21. ledna, 2019 - svátek má Běla

Oplocení - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Oplocení Praha - firmy

Apyroglobal s.r.o. - Oplocení

Apyroglobal s.r.o.

zemní práce minibagrem 1t,š.70cm,lopata š.20,35,60 cm

Praha Horní Počernicegroše:885

HAVEL TOMÁŠ-TAH, stavební a inženýrská činnost - Oplocení

HAVEL TOMÁŠ-TAH, stavební a inženýrská činnost

Stavby RD na „klíč“. Schodiště, výtahové šachty, monolitické věnce, opěrné zídky, bazény, žumpy. Výstavba oplocení, terénní úpravy okolo RD, komunikace ze zámkových dlažeb. Dodávka a montáž panelových stropů, betonové konstrukce, zateplené fasády. Tlakové izolace objektů, asfaltové pásy, stěrkové izolace, izolace

Praha Hostivařgroše:486

E & P, spol. s r.o., Praha 10, Hostivař - Oplocení

E & P, spol. s r.o., Praha 10, Hostivař

E & P, spol. s r.o. Praha 10 - Hostivař: výroba, prodej a montáže všech vratových systémů. Výhradní zastoupení firmy RIB - vratové pohony a závory. Jsme prodejce pohonů od firmy Liftmaster, specializujeme se na garážová vrata, oplocení od firmy Betafence, svařované sítě a pletivo. Provádíme zámečnickou výrobu.

Praha Hostivařgroše:411

Jaroslav Vomáčka, zámečnictví, Praha 9, Třeboradice - Oplocení

Jaroslav Vomáčka, zámečnictví, Praha 9, Třeboradice

Jaroslav Vomáčka, zámečnictví, Praha 9, Třeboradice: nabízím zakázkovou výrobu kovových a nerezových konstrukcí do interiéru i exteriéru. Vyrábím schodiště, zábradlí, vrata, oplocení a atypické konstrukce. Zaměřuji se také na obkládání nerezem či svařování i soustružení.

Praha Třeboradicegroše:342

FASTRADE, s.r.o.-zahrádkářské potřeby Praha 10 - Oplocení

FASTRADE, s.r.o.-zahrádkářské potřeby Praha 10

FASTRADE, s.r.o.-zahrádkářské potřeby Praha 10-Uhříněves nabízí maloobchodní a velkoobchodní prodej vybavení pro zahradu. Součástí našeho sortimentu jsou stínící tkaniny nebo zatravňovací tvárnice,zahradní textilie, mulčovací textilie, zábrany proti okusu dřevin a proti krtkům,samozavlažovací květináče,oplocení

Praha Uhřiněvesgroše:326

BRANIŠ TOMÁŠ - Oplocení

BRANIŠ TOMÁŠ

Provádíme veškeré zámečnické práce, např.točitá i přímá schodiště, mříže, oplocení, vrata křídlová i pojezdová, ocelové konstrukce, střešní vazníky,opravy lžic stavebních strojů, atd. Dále také provádíme topenářské a instalatérské práce.

groše:300

SVP půjčovna, s.r.o.  , Kunratice - Oplocení

SVP půjčovna, s.r.o. , Kunratice

Prodáváme stavební mechanizaci, nářadí, autopříslušenství i zahradní techniku, potřeby pro sport a volný čas. Nabízíme stavební stroje, minirypadla, stavební vrátky, pojízdné věže, mobilní oplocení, lešení, stropní stojky i topidla. Najdete u nás čerpadla, řezací techniku a horkovzdušné pistole.

Praha Kunraticegroše:291

Martin Cavar-SPOJOVACÍ MATERIÁL - Oplocení

Martin Cavar-SPOJOVACÍ MATERIÁL

Martin Cavar-SPOJOVACÍ MATERIÁL-Velkoobchodní i maloobchodní prodej spojovacích materiálů a značkového ručního nářadí. Nabízím hřebíky, vrtáky, kotevní techniku, tesařské kování, diamantové kotouče, drátěné oplocení, řezné a brusné kotouče.

Praha Braníkgroše:269

Alugate, s.r.o. , zámečnictví, Praha 10, Vršovice - Oplocení

Alugate, s.r.o. , zámečnictví, Praha 10, Vršovice

Alugate, s.r.o. , zámečnictví, Praha 10, Vršovice: zaměřujeme se na zakázkovou výrobu konstrukcí z hliníku, svařování hliníku a nerezu. Vyrábíme zábradlí na terasy a schodiště, brány a branky, ploty, oplocení, altánky a jiné do exteriéru i interiéru. Dále provádíme opravy hliníkových a litinových dílů prasklé disky

Praha Vršovicegroše:264

Bohuslav Ogurek, Praha 10, Vršovice - Oplocení

Bohuslav Ogurek, Praha 10, Vršovice

Bohuslav Ogurek, Praha 10 - Vršovice: nabízíme zámečnické a montážní práce. Vyrábíme mříže, brány, branky, oplocení, garážová vrata, přístřešky, zimní zahrady, prosklení balkonů.

Praha Vršovicegroše:251

NOKOV.cz Praha 1, Nové Město - Oplocení

NOKOV.cz Praha 1, Nové Město

NOKOV.cz Praha 1 - Nové Město: prodáváme a vyrábíme posuvné, křídlové a dvoukřídlové brány, ploty, průmyslové brány. Projektujeme oplocení včetně bran, branek a plotových segmentů. Montujeme a dodáváme garážová vrata sekční, výklopná, křídlová, průmyslová, překládkové systémy, venkovní dveře, hliníkové dveře.

Praha Nové Městogroše:246

KSENA - Oplocení

KSENA

Pokládka zámkové dlažby ruční-strojní. Ploty, oplocení, brány, vrata na klič. Plot, zámková dlažba od jedné firmy vč. veškerých materiálů. Rekonstrukce interiérů: domu, bytového jádra, koupelny. Malíř, malířské práce a malovaní bytů, domů, kanceláří. Úklidové služby.

groše:219

Dagmar Pytlounová, zámečnictví, Praha 4, Záběhlice - Oplocení

Dagmar Pytlounová, zámečnictví, Praha 4, Záběhlice

Dagmar Pytlounová, zámečnictví, Praha 4, Záběhlice: provádění zámečnických prací. Výroba vrat, branek, bran, ocelových konstrukcí, mříží, zábradlí či oplocení z pletiva. Montujeme pohony.

Praha Záběhlicegroše:218

NOVSTAV s.r.o.  - stavebí práce - Oplocení

NOVSTAV s.r.o. - stavebí práce

Nabízíme kompletní servis v oblasti stavebních prací. Kromě novostaveb (od hrubé stavby až po dokončení „na klíč“) a rekonstrukcí RD a bytů provádíme zateplování objektů, cihelné vyzdívky, strojní omítky a lité potěry, SDK konstrukce, ZTI, ÚT a veškerá další řemesla a práce PSV. Další oblastí, kterou nabízíme jsou

Praha Košířegroše:208

ALTORE, s.r.o., zámečnické služby, Praha 4, Michle - Oplocení

ALTORE, s.r.o., zámečnické služby, Praha 4, Michle

ALTORE, s.r.o., Praha 4, Michle: nabízíme garážová a průmyslová vrata, sekční a rolovací, vjezdové automatické brány. Prodáváme suvné, křídlové, automatické závory, automatické dveře a elektropohony. Zajišťujeme montáž. Poskytujeme zámečnické služby. Výroba a servis ocelových stavebních prvků a konstrukcí.

Praha Michlegroše:194

EVEREST SERVIS s.r.o. - Oplocení

EVEREST SERVIS s.r.o.

Pronájem a prodej fasádního lešení, prostorového lešení, pojízdného lešení, pódia, tribuny, mobilního oplocení. Kompletní služby - montáž, demontáž, doprava. Prodej širokého sortimentu stavebních materiálů, zásobování staveb.

groše:185

CIRCE s.r.o. - Oplocení

CIRCE s.r.o.

Stavební firma staví rodinné domy na klíč vč. dílčích prací při jejich výstavbě. Provádíme opravy a rekonstrukce staveb, rekonstrukce rodinných domů i bytů a rekonstrukce bytových jader. Montáž a demontáž rozvodů vody, topení, plynu, elektriky. Bourací, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, malířské, zahradnické a

groše:181

Jan Beran , zámečnictví, Praha 10, Hostivař - Oplocení

Jan Beran , zámečnictví, Praha 10, Hostivař

Jan Beran , zámečnictví, Praha 10, Hostivař: provádím kovářské a zámečnické práce. Nabízím oplocení a brány, mříže, kliky, panty, krbové nářadí i nábytek.

Praha Hostivařgroše:173

CSEN s.r.o., zámečnictví, Praha 9, Dolní Počernice - Oplocení

CSEN s.r.o., zámečnictví, Praha 9, Dolní Počernice

CSEN s.r.o., zámečnictví, Praha 9, Dolní Počernice: zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů, strojním zpracováním kovů a ostatních materiálů. Nabízíme opravárenské a zámečnické práce, dodáváme kovové konstrukce, vrata, vrátka a oplocení. Montujeme strojní celky. Provádím opravy průmyslových převodovek a výměny ložisek.

Praha Dolní Počernicegroše:134

Rostislav Koziel, Praha 4, Nusle - Oplocení

Rostislav Koziel, Praha 4, Nusle

Rostislav Koziel - Praha 4 - Nusle: specializujeme se na služby v oblasti zámečnictví a kovářství. Zaměřujeme se na posuvné a křídlové brány, kované exteriérové a interiérové zábradlí a kovové oplocení. Vyrábíme branky, ploty, mříže, poštovní schránky, krbové nářadí a držáky. Zhotovujeme také police, garnyže, dvířka a

Praha Nuslegroše:51

Oplocení Praha ... zařazeno 22 firem

12Další