21. února, 2019 - svátek má Lenka

Odvoz odpadu - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Odvoz odpadu Praha - firmy

HEATSYSTEM s.r.o. - Odvoz odpadu

HEATSYSTEM s.r.o.

Kompletní služby v oblasti tepelné techniky, vodoinstalace, zhotovení přípojek vody a kanalizace, plombování vodoměrů, kontrola kanalizačních rozvodů kamerovým systémeme. Odvoz odpadu, havarijní servis s NONSTOP linkou 774733723. Půjčování odvlhčovačů a vysoušečů, vysoušení u novostaveb. Servis a montáž plynových

Praha Žižkovgroše:475

JAVŮREK MARTIN - Odvoz odpadu

JAVŮREK MARTIN

Celoroční údržba komunikací, údržba chodníků, strojní čištění, ruční čištění, zametání, kropičky, samosběry, sypače, pluhy, údržba zeleně, sečení, zalévání, seřezávání, likvidace odpadu a jiné komunální služby.

Praha Bubenečgroše:367

Život Dětem
Odvoz suti a odpadu, výkopové práce - ADBA s.r.o. - Odvoz odpadu

Odvoz suti a odpadu, výkopové práce - ADBA s.r.o.

Firma ADBA s.r.o. se zabývá odvozem suti a odpadu, stavebními a zemními pracemi. Pro kvalitní a efektivní práci maximálně využíváme naší techniku jako jsou minibagry, pásové sklápěče, smykové nakladače UNC a tak podobně. Jsme Vám na blízku 24 hodin denně, náš sortiment nabízených služeb Vás jistě zaujme. Věříme,

Praha Malešicegroše:298

Jiří Boček – Vyklízení bytů a sklepních prostor - Odvoz odpadu

Jiří Boček – Vyklízení bytů a sklepních prostor

Provádíme vyklízecí práce. Nabízíme vyklízení bytů, kanceláří i sklepních prostor. Zajišťujeme také kontejnerovou dopravu a odvoz odpadu po celé Praze.

Praha Břevnovgroše:276

ADÁMEK ODPADY - Odvoz odpadu

ADÁMEK ODPADY

ADÁMEK ODPADY-Přistavujeme kontejnery na odvoz odpadu, odvoz sutě a jiných stavebních a komunálních odpadů. Kontejnery Avia a Iveco 3m3 až 20m3. Odstraníme odpad včetně likvidace. Vyklízení objektů, bytů, sklepů a skladů. Přivezeme písek, štěrk, beton a kačírek.

Praha Vysočanygroše:257

AM-kovo, s.r.o. – Sběrné suroviny a výkup železa - Odvoz odpadu

AM-kovo, s.r.o. – Sběrné suroviny a výkup železa

Vykupujeme kovošrot a použité autobaterie. Zabýváme se ekologickou likvidací autovraků a nebezpečných odpadů. Provozujeme sběrnu surovin v Praze.

Praha Uhřiněvesgroše:248

Vyklízení MG  - Odvoz odpadu

Vyklízení MG

Zajišťujeme odvoz odpadu na sběrný dvůr i přistavení kontejneru. Provádíme stěhování bytů, kanceláří, skladů, objektů i těžkých břemen. Možnost zapůjčení krabic či montáže i demontáže nábytku.

Praha Dejvicegroše:244

Atlantis ltd s.r.o. - malířské a natěračské práce - Odvoz odpadu

Atlantis ltd s.r.o. - malířské a natěračské práce

ATLANTIS.ltd, spol, s r.o. provádí malířské, lakýrnické a natěračské práce, malování, malby interiérů, lakování, nátěry fasád, betonových podlah, konstrukcí, střech, stříkání vysokotlakou technikou Airless, sádrové stěrky, dekorační malby, lepení ozdobných lišt a rozet, odvoz odpadu, úklidové práce, úklid po

Praha Nebušicegroše:239

Stěhování Němec  - Odvoz odpadu

Stěhování Němec

Zajišťujeme stěhování bytů, kanceláří i těžkých břemen. Provádíme vyklízení, vystěhování nepotřebných věcí ze sklepů, půd, bytů, skladů, odvoz odpadu a suti kontejnery na skládky. Nabízíme bourání všech objektů.

Praha Vršovicegroše:215

AKRITEK s.r.o. - Odvoz odpadu

AKRITEK s.r.o.

Provádíme kontejnerový odvoz odpadu a suti, přepravování stavebního materiálu. Nabízíme stěhovací, vyklízecí a bourací práce.

groše:213

Adam Gaňo  - Odvoz odpadu

Adam Gaňo

Vyklízecí práce a čištění koberců nabízíme pro pro fyzické osoby, tak firmy, úřady a další instituce. Nabízíme odvoz odpadu, suti a stavebního materiálu včetně následné legální likvidace.

Praha Bohnicegroše:185

JZK stěhování  - Odvoz odpadu

JZK stěhování

Zajišťujeme stěhování klavírů či trezorů, vyklízecí práce, skartace papíru a odvoz odpadu na skládku. Provádíme montování nábytku po stěhování, přípravy před stěhováním (balení věcí či nábytku, zapůjčení obalů).

Praha Libeňgroše:185

CIRCE s.r.o. - Odvoz odpadu

CIRCE s.r.o.

Stavební firma staví rodinné domy na klíč vč. dílčích prací při jejich výstavbě. Provádíme opravy a rekonstrukce staveb, rekonstrukce rodinných domů i bytů a rekonstrukce bytových jader. Montáž a demontáž rozvodů vody, topení, plynu, elektriky. Bourací, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, malířské, zahradnické a

groše:184

Stěhování Lidovka - Alžběta Petráková  - Odvoz odpadu

Stěhování Lidovka - Alžběta Petráková

Stěhování bytů, kanceláří, likvidace, montáž, demontáž. Stěhování starožitného nábytku, klavírů,pianin, trezorů a dalšího nadměrného nábytku. Vyklízení prostor, odvoz odpadu.

Praha Hájegroše:171

Němec - vyklízení + stěhování  - Odvoz odpadu

Němec - vyklízení + stěhování

Zajišťujeme přistavení kontejnerů, odvoz odpadu a suti a pronájem kontejnerů. Provádíme bourací a zemní práce, terénní úpravy, hloubení základů a úpravy zahrad.

Praha Horní Měcholupygroše:155

FRÝDECKÝ JOSEF - Odvoz odpadu

FRÝDECKÝ JOSEF

Nejste si jisti, jak začít se stěhováním, neznáte rozpočet stěhování nebo nemáte dostatek času? Zajistíme okamžitou bezplatnou konzultaci s naším technikem a o vše se postaráme.

Praha Kobylisygroše:147

Stěhování JH  - Odvoz odpadu

Stěhování JH

Nabízíme komplexní stěhovací služby bytů i firem. Stěhování zajišťujeme v oblastech Praha, ČR i EU. Balící služby, montáž nábytku, skladování a odvoz odpadu. Standardem naší stěhovací firmy je bezplatná kalkulace, spolehlivost a individuální přístup.

Praha Ďáblicegroše:124

Dopareal - Vyklízení bytů Praha - Odvoz odpadu

Dopareal - Vyklízení bytů Praha

Rychlé a levné vyklízení interiérů i exteriérů ve městě Praha (případně okolí). Samozřejmostí je přistavení velkoobjemového kontejneru a odvoz odpadu legální formou na skládku – to je Dopareal Praha. Vyklízení bytů již nemůže být jednodušší. Po vyklizení nemovitosti možnost využít případné dokončovací práce – bourání

Praha Bohnicegroše:78

STĚHOVÁNÍ PSS s.r.o. - Odvoz odpadu

STĚHOVÁNÍ PSS s.r.o.

Kompletní stěhovací služby - stěhování, vyklízení, odvoz odpadu. Stěhování po Praze, celé ČR i do zahraničí profesionálně a především levně! Rozumné ceny v Praze! Stěhování a autodoprava. Naše Pražské Stěhovací Služby se etablovaly na stěhovacím trhu již v roce 2003. Během své existence jsme prošli vývojem z malé

Praha Kbelygroše:72

Odvoz odpadu Praha ... zařazeno 19 firem

1