26. března, 2019 - svátek má Emanuel

Autoklimatizace - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Autoklimatizace Praha - firmy

Jan Novák – opravy a diagnostika aut - Autoklimatizace

Jan Novák – opravy a diagnostika aut

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu na Praze 10. Provádíme autodiagnostiku s využitím moderního přístrojového zařízení. Zajistíme odborné opravy motorů, karosérií i dalších částí vozu.

Praha Strašnicewww.pneuservis-autoservis-praha.cz

AUTODÍLNA Miroslav Martínek - Praha 4 - Autoklimatizace

AUTODÍLNA Miroslav Martínek - Praha 4

Naše autodílna nabízí kompletní mechanické a karosářské práce, servis všech značek osobních a dodávkových automobilů. Nabízíme především pravidelné servisní prohlídky, výměny olejů,výfuků, tlumičů pérování, komponentů brzd a dalších částí vozidel, servis klimatizací, opravy a seřizování motorů, motortestr, diagnostika

Praha Michlegroše:1560

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
AUTO PNEU VULKÁN s.r.o. - Autoklimatizace

AUTO PNEU VULKÁN s.r.o.

Pneuservis pro běžné i specializované pneu servisní úkony. Autoservis nabízí opravy osobních automobilů včetně zajištění náhradních dílů. Servis klimatizace - opravy, čištění a plnění autoklimatizace, dezinfekce. Profi opravy alu disků, rovnání a svařování hliníku. Laserová geometrie kol. Prodej pneumatik (levné letní

groše:292

AUTO-JENDA.CZ s.r.o. - Autoklimatizace

AUTO-JENDA.CZ s.r.o.

Autoservis osobních vozů, pneuservis, prodej pneu. Prodáváme nové pneumatiky všech značek a použité pneu. Specializace na servis autoklimatizace.

groše:265

ALFAOMEGA CAR s.r.o. - Autoklimatizace

ALFAOMEGA CAR s.r.o.

Provádíme opravy a servis autoklimatizace, autoservis, pneuservis, chip tuning a vyřízení pojistné události. Nastavujeme tachometry, plníme autoklimatizace. Odtahová služba Praha nonstop, diagnostika a autopůjčovna. Odtahová služba až pro tři vozy.

groše:232

Klimatizace PLUS - Autoklimatizace

Klimatizace PLUS

Zajišťujeme kompletní montážní práce, servis a údržbu - tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechniku, čističky vzduchu a auto klimatizací.

Praha Stodůlkygroše:179

AUTOSERVIS GARANT s.r.o. - Autoklimatizace

AUTOSERVIS GARANT s.r.o.

AUTOSERVIS GARANT s.r.o.-Provozujeme servis Škoda, VW, Ford, Opel, Renault, Peugeot, Citroen, Fiat, BMW, Audi, Nissan, Mazda, Volvo, Hyundai, Toyota, Kia, Mercedes, Lexus. Výměna oleje, servisní prohlídky, opravy motorů. Nabízíme autoklimatizace, diagnostiku a autoelektriku.

Praha Žižkovgroše:172

KUŘINA MIROSLAV - Autoklimatizace

KUŘINA MIROSLAV

MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ OPRAVYDIAGNOSTIKA PCLAKOVÁNÍOPRAVY ELEKTROINSTALACEOPRAVY PLASTOVÝCH NÁRAZNÍKŮOPRAVA AUTOSKEL ZDARMAAUTOKLIMATIZACE

groše:151

AKTIA INTERNATIONAL a.s. - Autoklimatizace

AKTIA INTERNATIONAL a.s.

Prodáváme, montujeme a opravujeme průmyslové chlazení, klimatizace, autoklimatizace a chladírenské nářadí.

groše:147

AUTO-JENDA.CZ s.r.o. - Autoklimatizace

AUTO-JENDA.CZ s.r.o.

Autoservis osobních vozů, pneuservis, prodej pneu. Prodáváme nové pneumatiky všech značek a použité pneu. Specializace na servis autoklimatizace.

groše:122

Autoklimatizace Praha ... zařazeno 10 firem

1