25. května, 2019 - svátek má Viola

Chůze - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Chůze Praha - firmy

a1ubytovani cz s.r.o. - Chůze

a1ubytovani cz s.r.o.

Náš Penzion je pouhých 10 minut od cehtra Prahy tramvají č.1,3,8,10,12,16,25,52,53,55,58 nebo 3 stanice metrem. U nás máte k dispozici zdarma Wi-Fi s připojením na internet, parkovací místa přímo v areálu, nachystáme Vám snídani dle Vašeho přání,společenskou místnost, nebo třeba prádelnu a mnoho dalšího. Kdo by chtěl

Praha Libeňgroše:864

Pampinus s.r.o. - Chůze

Pampinus s.r.o.

Vinotéku Pampinus najdete v Praze 9 na Proseku jen pár minut chůze od stanice metra Prosek na pěší zóně za Jabloneckou ulicí směr Letňany. Máme v nabídce mladá jakostní vína, ale i vysoce kvalitní vína z oblastí: Čech, Moravy, vinařské Evropy, Jižní a Severní Ameriky, Austrálie a mnoha dalších. Celkem naše aktuální

Praha Prosekgroše:625

Gingerbread museum  - Chůze

Gingerbread museum

Nabízíme vánoční ozdoby z foukaných perel. Poskytneme naše prostory a servis na schůze a setkání až pro 80 osob.

Praha Malá Stranagroše:411

Masáže pro děti - Jitka Vykouková - Chůze

Masáže pro děti - Jitka Vykouková

Nabízím relaxační, léčebné a baby masáže pro miminka a děti i pro rodiče, psychologické poradenství a poradnu Alpha nursingu - citlivé poporodní péče: Pomoc a podporu při péči o miminko, prevenci stresu a pláče, podporu kojení, přirozeného spánku a imunity, pomoc při kolikách, ekzémech a vývojových potížích.

Praha Vršovicegroše:330

SINOSTAR, spol. s r.o.  , Černý Most - Chůze

SINOSTAR, spol. s r.o. , Černý Most

Specializujeme na kompletní spektrum překladatelských a tlumočnických služeb a průvodcovské služby z češtiny do čínštiny a z čínštiny do češtiny. Doprovodné a simultánní tlumočení schůzek, obchodních a odborných jednání, přednášek a semináře. Průvodcovské služby v čínštině v ČR a ve střední Evropě.

Praha Černý Mostgroše:284

MUDr. Radek Pokorný  - Chůze

MUDr. Radek Pokorný

Naše zubní ordinace a stomatologické centrum v jednom nabízí zdravé zuby a krásný úsměv. Zubní ordinace d'vision se nachází v centru Prahy na Vinohradech, na rohu ulic Blanická a Mánesova, pouhých 5 minut chůze od stanice metra A náměstí Míru. V přijemném designově zařízeném interiéru naší zubní ordinace Vám

Praha Vinohradygroše:272

Hotel Harmony - Nové Město - Chůze

Hotel Harmony - Nové Město

Hotel Harmony je situován v samém srdci města u pěší zóny a "Královské cesty", zhruba 5 minut klidné chůze na Staroměstské nebo Václavské náměstí.

Praha Nové Městogroše:255

DŮM U ZLATÉHO KONÍČKA - Chůze

DŮM U ZLATÉHO KONÍČKA

Rodinný hotel U Zlatého koníčka se nalézá přímo v historickém centru Prahy, jen 1,5 minuty chůze od hlavního vstupu do Pražského hradu a pouhých 10 minut pešky od Karlova mostu.

groše:243

Hotel Ariston & Ariston Patio - Žižkov - Chůze

Hotel Ariston & Ariston Patio - Žižkov

Hotel Ariston dále nabízí zajištění vystavení letenek do celého světa, transfery po Praze a celé ČR, zorganizování výjezdních konferencí, seminářů či obchodních schůzek.

Praha Žižkovgroše:239

Segway Prague Tours  - Chůze

Segway Prague Tours

Segway projížďky Prahou – nevšední zážitek z výletu Prahou bez namáhavé chůze. Segway Tour je nejlepší způsob jak si prohlídnout památky Prahy za mnohem kratší dobu. Nabízíme Vám pohled z jiné perspektivy na Prahu historickou, moderní, věžatou, ale především zajímavou, lákavou, čekající na prozkoumání. Jsme

Praha Staré Městogroše:227

PENSION PETRA - Chůze

PENSION PETRA

Jedno, dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky jsou mimo jiné vybaveny koupelnami s hot. fény, LCD TV+SAT, WiFi internetem v ceně, některé minibarem a lodžií. 5 minut chůze od metra, 5 minut jízdy z dálnice D5 a 10 km od Letiště Václava Havla. Parkování osobních vozidel je zajištěno v garážích a na pozemku

groše:222

Půjčovna Sněžnic Praha  , Horní Počernice - Chůze

Půjčovna Sněžnic Praha , Horní Počernice

Provoz půjčovny s nabídkou sněžnic a teleskopických holí. Chůze na sněžnicích je v mnohém výjimečná. Jde o aktivitu jednoduchou, levnou, efektivní, nezávislou na lanovkách, upravovaných cestách a přeplněných zimních centrech.

Praha Horní Počernicegroše:204

Hotel City Bell - Vinohrady - Chůze

Hotel City Bell - Vinohrady

Hotel City Bell nabízí pohodlné, rodinné a levné ubytování v Praze - Vinohrady. Jen několik minut chůze od hotelu je známe divadlo na Vinohradech v Praze.

Praha Vinohradygroše:188

ABEZO spol. s r.o. - Chůze

ABEZO spol. s r.o.

Dodávka, montáž a servis systémů - zabezpečovací EZS, kamerové CCTV, bezkontaktní identifikační vstupní systémy Texas Instrument ACS. Déle realizujeme: systém kontroly obchůzek s prvky Dallas PES, domovní telefony, videotelefony.

groše:183

Ametyst Hotel Praha - Chůze

Ametyst Hotel Praha

Hotel Ametyst je oblíbený čtyřhvězdičkový butikový (boutique) hotel v Praze, který nabízí luxusní ubytování v centru Prahy. Luxusní hotel Ametyst se nachází na Praze 2 v klidném prostředí rezidenční čtvrti Vinohrady pouhých 10 minut pěší chůze od Václavského náměstí, Národního muzea a Státní opery Praha.

Praha Vinohradygroše:181

Pension Josefína - Vokovice - Chůze

Pension Josefína - Vokovice

Pension Josefína nabízí rychlé spojení do centra. Pokoje s vlastním příslušenstvím, TV SAT, internet, telefon. Bezpečné parkování na pozemku. Možnost konání obchodních schůzek.

Praha Vokovicegroše:173

H.E.A.T. centrum Zbraslav - Chůze

H.E.A.T. centrum Zbraslav

Provozujeme fitness centrum. Nabídka chůze na mechanických pásech, které se dají do pohybu vlastní vahou. Cvičení probíhá za doprovodu motivační hudby.

Praha Zbraslavgroše:171

Amour Hotel Residence - Malá Strana - Chůze

Amour Hotel Residence - Malá Strana

Amour Hotel Residence nabízí možnost využití kavárny, restaurace nebo směnárny v přízemí. Zajišťujeme svatby, vystavení letenek, transfery po Praze a celé ČR, zorganizování výjezdních konferencí, seminářů či obchodních schůzek.

Praha Malá Stranagroše:159

COMGATE a.s. - Chůze

COMGATE a.s.

Zajišťujeme realizaci řešení v oblasti interaktivního marketingu (spotřebitelské soutěže, věrnostní programy, sms soutěže, mobilní web), logistiky (pro eshopy, velkoobchody a marketingová oddělení), služeb call centra ( akvizice zákazníků, zákaznické linky, sjednávání schůzek, retence, výzkumy spokojenosti ) a on-line

groše:154

Hotel ROTT - Staré Město - Chůze

Hotel ROTT - Staré Město

Každý pokoj je v hotelu ROTT vybaven vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem a minibarem. K dispozici jsou 4 konferenční místnosti pro konání firemních akcí, konferencí a jiných schůzek.

Praha Staré Městogroše:151

Chůze Praha ... zařazeno 25 firem

12Další