23. července, 2018 - svátek má Libor

Renovace podlah - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Renovace podlah Praha - firmy

František Klement - Čalounictví a Podlahářství - Renovace podlah

František Klement - Čalounictví a Podlahářství

Čalounictví a podlahářství František Klement nabízí kladení klasických i luxusních koberců z různých zemí, parket, dřevěných i laminátových plovoucích podlah, linoel, termofixu a vinilu. Provádíme také broušení a lakování parket, montáže krytin na stěny, výrobu kobercových log i ornamentů a podobně.

Praha Vršovicewww.calounictvi-podlaharstvi.cz

PIKORA PAVEL-TRUHLÁŘSTVÍ - Renovace podlah

PIKORA PAVEL-TRUHLÁŘSTVÍ

PIKORA PAVEL-TRUHLÁŘSTVÍ-Zabýváme se zakázkovou výrobou z masivu i deskových materiálů. Vyrábíme dřevěné stavební prvky, nábytek, repliky a repasy. Renovujeme okna či dveře. Nabízíme pokládky a renovace podlah i výrobu zahradních domků a domečků nebo dětských hřišť.

Praha Libeňgroše:438

PARKETY VESELÝ - Renovace podlah

PARKETY VESELÝ

Prodej, montáž, opravy a renovace podlah. Prodáváme a odborně pokládáme parkety, podlahy dřevěné, plovocí podlahy a další druhy podlahových krytin.

groše:389

Podlahy Štastný - Renovace podlah

Podlahy Štastný

Prodej a montáž dřevěných, laminátových, vinylových, korkových a masivních dřevěných podlah. Provádíme renovace podlah. Konzultace, zaměření a cenová kalkulace ZDARMA. Vzorkovna se nachází na Praze 3.

Praha Žižkovgroše:296

P.S.INTERIÉRY s.r.o. - podlahové krytiny - Renovace podlah

P.S.INTERIÉRY s.r.o. - podlahové krytiny

P.S.INTERIÉRY s.r.o. se specializuje na prodej linolea, PVC, DESSO kobercových čtverců a pásů. Nabízíme bytové a zátěžové koberce Anker, Fletco, Objectlor a Tarkett PVC. Zajišťujeme odbornou montáž všech podlahovin. V sortimentu naleznete laminátové podlahy a čistící rohože.

Praha Podolígroše:275

Dům podlah LiKOR Praha - Renovace podlah

Dům podlah LiKOR Praha

Dům podlah LiKOR Praha - zabýváme se dovozem, velkoobchodním i maloobchodním prodejem či pokládáním korkových, laminátových a dřevěných podlah. Nabízíme příslušenství, podlahářskou chemii, obklady, desky, nástěnky, prostírání, stavební korek nebo dveře značky Prüm. Provádíme renovace podlah a poradenství.

Praha Smíchovgroše:274

WISMONT-KOSTKA ROBERT  - Renovace podlah

WISMONT-KOSTKA ROBERT

Naše firma Wismont čištění koberců Praha posyktuje profesionální služby jako čištění koberců, mytí oken a rámů, čištění čalounění, čištění pohovek, úklidové služby, čištění a renovace podlah (mramor, dlažba, PVC, atd). V našem oboru jsme naprostou špičkou, poskytujeme vysoce kvalitní služby, přičemž Vaše spokojenost

Praha Michlegroše:201

Podlahářství Vavřička – pokládky vinylových podlah a parket - Renovace podlah

Podlahářství Vavřička – pokládky vinylových podlah a parket

Naše společnost nabízí řadu služeb v oboru podlahářství. Provádíme bezprašné rekonstrukce parket. Zajišťujeme také pokládky parket či vinylových podlah.

Praha Nové Městogroše:137

Renovace podlah Praha ... zařazeno 8 firem

1