15. prosince, 2018 - svátek má Radana

Malířství - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Malířství Praha - firmy

Malíři pokojů Praha - Malířství

Malíři pokojů Praha

Malířské a lakýrnické práce. Malování bytů, pokojů, kanceláří a veřejných prostor. Mytí a natírání fasád. Strojní tlakové stříkání /Airless/. Kompletní úklidový servis, úklid bytu po malířích. Pokládka plovoucích podlah. Míchání barev na zakázku, více jak 20.000 odstínů. Drobné zednické a řemeslné práce.

Praha Černý Mostgroše:8845

PRAŽSKÝ PARTNER s.r.o. - Malířství

PRAŽSKÝ PARTNER s.r.o.

Provádíme malování pokojů, bytů, kanceláří, bytových domů, schodišť a chodeb. Malby a nátěry jsou ve vysoké kvalitě. Lakýrnické a natěračské práce, nátěry oken a dveří. Fládrování dveří. Vaši malíři pokojů, bytů a lakýrníci v Praze.

Praha Holešovicegroše:1667

Kuba - Dovolená a zájezdy
STAVEBNÍ ÚDRŽBA JAROŠ & SLÁVIK - Malířství

STAVEBNÍ ÚDRŽBA JAROŠ & SLÁVIK

Provádíme termoizolační nátěry, materiál - MAXITHERM. Odstraňování graffiti, ochranné antigraffitové nátěry. Lakýrnické práce, fládrování - lakování

Praha Dejvicegroše:1503

PROCHÁZKA STANISLAV - Malířství

PROCHÁZKA STANISLAV

Provádění malířských a úklidových prací, údržby zeleně, vyklízecích prací

Praha Vršovicegroše:492

Soused malíř, HP deco s.r.o. - Malířství

Soused malíř, HP deco s.r.o.

Naší snahou je stát se jedničkou v malířství na Českém trhu. Toho můžeme dosáhnout jen tak, pokud budou naši klienti spokojeni a budou naše malířské služby doporučovat dále svým přátelům a známým. Jsme si vědomi, že toho lze dosáhnout jen, když naši malíři budou spolehliví, dobře odvedou svou práci, rychle se s Vámi

Praha Malešicegroše:462

Hort Dekorace, zámečnictví, Praha 2, Nusle - Malířství

Hort Dekorace, zámečnictví, Praha 2, Nusle

Hort Dekorace, zámečnictví, Praha 2, Nusle: nabízím truhlářskou, zámečnickou a čalounickou zakázkovou výrobu. Dále provádím malířské a patinérké práce v interiérech a exteriérech.

Praha Nuslegroše:434

Josef Malík - malířské, lakýrnické, tapetářské práce - Malířství

Josef Malík - malířské, lakýrnické, tapetářské práce

Firma Josef Malík provádí malířské, lakýrnické, tapetářské práce. Benátský štuk, antické zeminy, patinování, zvláštní efekty, stříkání pod vysokým tlakem. Provádíme restaurování dřeva klasickým způsobem. Konzervace dřeva dle tech. postupu památkářů. Včetně úklidu.

Praha Bohnicegroše:361

Jiří Chocholatý – Pokládka podlahy a rekonstrukce interiéru - Malířství

Jiří Chocholatý – Pokládka podlahy a rekonstrukce interiéru

Zajišťujeme vymalování bytů a interiérů. Dále provádíme malířské a lakýrnické práce, pokládky podlah a rekonstrukce koupelen a bytových jader. Obkládáme kuchyňské linky.

Praha Michlegroše:353

MALÍŘSTVÍ INOWA  - Malířství

MALÍŘSTVÍ INOWA

Naše firma funguje od roku 1994 a zabývá se detailní upravou stěn i podlah interiérů. Při větších zakázkách obnovujeme i staré fasády. Dále můžeme nabídnout malířské práce od klasické bílé stěny až po batiku. V naší nabídce je i provedení tapetování včetně fototapet. Zabýváme se i lakýrnickými pracemi a to okna,

Praha Michlegroše:352

Tomáš Říha - Tapetování a malování - Malířství

Tomáš Říha - Tapetování a malování

Tomáš Říha provádí tapetování a malování již od r.1993. Aplikace bezprašně sádrové, tenkovrstvé disperzní a dekorativní stěrky. Pokládá plovoucí podlahy. Provádím montáž interiérových dveří. Lakuje okna, dveře a nábytek. Úklidové práce.

Praha Vršovicegroše:349

Kapitán Praha s.r.o. - Malíři a lakýrníci - Malířství

Kapitán Praha s.r.o. - Malíři a lakýrníci

Firma Kapitán Praha s.r.o. - Malíři pokojů a lakýrníci jsou tu připraveni proto, aby si poradili s Vašimi náročnými nápady. Profesionální malířské práce, lakýrnické práce, nátěry fasád, nástřiky Variopaint, antické zeminy florentské, Benátský štuk, protipožární nátěry.

Praha Vysočanygroše:346

EMTANDEM - Malířství

EMTANDEM

Nabízíme pokládku podlah a montáže plastových i dřevěných oken. Vyrábíme dřevěná vrata, okna, dveře, schody, parapety, kuchyňské linky, altány či ploty. Poskytujeme dekorativní malby.

Praha Smíchovgroše:342

KOTALÍK JIŘÍ - Malířství

KOTALÍK JIŘÍ

Dále dekorativní omítky z USA, stříkané tapety, antické malby, lepení stropních lišt a rozet, malování pokojů. Dokončovací stavební práce, sádrokartonové systémy.

Praha Strašnicegroše:337

Roman Januška - ABC Malíři - Malířství

Roman Januška - ABC Malíři

Firma Roman Januška - ABC Malíři Praha provádí malování bytů, kanceláří a škol i nátěry fasád. Provádí bílé i barevné malířské nátěry, vždy dodržuje osvědčenou technologii danou výrobcem. Dlouhá praxe v malířství je záruka k vaší spokojenosti. Vždy nabízí nejlepší materiály, které jsou jedničkou na světových trzích,

Praha Prosekgroše:332

NÝVLT RADEK-TRUHLÁŘSTVÍ - Malířství

NÝVLT RADEK-TRUHLÁŘSTVÍ

Nabízím také kompletní zařízení interiérů včetně stavebních úprav, malování, podlah, intalatérských prací a elektroinstalace. Provádím zaměření a konzultaci přímo u zákazníka zdarma. Další informace na Firmy.cz

Praha Vysočanygroše:321

ONDRÁČEK FRANTIŠEK-MALÍŘSKÉ A RESTAURATERSKÉ PRÁCE - Malířství

ONDRÁČEK FRANTIŠEK-MALÍŘSKÉ A RESTAURATERSKÉ PRÁCE

Naše činnost v oblasti restaurátorských prací se též rozšířila, a to o provádění restaurátorských průzkumů, zpráv, znaleckých posudků vč. dokumentace, které jsou nezbytné při rekonstrukcích památkově chráněných objektů. Jsme držitelem licence Ministerstva kultury ČR, vztahující se na restaurování maleb. Firma

Praha Hájegroše:310

ERA-STAR , s.r.o. - Malířství

ERA-STAR , s.r.o.

Malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích. Zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku. Platný ceník služeb na našem webu.

Praha Nové Městogroše:306

Renovační fa. Jedlička - Malířství

Renovační fa. Jedlička

Nabízíme Vám kompletní provedení malířských prací včetně doporučení vhodného materiálu a barevného řešení.

Praha Hlubočepygroše:303

MAJER-ADÁMEK MALÍŘSKÉ PRÁCE - Malířství

MAJER-ADÁMEK MALÍŘSKÉ PRÁCE

Nabízím malířské, lakýrnické práce, štěrkování a štukování omítek, vybrušování a lakování parket, pokládka podlah a lepení stropních kazet.

Praha Řepygroše:302

HAJDINA JOSEF - Malířství

HAJDINA JOSEF

Základní malířské práce i malby s využitím různých malířských technik - linkování, batikování, šablonování...

Praha Kobylisygroše:293

Malířství Praha ... zařazeno 49 firem

123Další