabízí dětem, žákům, školám i rodičům moderní sociální síť, články, kvízy, fotohádanky, vzdělávání, diskuze, videa, zábava, horoskopy, ankety, katalog škol, volný čas, zájmové kroužky, členění dle regionů, bazar, fotobanka zdarma.

Praha Dejvicegroše:319

TROJA CATERING , s.r.o. - Ankety

TROJA CATERING , s.r.o.

Rauty, recepce, firemní a soukromé párty, bankety, koktejly, stylové hody, svatby, rodinné oslavy. TROJA Catering s.r.o. byla založena v r. 2002 profesionály z oboru poskytování gastronomických služeb - speciálně v oblasti cateringu a restauračních zařízení.

Praha Libeňgroše:271

MAD BAR s.r.o. - Ankety

MAD BAR s.r.o.

Pořádáme firemní večírky, firemní párty, karaoke, tiskové konference, firemní rauty, prezentace, akce, workshopy a školení. Zajišťujeme narozeninové oslavy, bankety, promoční a svatební hostiny a párty, křest CD nebo oslavu Vaší premiéry.

Praha Malá Stranagroše:266

Hotel Atlantic - Nové Město - Ankety

Hotel Atlantic - Nové Město

Hotel Atlantic nabízí konferenční místnosti, salónek pro 10 osob a konferenční sál pro 100 osob. Rauty, bankety, meeting, školení, svatby, promoce, slavnostní obědy, večeře, vánoční večírky. Wifi zdarma.

Praha Nové Městogroše:251

Creative Catering - Ankety

Creative Catering

Creative Catering nabízí široký sortiment cateringových a gastronomický služeb při pořádaní společenských akcí nejrůznějšího druhu.Nabízí konzultace a sestavení předběžného scénáře celé akce včetně programu a menu na základě Vašich požadavků, včetně kalkulací.

Praha Nové Městogroše:237

Aristokrat Catering s.r.o. - Ankety

Aristokrat Catering s.r.o.

Aristokrat Catering zajišťuje cateringové služby pro bankety, recepce, rauty, koktejly, svatby či firemní meetingy a prezentace. Akci připraví v historickém paláci, zahradě a dalších objektech.

Praha Vinohradygroše:166

M - Catering - Ankety

M - Catering

M - Catering zajišťuje společenské, firemní a sportovní akce na klíč. Kompletní cateringové služby se širokou nabídkou doprovodných služeb.

Praha Hloubětíngroše:137

Stones Catering s.r.o. - Ankety

Stones Catering s.r.o.

Stones Catering nabízí služby v oblasti gastronomie na klíč jako jsou catering, rauty, recepce, bankety, svatby, barmanské show, večírky a další. Garantuje kvalitu a čerstvost výrobků dle evropských norem HACCAP pro Českou republiku.

Praha Čakovicegroše:129

LAHŮDKY BUDĚJOVICKÁ s.r.o. - Ankety

LAHŮDKY BUDĚJOVICKÁ s.r.o.

Nabízíme slané dorty, chlebíčky, plněné bagety, pomazánky, předkrmy, jednohubky a další. Zajišťujeme kompletní pohoštění pro různé druhy slavností jako jsou rauty, svatby, promoce, bankety apod.

Praha Krčgroše:102

Kamil Vysoudil catering-event - Ankety

Kamil Vysoudil catering-event

Catering & Event nabízí cateringové a eventové služby po celé ČR. Zajišťuje firemní i soukromé akce – svatby, recepce, bankety, garden párty, konference, promo akce a další. Jsou schopni zajistit svatební menu pro 10 osob i banket pro 1500 osob, kuchařskou i barmanskou show a molekulární gastronomi.

Praha Kamýkgroše:96

Catering Praha - Ankety

Catering Praha

Catering Praha s.r.o., se především zaměřuje na filmové, reklamní a firemní stravování.Stravování zajišťuje jak při natáčení v ateliérech, tak exteriérech po celé ČR i v zahraničí. K dispozici mají dva cateringové autobusy, které jsou vybaveny moderní gastronomickou technologií a splňují veškerá hygienická i ostatní

Praha Hodkovičkygroše:93

JLV a.s. - Ankety

JLV a.s.

JLV catering provádí profesionální catering. Zajišťuje rauty, bankety, oslavy a firemní večírky. Nabízí také doprovodný program. Akce pořádá v klasických cateringových prostorách a také v netradičním prostředí jídelních a lůžkových vozů

Praha Michlegroše:75

eOD.cz  , Čakovice - Ankety

eOD.cz , Čakovice

Nákupní galerie nabízí prodej od elektroniky až po šperky, deštníky, originální dárky a další. Pravidelné soutěže, hry, ankety a další. Naší doménou jsou elektrospotřebiče, fotoaparáty, mobilní telefony, bílé zboží, elektronika a další. Dodáváme sportovní a zdravotní potřeby, mikroskopy a baterie.

Praha Čakovicegroše:42

Ankety Praha ... zařazeno 13 firem

1