18. února, 2019 - svátek má Gizela

Svatební hostiny - Praha služby a firmy

Přidej Firmu Zdarma

Svatební hostiny Praha - firmy

Restaurace Excelsior Pub - Praha Vinohrady - Svatební hostiny

Restaurace Excelsior Pub - Praha Vinohrady

Naše restaurace se nachází na rozhraní Vinohrad a Nuslí v Praze 2. Na místě, kde stál v minulosti legendární hotel Excelsior. Oprášili a zrekonstruovali jsme tuto staropražskou restauraci, abychom pokračovali v tradici kvalitních jídel a výborného piva. Rádi Vás přivítáme v nekuřáckém interiéru nebo na prostorné

Praha Vinohradygroše:637

Magická zahrada – Apartmány a stylová restaurace - Svatební hostiny

Magická zahrada – Apartmány a stylová restaurace

Provozujeme stylovou restauraci nedaleko centra Prahy. Pořádáme večírky, svatby a rauty. Dále nabízíme levné ubytování v apartmánech pro jednotlivce i větší skupiny.

Praha Michlegroše:344

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
MAD BAR s.r.o. - Svatební hostiny

MAD BAR s.r.o.

Pořádáme firemní večírky, firemní párty, karaoke, tiskové konference, firemní rauty, prezentace, akce, workshopy a školení. Zajišťujeme narozeninové oslavy, bankety, promoční a svatební hostiny a párty, křest CD nebo oslavu Vaší premiéry.

Praha Malá Stranagroše:260

David Beran - Svatební hostiny

David Beran

David Beran Catering zajišťuje dekorativní vyřezávání z melounů, ovoce a zeleniny (carving) - pořádá výukové kurzy a předváděcí akce. Zajistí kompletní catering - rauty, zahradní, firemní a dětské párty, koktejly, svatební hostiny a oslavy a kuchaře do domu.

Praha Chodovgroše:243

Hotel Svornost - Dolní Počernice - Svatební hostiny

Hotel Svornost - Dolní Počernice

V hotelu Svornost je k dispozici 21 pokojů s koupelnou a TV, 50 lůžek, Wi-Fi, hlídané parkoviště, restaurace, formanka, sál pro 150 osob, 2 salonky, zahrada, dětské hřiště a zoo koutek. Pořádáme svatební hostiny, rauty, konference, prezentace firem, semináře, školení a koncerty.

Praha Dolní Počernicegroše:163

 Kamenný dvůr - Písnice - Svatební hostiny

Kamenný dvůr - Písnice

Kamenný dvůr nabízí 4 profi bowlingové dráhy. Po bowlingu možnost posezení v místní vynikající restauraci, od které můžete čekat klidné posezení a příjemnou obsluhu. Lze uspořádat narozeninové oslavy, svatební hostiny, promoce i firemní akce, s kapacitou 70 míst. Při příjezdu autem vám podnik nabídne bezpečné

Praha Písnicegroše:159

P.M. Club, s.r.o. - Svatební hostiny

P.M. Club, s.r.o.

Provozujeme hudební klub. Nabízíme klasické i rozšířené podium, prostor pro posluchače či přehlídkové molo. Zajišťujeme rodinné oslavy, firemní akce, módní přehlídky, taneční párty, plesy, recepce a svatební hostiny. Poskytujeme cateringové a zábavní služby po celé ČR.

Praha Nedvězí u Říčangroše:130

JDK Catering, s.r.o. - Svatební hostiny

JDK Catering, s.r.o.

JDK Catering nabízí gastronomické a cateringové služeb. Zaměřuje se na rauty, recepce, plesy, svatební hostiny, party, kolaudace, barmanskou show a další. Zajišťuje i dekorace.

Praha Libeňgroše:120

Svatební hostiny Praha ... zařazeno 8 firem

1