18. února, 2019 - svátek má Gizela

Bělení - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Bělení Praha - firmy

MDDr. Khaled Khalvati - Bělení

MDDr. Khaled Khalvati

U nás provádíme odstranění zubního kamene, fluoridaci, depuraci, polishing, air-flow, ošetření citlivých zubních krčků i bělení zubů. Zabýváme se fixní protetikou.

Praha Krčgroše:608

Studio BODYFORM cosmetics - Bělení

Studio BODYFORM cosmetics

Nabídka kosmetických služeb a masáží. Nabízíme odstranění celulitidy, bahenní, skořicové, čokoládové i řasové zábaly. Modelujeme poprsí, léčíme akné, prodlužujeme řasy, bělíme zuby. Poskytujeme kyslíko-ozonovou lázeň, termofyzikální metodu cvičení v teple, akupunkturu, OXY ENERGY, lymfodrenáže.

Praha Smíchovgroše:534

Zubní pohotovost – Fit Dental - Bělení

Zubní pohotovost – Fit Dental

Naše zubní pohotovost a stomatologická ordinace nabízí komplexní nabídku služeb včetně konzultací, prevence, protetiky, implantologie, ošetření dětí, dentální hygieny a bělení zubů.

Praha Vinohradygroše:505

MDDr. Kateřina Štefflová - Bělení

MDDr. Kateřina Štefflová

Naše ordinacen nabízí výplně, léčbu parodontózy a kořenových kanálků, estetickou rekonstrukci, protetickou stomatologii, zubní implantáty, extrakce zubů, úrazové ošetření, dentální hygienu a bělení zubů. Důraz klademe na prevenci a dentální hygienu, která zajistí zdravé zuby.

Praha Strašnicegroše:500

Zlatnictví Leoš Bokvaj - Bělení

Zlatnictví Leoš Bokvaj

Výroba zlatých řetízků a řetězů, návrh a výroba originálních šperků, ruční výroba zlatých, stříbrných šperků, zhotovení firemních odznaků a přívěšků. Opravy a restaurování šperků, rytí, zasazování kamenů. Nabídka zlacení, stříbření, bělení rhodiem, černění ruténiem, cínování i u užitných předmětů.

Praha Staré Městogroše:469

PREVENT Dental Care, s.r.o. - Bělení

PREVENT Dental Care, s.r.o.

Nabízíme zubní hygienu, bělení zubů, preventivní, záchovné, dětské a estetické stomatologie. Aplikace chráničů zubů a protetik.

Praha Kobylisygroše:445

Dentální Centrum Urbánek - zubní klinika a pohotovost Praha 2 Vinohrady - Bělení

Dentální Centrum Urbánek - zubní klinika a pohotovost Praha 2 Vinohrady

Dentální Centrum Urbánek je zubní ordinace a zubní pohotovost na Praze 2 Vinohradech. Naše společnost je nová, privátní zubní klinika, nabízející služby moderní stomatologie (zubní implantáty, zubní můstek, zubní korunka, bělení zubů, dentální hygiena, estetické plomby a fasety). Poskytujeme komplexní stomatologickou

Praha Vinohradygroše:414

Neodent, s.r.o. - Bělení

Neodent, s.r.o.

Poskytujeme kompletní zubní péči na vysoké odborné úrovni.

Praha Staré Městogroše:350

Dental Vita, s.r.o. - Bělení

Dental Vita, s.r.o.

V naší stomatologické ordinaci poskytujeme služby všeobecné, protetické, dětské, záchovné a estetické stomatologie, preventivní prohlídky, parodontologii, bělení zubů a další.

Praha Libeňgroše:345

MUDr. Sabina Sudolská - Bělení

MUDr. Sabina Sudolská

U nás nabízíme kompozitní výplně, keramické fazety, celokeramické korunky a můstky, snímatelné náhrady, zubní implantáty i bělení zubů.

Praha Kobylisygroše:343

MUDr. Viktoria Mihaliová - Bělení

MUDr. Viktoria Mihaliová

Naše ordinace zajišťuje stomatologickou chirurgii, protetiku, parodontologiei, dentální hygienu a bělení zubů.

Praha Libeňgroše:331

ESTHESIA - komplexní stomatologická péče - Bělení

ESTHESIA - komplexní stomatologická péče

Nabízíme kompletní stomatologické služby - ošetření dospělých i dětí v lokální nebo celkové anestezii, zubní korunky, implantáty, trhání zubů moudrosti, šetrnou dentální hygienu, bělení zubů, léčení onemocnění dásní

Praha Nové Městogroše:327

MUDr. Ivana Stepanovičová - Bělení

MUDr. Ivana Stepanovičová

Naše ordinace provádí preventivní a záchovnou stomatologii, ošetření parodontu, protetické ošetření, bělení zubů domácí i ordinační. Smlouvy s pojišťovnami jsou zajištěny.

Praha Nové Městogroše:323

Dental Design, s.r.o. - zubní ordinace Praha 1 Nové Město - Bělení

Dental Design, s.r.o. - zubní ordinace Praha 1 Nové Město

Dental Design, s.r.o. zubní ordinace ve Slovanském domě na Praze 1 Novém Městě vznikla ze zkušeností německé zubní medicíny, kde design chrupu nelze oddělit od jeho perfektní funkce. Vysokou kvalitu dosahujeme moderními technologiemi. Soustředíme se na komplexní ošetření Vašeho chrupu. Naším nejdůležitějším pomocníkem

Praha Nové Městogroše:304

Dental Office H33 – stomatochirurgie a zubní klinika Praha - Bělení

Dental Office H33 – stomatochirurgie a zubní klinika Praha

Provozujeme zubní kliniku s pracovišti ortodoncie, paradontologie, stomatochirurgie a záchovné stomatologie v Praze. Poskytujeme komplexní péči pro celou rodinu.

Praha Krčgroše:301

Zubní ordinace SchwarzDent - MUDr. Linda Balážová - Bělení

Zubní ordinace SchwarzDent - MUDr. Linda Balážová

Naše ordinace zajišťuje preventivní prohlídky, záchovnou stomatologii, dentální hygienu nebo bělení zubů. Mezi další služby zubní ordinace patří Endodoncie, Protetika či Ozonoterapie.

Praha Smíchovgroše:298

TRINDADENT, s.r.o. - Bělení

TRINDADENT, s.r.o.

V naší ordinaci nabízíme preventivní péči, zubní hygienu, bělení zubů, orální operace, ošetření zubních kořenových kanálků, ortodoncii, fixní a snímatelné zubní náhrady, korunky, můstky, celkové zubní náhrady.

Praha Vinohradygroše:296

Astella, s.r.o. - Bělení

Astella, s.r.o.

Obory: estetická a záchovná stomatologie, endodoncie, dětská stomatologie, implantologie a stomatochirurgie, protetická stomatologie, parodontologie, dentální hygiena a bělení zubů.

Praha Kobylisygroše:291

MUDr. Kateřina Krúpová - Bělení

MUDr. Kateřina Krúpová

Naše ordinace nabízí bělení zubů, péči dentální hygienistky, odstranění zubního kamene, aplikace dentálních šperků. Možnost analgosedace.

Praha Žižkovgroše:290

MUDr. Roman Sedláček - Bělení

MUDr. Roman Sedláček

U nás se můžete těšit na bělení zubů, aplikace zubní bižuterie a odstranění zubního kamene. Provádíme fotokompozitní výplně, keramické můstky, metalokeramiku, zásuvné spoje a klasický rentgen. Zajišťujeme doplňkový prodej pomůcek dentální hygieny.

Praha Žižkovgroše:286

Bělení Praha ... zařazeno 88 firem

12345Další