25. května, 2019 - svátek má Viola

Cocktail - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Cocktail Praha - firmy

Barbuda cocktail bar - Cocktail

Barbuda cocktail bar

Barbuda cocktail bar se nachází přímo v centru Prahy jenom pár metrů od pražských monumentů jako je Národní divadlo nebo Karlův most. Nabízíme jedinečné karibské koktejly servírované v originálních suvenýrových sklenicích, které si můžete odnést domů nebo velmi oblíbenou Open bar party pro privátní akce. Kromě

Praha Staré Městogroše:571

Aloha - music club & cocktail bar Praha - Cocktail

Aloha - music club & cocktail bar Praha

Aloha Music Club & Cocktail Bar Praha se nachází v oblíbené čtvrti koktejlových barů přímo v centru Prahy. Design Alohy je inspirován stylem havajských Tiki barů třicátých až šedesátých let minulého století. Dřevěný interiér a tlumené osvětlení navozuje jedinečnou atmosféru útulnosti a pohody. Nabízíme širokou škálu

Praha Josefovgroše:377

ALOHA BAR PRAHA, restaurace, Praha 1, Josefov - Cocktail

ALOHA BAR PRAHA, restaurace, Praha 1, Josefov

ALOHA BAR PRAHA, restaurace, Praha 1, Josefov - bar a music club, cocktail bar s restaurací. Nabízí více než 100 druhů koktejlů, moderní kuchyni a taneční parket s DJ's. Klub je ideální místo pro pořádání narozeninových oslav nebo firemních akcí.

Praha Josefovgroše:354

Brilliant Princess - svatební salon Praha 1 - Cocktail

Brilliant Princess - svatební salon Praha 1

Náš svatební salon Brilliant Princess na Praze 1 nabízí svatební šaty EDDY K., LA SPOSA, WHITE ONE, ATELIER DIAGONAL. Svůj ples protančíte v plesových šatech ALYCE DESIGNS, MORI LEE, STAR COCKTAIL, EDDY K. Pány oblékneme do luxusních obleků JAVIER ARNAIZ, EDDY K. Svatební agentura.

Praha Nové Městogroše:325

Bar B52 - Cocktail

Bar B52

Cílem cocktail baru B52 je poskytovat služby zákazníkům, kteří hledají víc než "panáka, točené pivo či kávu do skla". Nabízí harmonii chutí, barev a profesionálního barového umění přípravy lahodných míchaných nápojů .

Praha Vinohradygroše:255

AL CAPONE´S spol. s r.o. - Cocktail

AL CAPONE´S spol. s r.o.

Provoz cocktail baru.

groše:244

Cocktail & music bar Nebe - Cocktail

Cocktail & music bar Nebe

Najdete nás na kraji pasáže Fenix. Originální design, dvě patra, výborná kuchyně, taneční parket a DJ´s každý den. Samozřejmostí jsou delikátní drinky a kvalitní alkohol…to je Nebe na Václavském náměstí.

Praha Nové Městogroše:172

ALIBI. cocktail&music bar  - Cocktail

ALIBI. cocktail&music bar

Své jméno ALIBI. cocktail&music bar postavil především na kvalitních destilátech, výborných drincích z rukou předních pražských barmanů a oblíbené muzice, kterou zde hrají přední čeští DJ.

Praha Nové Městogroše:126

Movies Bar Club - Cocktail

Movies Bar Club

Cocktail bar, music club a restaurace s hvězdami zlaté éry českého a světového filmu. Naše prostory nabízejí pohodovou atmosféru na soukromé, ale i firemní party.

Praha Vinohradygroše:93

HANGAR BAR PRAHA, restaurace, Praha 1, Josefov - Cocktail

HANGAR BAR PRAHA, restaurace, Praha 1, Josefov

HANGAR BAR PRAHA, restaurace, Praha 1, Josefov - cocktail bar, music club a restaurace s originální atmosférou letectví 40.- 60. let minulého století. Možnost pořádání oslava narozenin nebo rozluček se svobodou. V hudebním klubu hraje DJ pop, rock a dance hity. Wifi.

Praha Josefovgroše:63

RODEO - music & cocktail bar - Cocktail

RODEO - music & cocktail bar

Music & cocktail bar. O program a zábavu se postarají nejen kvalitní DJ´s, ale hlavně kreativní personál baru, pro který je práce zábavou a show po celý večer. Můžete se těšit na lahve létající vzduchem, plameny olizující Vaše účesy.

Praha Nové Městogroše:63

Cocktail Praha ... zařazeno 11 firem

1