27. května, 2019 - svátek má Valdemar

úklid domácnosti - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

úklid domácnosti Praha - firmy

Jiří Treml-úklidovka - úklid domácnosti

Jiří Treml-úklidovka

Jiří Treml-úklidovka-Naše firma pracuje v oblasti úklidových prací a služeb na profesionální úrovni od roku 2007.Jsme ryze česká úklidová firma bez zahraničního kapitálu.V dnešní době jsme schopni poskytnout Vám komplexní úklidové služby v praze a okolí.

Praha Kobylisygroše:433

ALION s.r.o. - úklid domácnosti

ALION s.r.o.

V regionu Praha a Středočeský kraj naše úklidová firma poskytuje kvalitní úklidové práce. Ve městě Praha a jeho okolí děláme pravidelný úklid domácností i nepravidelný úklid domácností. Úklidové práce, které naše úklidová firma ALION s.r.o. Praha poskytuje, jsou cenově dostupné. Na jednorázový úklid si nás můžete

Praha Trojagroše:262

Šticha & syn s.r.o. – Návrhy a realizace zahrad - úklid domácnosti

Šticha & syn s.r.o. – Návrhy a realizace zahrad

Naše společnost se zabývá návrhy a realizacemi zahrad. Provádíme kompletní realizace nových zahrad i dílčí řešení či revitalizaci dlouho neudržovaných pozemků.

Praha Záběhlicegroše:236

Úklid domácnosti Praha - úklid domácnosti

Úklid domácnosti Praha

Nebaví Vás uklízet? Svěřte úklid do rukou úklidové firmy Natali, která zajistí úklid Vaší domácnosti, jak v rodinném domě a bytě, tak i v kanceláři a firmě po celé Praze a na Praze západ. Když úklid tak s námi, když s námi tak pořádně! Neváhejte nás kontaktovat!

Praha Žižkovgroše:230

DOMESTICA spol. s r.o. - úklid domácnosti

DOMESTICA spol. s r.o.

Zajišťujeme běžný úklid a žehlení v domácnostech, které provádějí profesionálně vyškolené hospodyně. Službu poskytujeme i zprostředkujeme. Hlídáme děti. Zajišťujeme prověřené a proškolené chůvy pro pravidelnou péči o děti. Pořádáme speciální rekvalifikační kurzy pro chůvy s akreditací MŠMT. Provádíme poradenskou

groše:230

LENDR JIŘÍ - úklid domácnosti

LENDR JIŘÍ

LENDR JIŘÍ-Kompletní úklidové služby. Řešíme úklid domácností vil, bytů a kanceláří. Zajistíme čištění všech druhů koberců, čištění čalounění sedaček, křesel, židlí, matrací, úklid domů, bytů, kanceláří, mytí oken, žaluzií, čištění všech podlah, čištění kamene. AKCE Jarní úklid - 15% z ceny dolů níže

Praha Vysočanygroše:228

Eva Nováková - úklid S

Eva Nováková - úklid S"EN"

Úklidové služby v regionu Praha. Úklid domácností, kanceláří (jednorázové a pravidelné úklidy). Úklid po malířích, generální úklid, mytí oken, žehlení.

Praha Nuslegroše:216

PANÍ K RUCE s.r.o. - úklid domácnosti

PANÍ K RUCE s.r.o.

e pro nás důležité, abyste se mohli věnovat své práci, rodině a koníčkům, zatímco o čistotu Vašeho pracovního prostředí či domova bude příjemně postaráno.

Praha Střížkovgroše:213

ÚKLIDY GROUP , s.r.o. - úklid domácnosti

ÚKLIDY GROUP , s.r.o.

Nabízíme úklidy veřejných částí čínžovních a panelových domů, kanceláří, domácností, apartmánů, rodinných domů, restaurací, barů a dalších komerčních i nekomerčních prostorů, výškové i řemeslné práce.

Praha Nuslegroše:204

Detai Cleaning - úklid domácnosti

Detai Cleaning

Nabízíme úklidové služby pro soukromé a komerční prostory - úklid domácnosti, úklid kanceláře, úklid firmy, úklid restaurace apod.

Praha Dolní Počernicegroše:170

HOSPODYŇKY - úklid domácnosti

HOSPODYŇKY

Úkolem hospodyněk je pomáhat Vám v domácnosti úplně se vším. Služby umíme zajistit i pro menší a středně velké firmy. Naším motem je - Hospodyňky, Vaše domácnost a kancelář, jako ze škatulky. Je Vaše rodina velmi zaměstnaná a starosti se na Vás hrnou? Znervózňuje Vás košík nevyžehleného prádla, nevyluxovaný koberec,

Praha Libeňgroše:168

VYČISTÍM CZ - úklid domácnosti

VYČISTÍM CZ

Zajištění renovace, čištění a hloubkového čištění dřevěných, laminátových, kamenných, mramorových a sportovních podlah, čištění dlažeb a spár.

Praha Smíchovgroše:111

AGENTURA DELFINA s.r.o. - úklid domácnosti

AGENTURA DELFINA s.r.o.

Provádíme pravidelný běžný úklid domácností, mytí oken i žehlení, služba stálé hospodyně.

groše:63

CENTRUM SLUŽEB PRO DOMÁCNOST s.r.o. - úklid domácnosti

CENTRUM SLUŽEB PRO DOMÁCNOST s.r.o.

Zprostředkováváme hlídání dětí a úklid domácnosti v Praze a okolí. Naše paní na hlídání dětí a paní na úklid domácnosti jsou prověřeny vstupními pohovory tak, aby byly pro klienta spolehlivé a důvěryhodné. Chceme, aby byl nejen klient,ale i vybraná kandidátka spokojeni. Proto zajišťujeme pro naše paní na úklid

Praha Karlíngroše:42

Expert úklid - úklid domácnosti

Expert úklid

Poskytujeme komplexní úklidové služby pro firmy, jednotlivce a domácnosti. Nabízíme jak jednorázové, tak i pravidelné a generální úklidy domácností, kanceláří, firemních prostor, hal a průmyslových objektů.

Praha Prosekgroše:11

úklid domácnosti Praha ... zařazeno 15 firem

1