18. února, 2019 - svátek má Gizela

Pivo - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Pivo Praha - firmy

Pivnice a nekuřácká restaurace U Hubatků, Praha 9, Vysočany - Pivo

Pivnice a nekuřácká restaurace U Hubatků, Praha 9, Vysočany

Pivnice a nekuřácká restaurace U Hubatků, Praha 9, Vysočany je to pivnice s tradicí od roku 1928 po rekonstrukci. Za pivnicí je oddělená nekuřácká restaurace s projekcí. Kapacita pro akce až 150 míst. Letní zahrada.

Praha Vysočanygroše:578

MANDRAGORA - Pivo

MANDRAGORA

www.mandragorapraha.cz

Praha Vinohradygroše:497

SICILY CAFÉ - kavárna a restaurace - Pivo

SICILY CAFÉ - kavárna a restaurace

Náš koncept kavárny je postaven na kvalitních službách za dobrou cenu. V nekuřáckém prostoru najdete dětský koutek, wifi zdarma, denní tisk, knihy, výstavu obrazů apod. Nabízíme prémiovou sicilskou kávu, domácí dorty, čerstvé džusy ze sezónního ovoce. Ráno Vás přivítáme v Naší restauraci na snídani a po celý den si

Praha Nové Městogroše:435

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice - Pivo

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice

Restaurace Potrefená husa Bohnice, Praha 8, Bohnice - restaurace se nachází u autobusové zastávky a přináší kombinaci vynikající kuchyně a dobrého piva. Podnik vaří tradiční českou a mezinárodní kuchyni s použitím moderních trendů v gastronomii s důrazem na použití farmářských surovin.

Praha Bohnicegroše:410

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana - Pivo

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana

Kavárna Kellyxír, Praha 1, Malá Strana - příjemná kavárna a vinárna. Nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje, přívlastková vína, pivo, italskou kávu, českou kuchyni, domácí dorty a zákusky. Pořádá soukromé i firemní večírky a rodinné oslavy. K dispozici je salonek, Wi-Fi i letní zahrádka. Kavárna je nekuřácká.

Praha Malá Stranagroše:409

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana - Pivo

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana

Pivo & Basilico Caffe Restaurant, Praha 1, Malá Strana: tradiční česká kuchyně i italské speciality. Šéfkuchař, pocházející z Toskánska, dodržuje tradiční kulinářské postupy, což je základem celé jeho úspěšnosti. Pokrmy tak získávají originální a vysoce kvalitní chuť.

Praha Malá Stranagroše:379

Hospoda U vystřelenýho oka - Pivo

Hospoda U vystřelenýho oka

Nabízíme točené pivo, teplá jídla a předkrmy. Možnost posezení na zahrádce. V hospodě se natáčely scény k filmu Horem pádem. Pořádají se zde také různé akce jako jsou koncerty, literární večírky, masopustní neděle a mezinárodní večery.

Praha Žižkovgroše:372

Slovácký sklépek - Pivo

Slovácký sklépek

Jedná se o stylovou restauraci interiér je vytvořen v rustikálním stylu, kde se v hojné míře nadýcháte atmosféry typických Moravských sklepů. Restaurace Slovácký sklépek nabízí tradiční moravská a staročeská jídla. Nabízíme široký výběr moravských vín vysoké kvality z nejlepších sklípků jižní Moravy. Na čepu je pivo s

Praha Staré Městogroše:365

Hotel Monica - Pivo

Hotel Monica

Hotel Monica je postaven na krásném místě s jedinečným výhledem na město. Tento hotel v Praze nabízí svým hostům pohodlí a komfort v moderně zařízeném prostoru, který je sladěn do příjemných hřejivých odstínů. Chcete-li, posaďte se u krbu v naší restauraci nebo ochutnejte plzeňské pivo u našeho baru. Pro večeře při

Praha Braníkgroše:359

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - Pivo

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město

Potrefená husa Albertov, Praha 2, Nové Město - restaurace se nachází blízko Karlova náměstí, nabízí tradiční české i mezinárodní speciality ovlivněné moderními trendy v gastronomii, otevřená kuchyně, zahrádka, grilování, 8 druhů čepovaných piv z pivovaru Staropramen.

Praha Nové Městogroše:346

Magická zahrada – Apartmány a stylová restaurace - Pivo

Magická zahrada – Apartmány a stylová restaurace

Provozujeme stylovou restauraci nedaleko centra Prahy. Pořádáme večírky, svatby a rauty. Dále nabízíme levné ubytování v apartmánech pro jednotlivce i větší skupiny.

Praha Michlegroše:344

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle - Pivo

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle

Restaurant Na Květnici, Praha 4, Nusle zveme vás do restaurace, kde vaříme českou kuchyni. Nabízíme tankové pivo k pochutinám z venkovního grilu nebo kuchyně. Samozřejmostí je Wi-Fi, platba kartou, nekuřácký prostor.

Praha Nuslegroše:336

Epopey Restaurant, Praha 1, Nové Město - Pivo

Epopey Restaurant, Praha 1, Nové Město

Epopey Restaurant, Praha 1, Nové Město je místo pro pracovní obědy, příjemné setkání s přáteli, rodinné oslavy či romatické večeře při svíčkách.

Praha Nové Městogroše:335

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice - Pivo

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice tato veganská restaurace je inspirovaná makrobiotikou. Zelenina je přímo od pěstitelů. Podávají zde domácí sladké i slané zákusky. Nabízí filtrovanou vodu z kohoutku zdarma. Najdete zde točené pivo netradičních českých pivovarů.

Praha Vršovicegroše:325

ALNITAK s.r.o. - Pivo

ALNITAK s.r.o.

Prodáváme výčepní zařízení, chlazení na pivo, pípy, pulty a narážeče.

groše:314

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město - Pivo

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město je restaurace s českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí pečená kolena, kachny, steaky, ryby, těstoviny, salátové mísy. Pokrmy pro vegetariány a vegany. Vína moravská, italská a jihoafrická. Točené pivo Gambrinus, Plzeň, Svijany a Krušovice.

Praha Nové Městogroše:305

Kavárna Na Šumavě - Pivo

Kavárna Na Šumavě

Kavárna nabízí různé druhy piv, kávy, čajů a moravského vína. Poskytuje možnost pořádání společenských akcí. Kapacita 35 míst.

Praha Vinohradygroše:293

Restaurace U Dělového Kříže, Praha 5, Smíchov - Pivo

Restaurace U Dělového Kříže, Praha 5, Smíchov

Restaurace U Dělového Kříže, Praha 5, Smíchov restaurace s nabídkou denního menu, studené i teplé kuchyně, minutkových jídel, českých pokrmů a tankového piva Velkopopovický Kozel.

Praha Smíchovgroše:289

Thomas Bastin  , Stodůlky - Pivo

Thomas Bastin , Stodůlky

Tlumočení a překlady z/do francouzštiny, z nizozemštiny do češtiny. Specializace: pivovarnictví a výroba vína, sport (především fotbal a cyklistika), gastronomie, cestovní ruch, problematika EU, mezinárodní vztahy, státní správa. Lektor francouzského jazyka.

Praha Stodůlkygroše:279

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov - Pivo

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov

Restaurace Potrefená husa Na Verandách, Praha 5, Smíchov -pivovarská restaurace se nachází přímo v areálu pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. V moderních prostorách restaurace ochutnáte vyhlášenou českou kuchyni a deset druhů skvěle ošetřeného tankového i sudového piva na čepu.

Praha Smíchovgroše:279

Pivo Praha ... zařazeno 66 firem

1234Další