23. července, 2018 - svátek má Libor

Bowling - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Bowling Praha - firmy

Bowling a Restaurace Manta - Praha 6 - Bowling

Bowling a Restaurace Manta - Praha 6

Bowling Manta - Pro sportovní chvíle strávené bowlingem Vám nabízíme 6 profesionálních drah s bezprovázkovými stavěči QUBICA.AMF a nejmodernějším scoringovým systémem QUBICA CONQUEROR BES Premium. Restaurace Manta s kavárnou tvoří galerii nad bowlingovými dráhami s atraktivním výhledem na hru bowlingu. Kapacita

Praha Řepygroše:468

Squash - Bowling centrum - SBC - Bowling

Squash - Bowling centrum - SBC

Nabízíme 6 bowlingových profesionálních drah QubicaAMF, 6 squashových kurtů, fitness, stolní tenis, simulátory formulí F1 (Rcade) a českou a mezinárodní restauraci. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí a večírků. Celé centrum je nekuřácké.

Praha Chodovgroše:396

Dolce Villa Hotel - Nebušice - Bowling

Dolce Villa Hotel - Nebušice

Dolce Villa Hotel má k dispozici elegantní restauraci s krbem; restaurace se zahrádkou s domácími burgery a pivními speciály Burger Bar; bowling; garáž i relaxační služby. On-line rezervace.

Praha Nebušicegroše:343

Vseprobowling.cz , Libuš - Bowling

Vseprobowling.cz , Libuš

Internetový prodej bowlingových koulí, bot, tašek na bowling, rukavic a dalšího. V našem sortimentu naleznete i čističe, vozíky a jiné. Nabízíme i oblečení.

Praha Libušgroše:325

 Bowling SB CENTRUM CHODOV - Praha 4  - Bowling

Bowling SB CENTRUM CHODOV - Praha 4

Bowling Chodov nabízí šest drah, které mohou využít jak profesionální hráči, tak amatéři. Pro nejmenší hráče jsou připraveny dětské mantinely. Pokud Vám vyhládne, můžete využít služeb restaurace, která nabízí krásný výhled bowlingové dráhy a příznivé ceny. Prostředí je zcela nekuřácké. Parkování přímo u budovy s

Praha Chodovgroše:315

Bowling & Billiard Dejvice - Praha 6  - Bowling

Bowling & Billiard Dejvice - Praha 6

Bowlingové centrum na Praze 6, nabízí šest profesionálních drah AMF. Bowling si zahrajete v krásném a moderním prostředí. Prostory u bowlingových drah jsou nekuřácké. Lze využít služeb trenéra. Pořádá se zde i bowlingová soutěž pro kolektivy rekreačních hráčů. Dráhy 4, 5 a 6 jsou vybaveny dětskými mantinely. Pro ty z

Praha Dejvicegroše:308

Wellnes hotel Step - Libeň - Bowling

Wellnes hotel Step - Libeň

V areálu hotelu Step je bowling a fitness, masáže, whirpool, sauna a solárium. K dispozici jsou tenisové, badmintonové a squashové kurty. Možnost parkování přímo u hotelu.

Praha Libeňgroše:293

Kamenný dvůr, restaurace, Praha 4, Písnice - Bowling

Kamenný dvůr, restaurace, Praha 4, Písnice

Kamenný dvůr, restaurace, Praha 4, Písnice - nabízí ubytování, bowling, restauraci. Pořádáme slavnostní a firemní akce, svatby, rauty, firemní školení, vánoční večírky a grilování. Moderní penzion nabízí levné ubytování s Wi-fi a uzavřené parkoviště. Restaurace má zastřešenou zahrádkou.

Praha Písnicegroše:291

Hotel Duo  Střížkov - Bowling

Hotel Duo Střížkov

Hotel Duo dále nabízí sportcentrum: 12 bowlingových drah, bazén, posilovna, masáže, solárium, sauna. Wellness balíčky. Hotel se nachází 10 minut od centra města.

Praha Střížkovgroše:271

Hotel Vladař - Krč - Bowling

Hotel Vladař - Krč

Možnost parkování v hotelu Vladař v hotelových garážích. K dispozici fitness, venkovní tenisové kurty, dětské hřiště, krytý bazén, squash, bowling a whirpool.

Praha Krčgroše:254

KAMENNÝ DVŮR-RESTAURACE - Bowling

KAMENNÝ DVŮR-RESTAURACE

Pořádáme slavnostní a firemní akce, svatby, rauty, firemní školení, vánoční večírky a grilování. Náš moderní penzion nabízí levné ubytování s Wi-fi a uzavřené parkoviště. Restaurace se zastřešenou zahrádkou.

Praha Písnicegroše:253

Dolce Villa Hotel, Praha 6, Nebušice - Bowling

Dolce Villa Hotel, Praha 6, Nebušice

Dolce Villa Hotel, Praha 6, Nebušice je rodinný hotel blízko letiště Praha 6, nabízí ubytování, prostory pro konferenci, firemní akci, oslavu nebo svatbu. K dispozici je elegantní restaurace s krbem; restaurace se zahrádkou s domácími burgery a pivními speciály Burger Bar; bowling; garáž i relaxační služby.

Praha Nebušicegroše:248

BowBar bowling - Praha Žižkov  - Bowling

BowBar bowling - Praha Žižkov

Bowling bar se nachází v blízkosti centra Prahy. Nabízí 4 bowlingové dráhy (na kterých si můžete zahrát bez přezouvání bot), 2 kulečníky, šipkové automaty, fotbálek, velkoplošný projektor. Pro občerstvení je připraven plně vybavený bar. Na objednávku konání firemních i soukromých večírku, s kapacitou 150

Praha Žižkovgroše:240

Bowling Celnice - Praha 1 - Bowling

Bowling Celnice - Praha 1

Bowlingové na Praze 1 má 8 profesionálních drah AMF. Bowling si zahrajete v krásném a moderním prostředí. Prostory u bowlingových drah jsou nekuřácké. Pořádá se zde bowlingová soutěž pro kolektivy rekreačních hráčů. Všechny dráhy jsou vybaveny dětskými mantinely. Pro ty z Vás, kterým bowling nic neřekne je připraven

Praha Nové Městogroše:237

PENSION EASY JOURNEY & SPLATSERVIS s.r.o. - Bowling

PENSION EASY JOURNEY & SPLATSERVIS s.r.o.

Pension naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra „Nový Smíchov“, kde je pohromadě více než 130 značkových obchodů, restaurace, velký supermarket, dvě multikina, bowling atd. Poblíž pensionu je také oblíbená historická památka Bertramka, kde pobýval

groše:231

Absolutní Bowling - Praha 7 - Bowling

Absolutní Bowling - Praha 7

Klub nabízí 4 nezkrácené dráhy, s možností dětské dráhy, stolní tenis, kulečník, stolní fotbal, vzdušný hokej, šipky, projekci na plátně, jukebox a pro pobavení karaoke. Bar s příjemnou obsluhou. Lze uspořádat firemní večírky a oslavy s rautem.

Praha Holešovicegroše:217

Strikeshop.cz   , Košíře - Bowling

Strikeshop.cz , Košíře

Poskytujeme komplexní služby pro hráče bowlingu. Nabízíme vrtání bowlingové koule včetně prodeje vybavení jako jsou koule, boty či tašky na bowling.

Praha Košířegroše:215

MENDES, QUBICA  , Kyje - Bowling

MENDES, QUBICA , Kyje

Montáž a servis bowlingových drah a zařízení.

Praha Kyjegroše:213

BOWLING BAR VICTORIA - Bowling

BOWLING BAR VICTORIA

Věříme, že se Vám u nás bude líbit. Pokud nejste zrovna fanoušci bowlingu, můžete si u nás také zahrát pool billiard, šipky nebo stolní fotbálek. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Praha Žižkovgroše:199

Jan Hájek , Libuš - Bowling

Jan Hájek , Libuš

Internetový prodej bowlingových koulí, bot, tašek na bowling, rukavic a dalšího. V našem sortimentu naleznete i čističe, vozíky a jiné. Nabízíme i oblečení.

Praha Libušgroše:178

Bowling Praha ... zařazeno 36 firem

12Další